2 maja 2018, 21:18
9
Tak ciężko bylo wyjść na Romę z Dembele i kuć ich z kontry?
2 maja 2018, 21:12
2
Co oni protestują, jak i tak to od Dzeko piłka się odbiła?
2 maja 2018, 21:01
Takiej bramki to się bardziej z Realem spodziewałem :D
2 maja 2018, 20:57
Ale Laskowski dodaje emocji!
2 maja 2018, 20:55
Kontry to mają zabójcze :O
2 maja 2018, 16:10
5
Za to jest znowu De Ligt :)
2 maja 2018, 14:06
11
No dobra, ale Cou jednak nie mógł grać w LM, więc nie liczy się :P
2 maja 2018, 13:46
0
No w tym sezonie raczej Barca (szczególnie w LM) raczej lepszego składu nie miała
2 maja 2018, 09:38
1
Skomina podobno ma być
2 maja 2018, 08:12
Jakby ktoś miał wątpliwości, jaki dziś dzień tygodnia:
1 maja 2018, 22:51
Podobno Skomina ma sędziować
1 maja 2018, 13:08
Stare kawałki jeszcze zniosę, za to nowe disco polo, najgorsze zło
1 maja 2018, 11:02
Rozumiem jakby nigdy nikt nie obronił Pucharu Europy, ale LM ma dopiero nieco ponad 25 lat, więc nie ma co tego porównywać z ponad 100-letnią historią PK i La Liga
30 kwietnia 2018, 21:14
Najciekawsze chyba było rzucanie butami i zamówienie pizzy ;)
30 kwietnia 2018, 20:35
A to zupełnie nie wiem
30 kwietnia 2018, 20:32
Być może Ortola był powołany na jakiś mecz ligowy
30 kwietnia 2018, 20:03
29
Komentator: "They are drinking a lot of water". Ta, water... XD
30 kwietnia 2018, 20:02
Pizza dojechała XD
30 kwietnia 2018, 19:46
19
Oj Messi swojego czasu też się porządnie na fecie nawalił :D
30 kwietnia 2018, 19:44
3
Teraz Waldkowi buty kradną XD
30 kwietnia 2018, 19:42
Buta Pepe Costy chyba XD
30 kwietnia 2018, 19:41
Pique chyba nieźle nabąblowany :D
30 kwietnia 2018, 19:30
Pique troszkę mokry :D
30 kwietnia 2018, 19:25
8
Jak z Footrolem też się ostatnio zbytnio nie zgadzam, to jakby nie patrzeć Barca jest nr 1 w Hiszpanii, jak i jest frajerem roku :P
30 kwietnia 2018, 18:31
7
Widać, że z Dembele taki śmieszek :D
30 kwietnia 2018, 18:26
Na transmisji mówią o nas! :D
30 kwietnia 2018, 18:25
Dembele jest, na insta Semedo był, a co do Messiego i Suareza, pewnie na razie są na "parterze"
30 kwietnia 2018, 18:18
Alena i Ortola chyba głównie z powodu gry w CDR?
30 kwietnia 2018, 17:32
No niestety chyba 76ers, ale jeśli jakaś drużyna ma szansę z taką ilością kontuzji cokolwiek zdziałać, to są to Celtics ;)
30 kwietnia 2018, 17:25
Enhorabuena al @FCBarcelona_es por los títulos de Liga y Copa del Rey logrados esta temporada.— Real Madrid C.F. (@realmadrid) April 30, 2018
Enhorabuena al @FCBarcelona_es por los títulos de Liga y Copa del Rey logrados esta temporada.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
9
Tak ciężko bylo wyjść na Romę z Dembele i kuć ich z kontry?
2
Co oni protestują, jak i tak to od Dzeko piłka się odbiła?
2
Takiej bramki to się bardziej z Realem spodziewałem :D
2
Ale Laskowski dodaje emocji!
2
Kontry to mają zabójcze :O
5
Za to jest znowu De Ligt :)
11
No dobra, ale Cou jednak nie mógł grać w LM, więc nie liczy się :P
0
No w tym sezonie raczej Barca (szczególnie w LM) raczej lepszego składu nie miała
1
Skomina podobno ma być
1
Jakby ktoś miał wątpliwości, jaki dziś dzień tygodnia:
0
Podobno Skomina ma sędziować
0
Stare kawałki jeszcze zniosę, za to nowe disco polo, najgorsze zło
1
Rozumiem jakby nigdy nikt nie obronił Pucharu Europy, ale LM ma dopiero nieco ponad 25 lat, więc nie ma co tego porównywać z ponad 100-letnią historią PK i La Liga
2
Najciekawsze chyba było rzucanie butami i zamówienie pizzy ;)
0
A to zupełnie nie wiem
0
Być może Ortola był powołany na jakiś mecz ligowy
29
Komentator: "They are drinking a lot of water". Ta, water... XD
0
Pizza dojechała XD
19
Oj Messi swojego czasu też się porządnie na fecie nawalił :D
3
Teraz Waldkowi buty kradną XD
1
Buta Pepe Costy chyba XD
0
Pique chyba nieźle nabąblowany :D
1
Pique troszkę mokry :D
8
Jak z Footrolem też się ostatnio zbytnio nie zgadzam, to jakby nie patrzeć Barca jest nr 1 w Hiszpanii, jak i jest frajerem roku :P
7
Widać, że z Dembele taki śmieszek :D
8
Na transmisji mówią o nas! :D
0
Dembele jest, na insta Semedo był, a co do Messiego i Suareza, pewnie na razie są na "parterze"
0
Alena i Ortola chyba głównie z powodu gry w CDR?
0
No niestety chyba 76ers, ale jeśli jakaś drużyna ma szansę z taką ilością kontuzji cokolwiek zdziałać, to są to Celtics ;)
8
Real Madryt pogratulował FC Barcelonie zdobycia dubletu :)