7 lutego 2018, 22:19
1
Nie no nie narzekam jakoś strasznie, ale dziwnie będzie patrzeć na człowieka, którego się kompletnie nienawidziło widząc go w TV, jako trenera naszej reprezentacji, no ale trzeba życzyć mu samych sukcesów
7 lutego 2018, 21:59
9
Pamiętacie tego denerwującego trenera Niemców w siatkówkę? Vital Heynen, został dzisiaj trenerem reprezentacji Polski...
7 lutego 2018, 20:36
18
Niby tak, ale przy upadku można sobie go jeszcze bardziej uszkodzić
7 lutego 2018, 08:45
0
Może dlatego, że jest więcej drużyn, więc więcej meczów do rozegrania?
7 lutego 2018, 07:37
4
Widać po rozbieżności ocen, że chyba był to jeden z najtrudniejszych meczów do oceny
6 lutego 2018, 22:24
13
No jak byłoby z nich 3 zawodników na poziomie Benzemy, to szczerze, nie byłoby chyba tak źle :D
6 lutego 2018, 16:25
Chyba 32 spotkania, ustanowione przez RSSS ;)
6 lutego 2018, 11:03
6
Mina + Costas
5 lutego 2018, 22:38
To też nie takie złe wybory. Jakby to powiedzieć, taka Valencio/Sevilla Lublina :D
5 lutego 2018, 22:37
Krykiet jest fajny. Pamiętam jak na eurosporcie leciały transmisje krykieta Twenty20. Zawsze oglądałem :D
5 lutego 2018, 22:30
Do gimnazjum do Niedrzwicy, a co do szkoły średniej, to chciałbym do Zamoya ;)
5 lutego 2018, 22:16
Czyżbyśmy stawali przed tym samym wyborem w tym roku?
5 lutego 2018, 19:05
Zmywacz do paznokci dobrze działa
5 lutego 2018, 14:27
Tutaj tak, bo to jest dział czysto sportowy, ale chodzi o transmisję w TV ;)
5 lutego 2018, 13:41
No, ale przynajmniej wspomnieć, o tym kto grał by mogli
5 lutego 2018, 13:21
10
Tak to jest. Człowiek chce pokazać jak się informuje o wydarzeniu sportowym w Polskich mediach, a w wychodzi z tego konwersacja polityczna...
5 lutego 2018, 13:15
1. Nie zgodzę się 2. Nadal nie zmienia to faktu, że TVP nie ma tu nic do rzeczy
5 lutego 2018, 13:13
49
A czy ja tu coś o TVP piszę?
5 lutego 2018, 13:10
35
TVN24 o Super Bowl:
Relacja z #SB52 według @tvn24:• kto śpiewał hymn? ✔• kto śpiewał w przerwie? ✔• jaki był wynik? ❌• kto został MVP? ❌...i najlepsze...• KTÓRE DRUŻYNY GRAŁY ❌ #NFLpl #wstyd— Mariusz Woźniak (@Wozniak_Mariusz) February 5, 2018
Relacja z #SB52 według @tvn24:• kto śpiewał hymn? ✔• kto śpiewał w przerwie? ✔• jaki był wynik? ❌• kto został MVP? ❌...i najlepsze...• KTÓRE DRUŻYNY GRAŁY ❌ #NFLpl #wstyd
5 lutego 2018, 12:47
Jak już pisałem. Alli ma tatuaż na lewej ręce, ja na tym filmie tego tatuażu nie widzę
5 lutego 2018, 12:41
Wyciekła sex taśma, na której podobno jest Dele Alli
5 lutego 2018, 12:36
Nie wiem czy to nie fake. Dele ma tatuaż na lewej ręce, a na tym filmie, przynajmniej ja go nie widzę
5 lutego 2018, 04:20
2
No cóż, czasami trzeba przegrać
5 lutego 2018, 04:19
Gratki dla Eagles!
5 lutego 2018, 03:37
No i Patriots po raz pierwszy na prowadzeniu! 33-32 :)
5 lutego 2018, 02:48
No i dobry start Pats! TD i 22-19 ;)
5 lutego 2018, 02:34
7
Nie no Halftime Show to o wiele większe przedsięwzięcie
5 lutego 2018, 02:11
No i 22-12 do przerwy dla Eagles. Brady będzie musiał znowu w drugiej połowie odrabiać
5 lutego 2018, 01:55
No 15-13, by o wiele lepiej wyglądało
5 lutego 2018, 01:46
No na razie nic nie idzie po myśli Pats :/
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Nie no nie narzekam jakoś strasznie, ale dziwnie będzie patrzeć na człowieka, którego się kompletnie nienawidziło widząc go w TV, jako trenera naszej reprezentacji, no ale trzeba życzyć mu samych sukcesów
9
Pamiętacie tego denerwującego trenera Niemców w siatkówkę? Vital Heynen, został dzisiaj trenerem reprezentacji Polski...
18
Niby tak, ale przy upadku można sobie go jeszcze bardziej uszkodzić
0
Może dlatego, że jest więcej drużyn, więc więcej meczów do rozegrania?
4
Widać po rozbieżności ocen, że chyba był to jeden z najtrudniejszych meczów do oceny
13
No jak byłoby z nich 3 zawodników na poziomie Benzemy, to szczerze, nie byłoby chyba tak źle :D
4
Chyba 32 spotkania, ustanowione przez RSSS ;)
6
Mina + Costas
1
To też nie takie złe wybory. Jakby to powiedzieć, taka Valencio/Sevilla Lublina :D
1
Krykiet jest fajny. Pamiętam jak na eurosporcie leciały transmisje krykieta Twenty20. Zawsze oglądałem :D
1
Do gimnazjum do Niedrzwicy, a co do szkoły średniej, to chciałbym do Zamoya ;)
1
Czyżbyśmy stawali przed tym samym wyborem w tym roku?
0
Zmywacz do paznokci dobrze działa
1
Tutaj tak, bo to jest dział czysto sportowy, ale chodzi o transmisję w TV ;)
1
No, ale przynajmniej wspomnieć, o tym kto grał by mogli
10
Tak to jest. Człowiek chce pokazać jak się informuje o wydarzeniu sportowym w Polskich mediach, a w wychodzi z tego konwersacja polityczna...
13
1. Nie zgodzę się
2. Nadal nie zmienia to faktu, że TVP nie ma tu nic do rzeczy
49
A czy ja tu coś o TVP piszę?
35
TVN24 o Super Bowl:
Kolejny powód, żeby tej stacji nie oglądać
0
Jak już pisałem. Alli ma tatuaż na lewej ręce, ja na tym filmie tego tatuażu nie widzę
0
Wyciekła sex taśma, na której podobno jest Dele Alli
0
Nie wiem czy to nie fake. Dele ma tatuaż na lewej ręce, a na tym filmie, przynajmniej ja go nie widzę
2
No cóż, czasami trzeba przegrać
4
Gratki dla Eagles!
1
No i Patriots po raz pierwszy na prowadzeniu! 33-32 :)
2
No i dobry start Pats! TD i 22-19 ;)
7
Nie no Halftime Show to o wiele większe przedsięwzięcie
1
No i 22-12 do przerwy dla Eagles. Brady będzie musiał znowu w drugiej połowie odrabiać
1
No 15-13, by o wiele lepiej wyglądało
1
No na razie nic nie idzie po myśli Pats :/