Kolega, kibic Realu jako jeden z argumentów, że CR jest lepszy od Messiego dał to, że Ronaldo walczy o faule i macha rękami do sędziego za każdym razem XD
W Triduum Paschalne nie odprawia się mszy pogrzebowych w kościele. Czyli albo pogrzeb będzie w sobotę , ale bez Mszy w kościele albo dopiero po niedzieli
4
9,5 ;)
0
Jeśli zapewnimy go wcześniej to raczej na pewno będzie
0
To chyba zależy od tego kiedy go się zdobędzie
0
No chyba każdy ma takiego kolegę, kibica Realu :D
1
Kolega, kibic Realu jako jeden z argumentów, że CR jest lepszy od Messiego dał to, że Ronaldo walczy o faule i macha rękami do sędziego za każdym razem XD
14
Getafe i Espanyol na dwóch pierwszych miejscach. Czemu mnie to nie dziwi? :D
1
A ja w ogóle sernika nie lubię. Ja to dopiero jestem odmieniec :D
0
To była odpowiedź do użytkownika FcBforever221 ;)
11
Rodriguez?
11
Kluczowe w remontadzie jednak było też zejście Andresa, przez co Coutinho mógł wrócić na lewą stronę
13
https://www.facebook.com/EurosportPL/videos/1205935059537468/
Zlatan pozamiatał :D
10
Zmiana Iniesty 30 minut za późno
0
Coutinho na prawej...
5
W tamtym sezonie skład był gorszy
1
Ray Hudson < 3
1
Dobranoc ; )
0
https://x.com/Eliminastrios/status/979103780816998400
Ciekawy thread :D
2
Myślałem, że rocznik 00 ma w tym roku 18 lat ;)
0
Nie no chmurki są , ale już zza nich słoneczko widać i tak patrzę na prognozę to za parę godzin powinno być czyste niebo ;)
1
Na Lubelszczyźnie tez się przejaśnia ; )
9
Pasja, świetny film :)
4
W Triduum Paschalne nie odprawia się mszy pogrzebowych w kościele. Czyli albo pogrzeb będzie w sobotę , ale bez Mszy w kościele albo dopiero po niedzieli
0
Jeszcze nie skończył 16 lat. Spokojnie jeszcze rok/dwa z tymi szansami w Barcie B
0
Navarro to rocznik 02 ;)
0
Tu chyba gra Navarro, czyli wg naszego znawcy - ViscaBarca123, największa perełka La Masii ;)
66
Po to są właśnie tacy zawodnicy jak Cou czy Dembele. W razie braku Messiego nadal mamy kim postraszyć :)
2
Jednak wolałbym na prawej Semedo ;)
37
Dokładnie rok temu: https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29572243_1609871339082496_7849136797758003039_n.jpg?_nc_cat=0&oh=fc1ed2328bcc09c71165e4a97e3aa8eb&oe=5B6A8869
XD
15
Aleix :O
https://www.instagram.com/p/Bg5kY27n3l4/?taken-by=fcbarcelona
0
Już dzisiaj zaczyna się nowy sezon MLB!