0

Na pewno zagra, zważywszy na to, że Roberto na 100% zagra z Chelsea

0

Chyba jeszcze nie było

2

Oj tak
świetne czasy :)

2

Twierdzi, że np. taki Petit był od niego lepszy (mimo, że go nigdy na oczy nie widział) i mówi mi, że się "Busquetsem podniecam jakby w każdym meczu strzelał hat-tricka z 40 metrów"

0

Czy jest sens tłumaczyć kibicowi Realu fenomen Busiego, czy i tak nie zrozumie?

1

Ale przecież Semedo jest zawieszony

0

A ty skąd wiesz za co został karny podyktowany? Rozmawiałeś z sędzią?

1

A to już inna sprawa, która nie zmienia faktu, że był faulowany

3

Tylko tam Suarez został sfaulowany w nogę

0

Jasina- kiedyś komentował mój mecz, teraz komentuje Real-PSG :D

0

2:3 PSG
CR, Isco, 2x Neymar, Cavani

0

A co napisałeś, bo niestety mnie ominęło?

0

Tak

0

No chyba, że tak. To rzeczywiście kurs byłby mniejszy, ale nadal imponujący

0

Raczej nie, bo w hokeju nie ma remisów

0

Aj trzeba było, ale jak to się mawia "Hindsight is 20/20"

0

A ja się zastanawiałem wczoraj nad symboliczną sumką na Słowenię i Słowację. Oba kraje wygrały po kursach 11 i 17 :D

1

Jak człowiek nigdy nie ogląda piłki poza Barcą, to teraz sobie idealny mecz wybrałem :D

0

Twoja wypowiedź brzmi jak typowe wymądrzanie. "to dajcie z 5kola że Tottenham nie strzeli bramki". Tak jak Barwindg pisze. To sam może postaw tę sumę na to, że Totki strzelą.
P.S. Sam uważam, że Tottenham dziś coś strzeli

0

Ale się wymądrzasz i kpisz z tych, którzy stawiają na Juve...

0

Jak nigdy nie oglądam piłki nożnej poza Barcą i RP, to chyba się dzisiaj skuszę na meczyk. Jakoś mnie taka ochota nabrała :D

0

Tak przynajmniej zawsze było ;)

0

Ta 1 ciekawostka się już pojawiała, a co do niej. Jaki dokładnie Luis?

0

ale, chodzi mi o to, że gdy posiadasz np. zwykłego IF zawodnika, to gdy on dostanie upgrade i jego IF również, to twój IF też dostaje automatycznego upgrade'a, w przeciwieństwie do zwykłych kart. Tak przynajmniej zawsze było

1

A to nie jest tak, że karty specjalne, które posiadasz automatycznie się upgradują? No bo jeśli tak, to bym teraz go kupił

0

Kiedy jest konkurs drużynowy w skokach?

0


Na pewno to nie to?
Zawsze po przerwach na NBC właśnie to leci

1

Dawaj, może usłyszę :D

0

Zaraz po przerwach, czyli jak już obraz transmisji wracał na boisko?

Bo jak tak to może:


ew.

20

Razem z Digne najlepsi na boisku ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?