10 lutego 2018, 15:39
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10 lutego 2018, 15:23
Ale Prevc odleciał!
10 lutego 2018, 15:03
16
A ja za to jestem za Hulą ; )
10 lutego 2018, 15:01
Kto będzie skakał przed Hulą? Stoch czy Forfang? Czyżby Kamil , bo dalej skoczył?
10 lutego 2018, 14:48
3
Dużej
Ale Hula to bardzo dobry skoczek. To że on skoczył 111 m to nie znaczy , że inni by skoczyli
10 lutego 2018, 13:40
Może nie tyle co loteria , bo wiatr wieje z jednego kierunku , ale za to dość mocno
10 lutego 2018, 13:33
Mam nadzieję, że już ostatni raz w tym sezonie użyję wyrażenia "Bembuś wraca" ;)
10 lutego 2018, 13:27
Może i dobrze , że wtedy nie wygraliśmy mistrza? Tak to by może Tata został
10 lutego 2018, 13:22
Ja poza Barceloną i Polską reprezentacją nie oglądam wgl piłki nożnej. Za to inne dyscypliny oglądam
10 lutego 2018, 13:19
Tylko 4 zawodników można wystawić. Na normalnej skoczni Żyła nie skacze
10 lutego 2018, 13:13
2
Jakie trybuny? Jest 18 zawodników powołanych
10 lutego 2018, 13:12
Oj panowie redaktorzy się troszkę pospieszyli. Pique powołany ;)
10 lutego 2018, 13:11
13
Jest Dembele i Pique na Getafe!
10 lutego 2018, 12:48
1
Oj tak. Genialny duet :)
10 lutego 2018, 12:36
Ale ten Babiarz jest tragiczny...
10 lutego 2018, 11:14
10
Mnie to by siłą na te sanki nie wsadzili
10 lutego 2018, 10:25
20
Nie ma szans na takie podium? No co ty nie powiesz...
10 lutego 2018, 09:48
Może artykuł nie, ale że w kalendarium nic nie było to się bardzo zdziwiłem
10 lutego 2018, 09:22
Dobrze o tym wiem , ale wszyscy wiemy jak to u niej jest
10 lutego 2018, 09:21
A co to NFL , że się gra tylko z niektórymi drużynami? Przecież każdy gra z każdym , wiec nie rozumiem jak Real może mieć trudniejszy terminarz , szczególnie że w 1. rundzie grał u siebie m.in. z Valencią i z nami
10 lutego 2018, 09:04
No niestety. Ma 35 lat. Nie ma co oczekiwać, swoje juz wygrała i emocji nam przyniosła
10 lutego 2018, 08:54
5
Jak ja tej Bjoergen nie lubię...
9 lutego 2018, 19:09
4
Nie bawię się w takie coś. Nie widziałem żadnego z Pelów i Maradonów na żywo. Jedynie mogę zrobić ranking zawodników, których widziałem na oczy
9 lutego 2018, 19:00
A na CP 222,223,224
9 lutego 2018, 18:11
A dla Cyfrowego Polsatu : Eurosport 1,2,3,4,5, TVP Sport i Eleven. A ja akurat nc+ :/
9 lutego 2018, 17:58
No to bardzo dziękuję, bo miałem właśnie jej szukać ;)
9 lutego 2018, 17:56
Czyżby to ta piękna pani, która niosła estońską flagę podczas otwarcia?
9 lutego 2018, 16:29
Zapewne oglądałbym prawie wszystko, ale niestety godziny niezbyt odpowiadają
9 lutego 2018, 14:25
No to, że Mina zagra od początku z Getafe to można było od niedzieli wnioskować
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale Prevc odleciał!
16
A ja za to jestem za Hulą ; )
0
Kto będzie skakał przed Hulą? Stoch czy Forfang? Czyżby Kamil , bo dalej skoczył?
3
Dużej
0
Ale Hula to bardzo dobry skoczek. To że on skoczył 111 m to nie znaczy , że inni by skoczyli
0
Może nie tyle co loteria , bo wiatr wieje z jednego kierunku , ale za to dość mocno
0
Mam nadzieję, że już ostatni raz w tym sezonie użyję wyrażenia "Bembuś wraca" ;)
0
Może i dobrze , że wtedy nie wygraliśmy mistrza? Tak to by może Tata został
3
Ja poza Barceloną i Polską reprezentacją nie oglądam wgl piłki nożnej. Za to inne dyscypliny oglądam
0
Tylko 4 zawodników można wystawić. Na normalnej skoczni Żyła nie skacze
2
Jakie trybuny? Jest 18 zawodników powołanych
0
Oj panowie redaktorzy się troszkę pospieszyli. Pique powołany ;)
13
Jest Dembele i Pique na Getafe!
1
Oj tak. Genialny duet :)
0
Ale ten Babiarz jest tragiczny...
10
Mnie to by siłą na te sanki nie wsadzili
20
Nie ma szans na takie podium? No co ty nie powiesz...
0
Może artykuł nie, ale że w kalendarium nic nie było to się bardzo zdziwiłem
0
Dobrze o tym wiem , ale wszyscy wiemy jak to u niej jest
0
A co to NFL , że się gra tylko z niektórymi drużynami? Przecież każdy gra z każdym , wiec nie rozumiem jak Real może mieć trudniejszy terminarz , szczególnie że w 1. rundzie grał u siebie m.in. z Valencią i z nami
0
No niestety. Ma 35 lat. Nie ma co oczekiwać, swoje juz wygrała i emocji nam przyniosła
5
Jak ja tej Bjoergen nie lubię...
4
Nie bawię się w takie coś. Nie widziałem żadnego z Pelów i Maradonów na żywo. Jedynie mogę zrobić ranking zawodników, których widziałem na oczy
0
A na CP 222,223,224
2
A dla Cyfrowego Polsatu : Eurosport 1,2,3,4,5, TVP Sport i Eleven. A ja akurat nc+ :/
1
No to bardzo dziękuję, bo miałem właśnie jej szukać ;)
0
Czyżby to ta piękna pani, która niosła estońską flagę podczas otwarcia?
3
Zapewne oglądałbym prawie wszystko, ale niestety godziny niezbyt odpowiadają
0
No to, że Mina zagra od początku z Getafe to można było od niedzieli wnioskować