9

Tak ciężko bylo wyjść na Romę z Dembele i kuć ich z kontry?

2

Co oni protestują, jak i tak to od Dzeko piłka się odbiła?

2

Takiej bramki to się bardziej z Realem spodziewałem :D

2

Ale Laskowski dodaje emocji!

2

Kontry to mają zabójcze :O

5

Za to jest znowu De Ligt :)

11

No dobra, ale Cou jednak nie mógł grać w LM, więc nie liczy się :P

0

No w tym sezonie raczej Barca (szczególnie w LM) raczej lepszego składu nie miała

1

Skomina podobno ma być

1

Jakby ktoś miał wątpliwości, jaki dziś dzień tygodnia:

0

Podobno Skomina ma sędziować

0

Stare kawałki jeszcze zniosę, za to nowe disco polo, najgorsze zło

1

Rozumiem jakby nigdy nikt nie obronił Pucharu Europy, ale LM ma dopiero nieco ponad 25 lat, więc nie ma co tego porównywać z ponad 100-letnią historią PK i La Liga

2

Najciekawsze chyba było rzucanie butami i zamówienie pizzy ;)

0

A to zupełnie nie wiem

0

Być może Ortola był powołany na jakiś mecz ligowy

29

Komentator: "They are drinking a lot of water". Ta, water... XD

0

Pizza dojechała XD

19

Oj Messi swojego czasu też się porządnie na fecie nawalił :D

3

Teraz Waldkowi buty kradną XD

1

Buta Pepe Costy chyba XD

0

Pique chyba nieźle nabąblowany :D

1

Pique troszkę mokry :D

8

Jak z Footrolem też się ostatnio zbytnio nie zgadzam, to jakby nie patrzeć Barca jest nr 1 w Hiszpanii, jak i jest frajerem roku :P

7

Widać, że z Dembele taki śmieszek :D

8

Na transmisji mówią o nas! :D

0

Dembele jest, na insta Semedo był, a co do Messiego i Suareza, pewnie na razie są na "parterze"

0

Alena i Ortola chyba głównie z powodu gry w CDR?

0

No niestety chyba 76ers, ale jeśli jakaś drużyna ma szansę z taką ilością kontuzji cokolwiek zdziałać, to są to Celtics ;)

8


Real Madryt pogratulował FC Barcelonie zdobycia dubletu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?