Nowe? Te zdjęcia są ze stycznia... W dodatku mają być do nich ciemne spodenki i getry co będzie o wiele lepiej wyglądało I do tego, to tylko przeciek. Jak teraz patrze na to jak na zdjęciach wyglądała koszulka Barcy na ten sezon , a jak wygląda w rzeczywistości, to ziemia a niebo
Dokładnie 5 lat temu, Barca odrobiła straty z pierwszego spotkania (2:0) i wygrała rewanż na CN z AC Milan 4:0, po 2 golach Messiego i po 1 Villi i Alby :)
Są. W tamtym sezonie np. Real też ze sporą przewagą wygrał sezon zasadniczy, ale w finale przegrał z Valencią :D
Choć szczerze, jeśli Doncić będzie zdrowy, to ciężko będzie ich pokonać
34
Jak Piszczek podpisał kontrakt do 2020 to myślałem, że to na jakieś 5 lat. Potem się zorientowałem, że mamy 2018 :D
Jak ten czas zasuwa
0
Barcelona wygrała 2-0 z Atletico i awansowała dalej!
0
Co ten Marques odwalił?
1
Gol dla Barcy! 2-0 :)
1
Barcelona prowadzi z Atletico 1-0!
4
Nowe? Te zdjęcia są ze stycznia...
W dodatku mają być do nich ciemne spodenki i getry co będzie o wiele lepiej wyglądało
I do tego, to tylko przeciek. Jak teraz patrze na to jak na zdjęciach wyglądała koszulka Barcy na ten sezon , a jak wygląda w rzeczywistości, to ziemia a niebo
1
Polacy na trzech pierwszych miejscach po pierwszej serii! :)
1
Zazwyczaj tylko WM oglądam na żywo, ale w tym roku Takover ominąć to grzech będzie
0
Tamten to Shunsuke :D
Ale też gdy pierwszy raz o nim usłyszałem, to się nad nim chwilę zastanowiłem :)
9
Liga wojewódzka to i tak nie tak źle
1
3:53 Widzę, że hiszpańscy sędziowie już wtedy trzymali "poziom"
0
Przecież to jest przeciek ze stycznia...
12
Dokładnie 5 lat temu, Barca odrobiła straty z pierwszego spotkania (2:0) i wygrała rewanż na CN z AC Milan 4:0, po 2 golach Messiego i po 1 Villi i Alby :)
0
No niestety, ale Irving, Horford i Brown kontuzja. Czyli 3/4 podstawowych zawodników wyleciało :/
0
Pisałem, że GSW to nie taki pewniaczek bez Curry'ego, no i proszę ;)
1
Ale bardzo możliwe, że źle przetłumaczył
1
Bo zamiast zedytować komentarz, który ewidentnie źle napisałeś, to cały czas motasz
1
Właśnie motasz, bo ostatni nie oznacza tego samego co najpóźniejszy
1
No, ale nadal nie zmienia to faktu, że większość ludzi jednak czyta twój wpis, który jest po prostu błędnym tłumaczeniem wpisu FIFA
5
No właśnie z twojego wpisu nie bardzo. Musiałem wejść w link i z angielskiego ogarniać o co chodzi
0
Ja rozumiem, ale to co napisałeś nie ma sensu
4
Chyba źle przetłumaczyłeś. Latest nie oznacza tego samego co last...
0
No nie, bo ostatnim strzelcem bramki w regulaminowym czasie gry na MŚ jest Wijnaldum ;)
16
Chyba najpóźniejszych, a nie ostatnich, bo to co napisałeś nie ma sensu...
4
Napoli, Napoli... :D
0
Są. W tamtym sezonie np. Real też ze sporą przewagą wygrał sezon zasadniczy, ale w finale przegrał z Valencią :D
Choć szczerze, jeśli Doncić będzie zdrowy, to ciężko będzie ich pokonać
0
Ja zastanawiałem się nad Busim a Bembusiem, ale dałem Dembele :)
1
Myślę , że na PK Ortola by wystarczył :)
0
GSW powinni wygrać , ale jednak nie ma Curry'ego
69
No to rzeczywiście, źródło dałeś niepodważalne...