On przynajmniej swoje opinie popiera tym, że wiele razy widział tych zawodników w akcji. Ty natomiast poza kilkoma meczami Aleni, żadnego nie widziałeś
Tylko, że tak naprawdę z piłkarzy godnych uwagi ze szkółki jakieś przyzwoite minuty w tym superpucharze zagrali tylko Alena i Cuenca ( i obaj pokazali się dobrze)
1
Od tego sezonu puchar dostaje się w kolejce matematycznego zdobycia mistrzostwa ;)
27
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31224055_200962414022092_6497128335658760040_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeEBFeqi3aTgt9lcE40l3zBxo_WGJjkD1UVBkLjNj4KDvg1QBjV0zzLoKw9G_zASFB6JCljBs-5IoUitc0pbsyD3x-_7yVApfFZyIXqAKhtU4w&oh=4d9ab2596ccca6c1ace72318f5f5cbc4&oe=5B5E2260
Mistrzostwo :D
0
Wersji z 97 r. nie miałem przyjemności obejrzeć, ale chyba niedługo to nadrobię ;)
2
Dwunastu Gniewnych Ludzi - ile razy bym nie oglądał, nigdy się nie znudzi
1
On przynajmniej swoje opinie popiera tym, że wiele razy widział tych zawodników w akcji. Ty natomiast poza kilkoma meczami Aleni, żadnego nie widziałeś
2
Nie, jak pójdzie do jakiejś Granady i w okół siebie będzie miał 10. pachołków
0
Tylko, że tak naprawdę z piłkarzy godnych uwagi ze szkółki jakieś przyzwoite minuty w tym superpucharze zagrali tylko Alena i Cuenca ( i obaj pokazali się dobrze)
1
O ile się nie mylę zawodnicy z rezerw mogą tylko do 1. drużyny przeskakiwać, a w dodatku chyba jest limit wiekowy (chyba 23 lata)
3
Puig według mnie najlepszy na boisku ;)
0
Ależ poszedł Abel!
9
Podobno 169 cm ;)
0
Czy Puig serio czyta się Pudź, a nie Płig?
Edit: OK po Katalonsku czyta się Pudź
0
Na pewno boczni obrońcy - Morey i Miranda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Powodzonka, ja dzisiaj meczyk z wice-liderem, a za tydzień z liderem ;)
4
Jasper piłeczka prima sort! :D
0
Rojo?
0
Grill powolutku się kończy to ziemniaczki do żaru oczywiście :)
20
Nie ma to jak grill przed meczykiem :)
0
To zależy od tego czy żona Cou dostanie europejskie obywatelstwo, lub czy Mina odejdzie
3
Jak myślicie kto w przyszłym sezonie przejmie numer 8 i przy ewentualnym odejściu Denis - 6?
0
Zawsze za Robertsonem :)
1
Ja to wolę zdobyć mistrzostwo na boisku. Ta radość piłkarzy po końcowym gwizdku jest bezcenna
0
Rojo studiował :)
1
De Jong może grać dosłownie wszędzie w pomocy, nawet na ŚO może zagrać
1
Również Mat Geo :D
0
Ktoś tu się za dużo memów z Nosaczem naoglądał XD
2
Pisała, że się odwołała ;)
1
Jeśli Curry będzie zdrowy to obstawiam jednak Warriors ;)
2
Słaby fake. Mogliby przynajmniej dobrego dyrektora CKE dać