0

No to jedyną możliwością przyjścia Arthura w lecie to uzyskanie paszportu przez Cou

0

To już zależy tylko chyba od paszportu Coutinho lub ew. odejścia Paulinho

0

Chyba jak za Taty...

4

Już mógłby tego Pique na rzecz Miny oszczędzić :/

1

100 mln zapewne, bo taką ma klauzulę

15

Griezmann na ŚPD? Odważnie

12

Strona nie istnieje :/
Co tam było?

1

Najważniejsze, że Niemcy nie wygrali :D

0

Kiedy kolejne zmiany na stronie? Miały być chyba w połowie lutego

1

No i Lukaku się zrównał z Griggiem jeśli chodzi o bramki z drużynami z Top 6 w tym sezonie :D

0

Tak

43

Jak to możliwe, że 38-latka z astmą, po ciąży, jest pierwsza w biegu na 30 km z przewagą 2 minut nad 2. zawodniczką ?

1

Ja o 10, będzie ciekawie :D

41

No niestety, ale dla Suareza dziś sędzia był normalny :D

0

Suarez teraz jak się wykartkować chce :D

0

Alba w końcu :D

0

No i znowu brawa dla Ivana!

0

Na Las Palmas obowiązkowo odpoczynek dla Pique!

11

Czy Valverde czeka, aż Pique nogę straci?

2

Dembele nie miał takiej okazji jak Cou...

1

No i wielkie brawa dla Semedo za rozpoczęcie akcji! :)

6

i to mi się podoba. Wsparcie dla Bembusia na trybunach :)

1

Chyba Umtiti...

0

Znowu Ray Hudson < 3

1

They go crazy for football

0

Jeśli to był czas miejscowy, to raczej już po meczu było

1

Taktyczny

0

Czy tylko ja zauważyłem u Valverde sporo siwych włosów? Jak widać trenowanie Barcy zbiera swoje żniwa :D

0

Też liczyłem na to, że zagrają, ale myślę, że obaj powinni wystąpić z Las Palmas

3

Girona jednak to też nie taki ogórek. Prędzej rotacji spodziewam się z Las Palmas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?