4

9,5 ;)

0

Jeśli zapewnimy go wcześniej to raczej na pewno będzie

0

To chyba zależy od tego kiedy go się zdobędzie

0

No chyba każdy ma takiego kolegę, kibica Realu :D

1

Kolega, kibic Realu jako jeden z argumentów, że CR jest lepszy od Messiego dał to, że Ronaldo walczy o faule i macha rękami do sędziego za każdym razem XD

14

Getafe i Espanyol na dwóch pierwszych miejscach. Czemu mnie to nie dziwi? :D

1

A ja w ogóle sernika nie lubię. Ja to dopiero jestem odmieniec :D

0

To była odpowiedź do użytkownika FcBforever221 ;)

11

Rodriguez?

11

Kluczowe w remontadzie jednak było też zejście Andresa, przez co Coutinho mógł wrócić na lewą stronę

13

10

Zmiana Iniesty 30 minut za późno

0

Coutinho na prawej...

5

W tamtym sezonie skład był gorszy

1

Ray Hudson < 3

1

Dobranoc ; )

0

2

Myślałem, że rocznik 00 ma w tym roku 18 lat ;)

0

Nie no chmurki są , ale już zza nich słoneczko widać i tak patrzę na prognozę to za parę godzin powinno być czyste niebo ;)

1

Na Lubelszczyźnie tez się przejaśnia ; )

9

Pasja, świetny film :)

4

W Triduum Paschalne nie odprawia się mszy pogrzebowych w kościele. Czyli albo pogrzeb będzie w sobotę , ale bez Mszy w kościele albo dopiero po niedzieli

0

Jeszcze nie skończył 16 lat. Spokojnie jeszcze rok/dwa z tymi szansami w Barcie B

0

Navarro to rocznik 02 ;)

0

Tu chyba gra Navarro, czyli wg naszego znawcy - ViscaBarca123, największa perełka La Masii ;)

66

Po to są właśnie tacy zawodnicy jak Cou czy Dembele. W razie braku Messiego nadal mamy kim postraszyć :)

2

Jednak wolałbym na prawej Semedo ;)

0

Już dzisiaj zaczyna się nowy sezon MLB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?