34

Jak Piszczek podpisał kontrakt do 2020 to myślałem, że to na jakieś 5 lat. Potem się zorientowałem, że mamy 2018 :D
Jak ten czas zasuwa

0

Barcelona wygrała 2-0 z Atletico i awansowała dalej!

0

Co ten Marques odwalił?

1

Gol dla Barcy! 2-0 :)

1

Barcelona prowadzi z Atletico 1-0!

4

Nowe? Te zdjęcia są ze stycznia...
W dodatku mają być do nich ciemne spodenki i getry co będzie o wiele lepiej wyglądało
I do tego, to tylko przeciek. Jak teraz patrze na to jak na zdjęciach wyglądała koszulka Barcy na ten sezon , a jak wygląda w rzeczywistości, to ziemia a niebo

1

Polacy na trzech pierwszych miejscach po pierwszej serii! :)

1

Zazwyczaj tylko WM oglądam na żywo, ale w tym roku Takover ominąć to grzech będzie

0

Tamten to Shunsuke :D
Ale też gdy pierwszy raz o nim usłyszałem, to się nad nim chwilę zastanowiłem :)

9

Liga wojewódzka to i tak nie tak źle

1


3:53 Widzę, że hiszpańscy sędziowie już wtedy trzymali "poziom"

0

Przecież to jest przeciek ze stycznia...

12

Dokładnie 5 lat temu, Barca odrobiła straty z pierwszego spotkania (2:0) i wygrała rewanż na CN z AC Milan 4:0, po 2 golach Messiego i po 1 Villi i Alby :)

0

No niestety, ale Irving, Horford i Brown kontuzja. Czyli 3/4 podstawowych zawodników wyleciało :/

0

Pisałem, że GSW to nie taki pewniaczek bez Curry'ego, no i proszę ;)

1

Ale bardzo możliwe, że źle przetłumaczył

1

Bo zamiast zedytować komentarz, który ewidentnie źle napisałeś, to cały czas motasz

1

Właśnie motasz, bo ostatni nie oznacza tego samego co najpóźniejszy

1

No, ale nadal nie zmienia to faktu, że większość ludzi jednak czyta twój wpis, który jest po prostu błędnym tłumaczeniem wpisu FIFA

5

No właśnie z twojego wpisu nie bardzo. Musiałem wejść w link i z angielskiego ogarniać o co chodzi

0

Ja rozumiem, ale to co napisałeś nie ma sensu

4

Chyba źle przetłumaczyłeś. Latest nie oznacza tego samego co last...

0

No nie, bo ostatnim strzelcem bramki w regulaminowym czasie gry na MŚ jest Wijnaldum ;)

16

Chyba najpóźniejszych, a nie ostatnich, bo to co napisałeś nie ma sensu...

4

Napoli, Napoli... :D

0

Są. W tamtym sezonie np. Real też ze sporą przewagą wygrał sezon zasadniczy, ale w finale przegrał z Valencią :D
Choć szczerze, jeśli Doncić będzie zdrowy, to ciężko będzie ich pokonać

0

Ja zastanawiałem się nad Busim a Bembusiem, ale dałem Dembele :)

1

Myślę , że na PK Ortola by wystarczył :)

0

GSW powinni wygrać , ale jednak nie ma Curry'ego

69

No to rzeczywiście, źródło dałeś niepodważalne...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?