0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale Prevc odleciał!

16

A ja za to jestem za Hulą ; )

0

Kto będzie skakał przed Hulą? Stoch czy Forfang? Czyżby Kamil , bo dalej skoczył?

3

Dużej

0

Ale Hula to bardzo dobry skoczek. To że on skoczył 111 m to nie znaczy , że inni by skoczyli

0

Może nie tyle co loteria , bo wiatr wieje z jednego kierunku , ale za to dość mocno

0

Mam nadzieję, że już ostatni raz w tym sezonie użyję wyrażenia "Bembuś wraca" ;)

0

Może i dobrze , że wtedy nie wygraliśmy mistrza? Tak to by może Tata został

3

Ja poza Barceloną i Polską reprezentacją nie oglądam wgl piłki nożnej. Za to inne dyscypliny oglądam

0

Tylko 4 zawodników można wystawić. Na normalnej skoczni Żyła nie skacze

2

Jakie trybuny? Jest 18 zawodników powołanych

0

Oj panowie redaktorzy się troszkę pospieszyli. Pique powołany ;)

13

Jest Dembele i Pique na Getafe!

1

Oj tak. Genialny duet :)

0

Ale ten Babiarz jest tragiczny...

10

Mnie to by siłą na te sanki nie wsadzili

20

Nie ma szans na takie podium? No co ty nie powiesz...

0

Może artykuł nie, ale że w kalendarium nic nie było to się bardzo zdziwiłem

0

Dobrze o tym wiem , ale wszyscy wiemy jak to u niej jest

0

A co to NFL , że się gra tylko z niektórymi drużynami? Przecież każdy gra z każdym , wiec nie rozumiem jak Real może mieć trudniejszy terminarz , szczególnie że w 1. rundzie grał u siebie m.in. z Valencią i z nami

0

No niestety. Ma 35 lat. Nie ma co oczekiwać, swoje juz wygrała i emocji nam przyniosła

5

Jak ja tej Bjoergen nie lubię...

4

Nie bawię się w takie coś. Nie widziałem żadnego z Pelów i Maradonów na żywo. Jedynie mogę zrobić ranking zawodników, których widziałem na oczy

0

A na CP 222,223,224

2

A dla Cyfrowego Polsatu : Eurosport 1,2,3,4,5, TVP Sport i Eleven. A ja akurat nc+ :/

1

No to bardzo dziękuję, bo miałem właśnie jej szukać ;)

0

Czyżby to ta piękna pani, która niosła estońską flagę podczas otwarcia?

3

Zapewne oglądałbym prawie wszystko, ale niestety godziny niezbyt odpowiadają

0

No to, że Mina zagra od początku z Getafe to można było od niedzieli wnioskować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?