Twierdzi, że np. taki Petit był od niego lepszy (mimo, że go nigdy na oczy nie widział) i mówi mi, że się "Busquetsem podniecam jakby w każdym meczu strzelał hat-tricka z 40 metrów"
Twoja wypowiedź brzmi jak typowe wymądrzanie. "to dajcie z 5kola że Tottenham nie strzeli bramki". Tak jak Barwindg pisze. To sam może postaw tę sumę na to, że Totki strzelą.
P.S. Sam uważam, że Tottenham dziś coś strzeli
ale, chodzi mi o to, że gdy posiadasz np. zwykłego IF zawodnika, to gdy on dostanie upgrade i jego IF również, to twój IF też dostaje automatycznego upgrade'a, w przeciwieństwie do zwykłych kart. Tak przynajmniej zawsze było
0
Na pewno zagra, zważywszy na to, że Roberto na 100% zagra z Chelsea
0
Chyba jeszcze nie było
2
Oj tak
świetne czasy :)
2
Twierdzi, że np. taki Petit był od niego lepszy (mimo, że go nigdy na oczy nie widział) i mówi mi, że się "Busquetsem podniecam jakby w każdym meczu strzelał hat-tricka z 40 metrów"
0
Czy jest sens tłumaczyć kibicowi Realu fenomen Busiego, czy i tak nie zrozumie?
1
Ale przecież Semedo jest zawieszony
0
A ty skąd wiesz za co został karny podyktowany? Rozmawiałeś z sędzią?
1
A to już inna sprawa, która nie zmienia faktu, że był faulowany
3
Tylko tam Suarez został sfaulowany w nogę
0
Jasina- kiedyś komentował mój mecz, teraz komentuje Real-PSG :D
0
2:3 PSG
CR, Isco, 2x Neymar, Cavani
0
A co napisałeś, bo niestety mnie ominęło?
0
Tak
0
No chyba, że tak. To rzeczywiście kurs byłby mniejszy, ale nadal imponujący
0
Raczej nie, bo w hokeju nie ma remisów
0
Aj trzeba było, ale jak to się mawia "Hindsight is 20/20"
0
A ja się zastanawiałem wczoraj nad symboliczną sumką na Słowenię i Słowację. Oba kraje wygrały po kursach 11 i 17 :D
1
Jak człowiek nigdy nie ogląda piłki poza Barcą, to teraz sobie idealny mecz wybrałem :D
0
Twoja wypowiedź brzmi jak typowe wymądrzanie. "to dajcie z 5kola że Tottenham nie strzeli bramki". Tak jak Barwindg pisze. To sam może postaw tę sumę na to, że Totki strzelą.
P.S. Sam uważam, że Tottenham dziś coś strzeli
0
Ale się wymądrzasz i kpisz z tych, którzy stawiają na Juve...
0
Jak nigdy nie oglądam piłki nożnej poza Barcą i RP, to chyba się dzisiaj skuszę na meczyk. Jakoś mnie taka ochota nabrała :D
0
Tak przynajmniej zawsze było ;)
0
Ta 1 ciekawostka się już pojawiała, a co do niej. Jaki dokładnie Luis?
0
ale, chodzi mi o to, że gdy posiadasz np. zwykłego IF zawodnika, to gdy on dostanie upgrade i jego IF również, to twój IF też dostaje automatycznego upgrade'a, w przeciwieństwie do zwykłych kart. Tak przynajmniej zawsze było
1
A to nie jest tak, że karty specjalne, które posiadasz automatycznie się upgradują? No bo jeśli tak, to bym teraz go kupił
0
Kiedy jest konkurs drużynowy w skokach?
0
Na pewno to nie to?
Zawsze po przerwach na NBC właśnie to leci
1
Dawaj, może usłyszę :D
0
Zaraz po przerwach, czyli jak już obraz transmisji wracał na boisko?
Bo jak tak to może:
ew.
20
Razem z Digne najlepsi na boisku ;)