8 marca 2018, 10:47
13
Znowu to samo. Kobietą XD
8 marca 2018, 10:35
0
Niech jeszcze zgodę podpiszą :D
7 marca 2018, 21:29
2
Ogólnie piłki nożnej poza Barcą i RP nie oglądam , ale obejrzałem pierwszy mecz i dzisiaj rewanż Juve - Totki, no i szczerze nie zawiodłem się :D
7 marca 2018, 20:43
Laskowski < 3
7 marca 2018, 20:06
1
Nie mogę jęków tego komentatora...
7 marca 2018, 19:55
Ale ten komentator jest irytujący...
7 marca 2018, 19:47
Niczego nie obiecuję :D
7 marca 2018, 19:42
Złe podanie to nie defensywa ;)
7 marca 2018, 19:41
Costas nie gra, to jest Cuenca ;)
7 marca 2018, 19:37
9
Szczerze, podoba mi się gra Palencii w defensywie. No i Cuenca również na plus ;)
7 marca 2018, 19:35
4
Gomesinho :O
7 marca 2018, 19:19
19
Piatti i Mina XD 32 cm różnicy :O
7 marca 2018, 19:18
Bo Palencia grał naprawdę dobrze, tylko w tym sezonie strasznie obniżył niestety loty :/
7 marca 2018, 19:17
Gomes kółeczka a'la Xavi :D
7 marca 2018, 18:56
Nie, w Lleidzie grają
6
???????????? Raczej Palencia i Cillesen
7 marca 2018, 18:49
Bembuś dziś na lewej :)
7 marca 2018, 18:45
Hymn leci, a ten gada :D
7 marca 2018, 18:44
O! Jest angielski komentarz :)
7 marca 2018, 18:18
Gdzie ty widzisz grafikę CL?
7 marca 2018, 18:17
Cuenca, Alena i Palencia zagrają dziś odpowiednio z numerami: 3,10 i 14 :)
7 marca 2018, 18:10
Cuenca, fajne zaskoczenie :)
7 marca 2018, 18:09
17
Tyle czekania, a BarcaInfo i tak pierwszy :D
7 marca 2018, 18:06
https://www.youtube.com/user/fcbarcelona Meczu jeszcze nie ma, ale tutaj powinien się pojawić
7 marca 2018, 18:04
3
Tylko karty specjalne się automatycznie upgradują. Normalne karty, które posiadasz pozostają takie same
7 marca 2018, 16:54
Gorzej jak pani od biologii przegląda La Ramble :D
7 marca 2018, 16:32
U mnie podobnie. Niektórzy przy każdej możliwości ściągają, ja jakoś po prostu nie mogę. Nie mam takiej umiejętności :D
7 marca 2018, 16:27
Ja też XDTo prawda też, że właściwie nigdy nie potrzebuję, ale jakoś wgl takiej zdolności nie mam. Za to jak patrzę na innych. Co raz inne sposoby na to mają XD
7 marca 2018, 16:21
Komentarz usunięty
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
13
Znowu to samo. Kobietą XD
0
Niech jeszcze zgodę podpiszą :D
2
Ogólnie piłki nożnej poza Barcą i RP nie oglądam , ale obejrzałem pierwszy mecz i dzisiaj rewanż Juve - Totki, no i szczerze nie zawiodłem się :D
0
Laskowski < 3
1
Nie mogę jęków tego komentatora...
0
Ale ten komentator jest irytujący...
0
Niczego nie obiecuję :D
1
Złe podanie to nie defensywa ;)
1
Costas nie gra, to jest Cuenca ;)
9
Szczerze, podoba mi się gra Palencii w defensywie. No i Cuenca również na plus ;)
4
Gomesinho :O
19
Piatti i Mina XD
32 cm różnicy :O
0
Bo Palencia grał naprawdę dobrze, tylko w tym sezonie strasznie obniżył niestety loty :/
0
Gomes kółeczka a'la Xavi :D
0
Nie, w Lleidzie grają
6
???????????? Raczej Palencia i Cillesen
1
Bembuś dziś na lewej :)
0
Hymn leci, a ten gada :D
0
O! Jest angielski komentarz :)
0
I cofnąć się z 5/6 minut ;)
0
Gdzie ty widzisz grafikę CL?
4
Cuenca, Alena i Palencia zagrają dziś odpowiednio z numerami: 3,10 i 14 :)
0
Cuenca, fajne zaskoczenie :)
17
Tyle czekania, a BarcaInfo i tak pierwszy :D
0
https://www.youtube.com/user/fcbarcelona
Meczu jeszcze nie ma, ale tutaj powinien się pojawić
3
Tylko karty specjalne się automatycznie upgradują. Normalne karty, które posiadasz pozostają takie same
0
Gorzej jak pani od biologii przegląda La Ramble :D
0
U mnie podobnie. Niektórzy przy każdej możliwości ściągają, ja jakoś po prostu nie mogę. Nie mam takiej umiejętności :D
2
Ja też XD
To prawda też, że właściwie nigdy nie potrzebuję, ale jakoś wgl takiej zdolności nie mam. Za to jak patrzę na innych. Co raz inne sposoby na to mają XD
0
Komentarz usunięty