13

Znowu to samo. Kobietą XD

0

Niech jeszcze zgodę podpiszą :D

2

Ogólnie piłki nożnej poza Barcą i RP nie oglądam , ale obejrzałem pierwszy mecz i dzisiaj rewanż Juve - Totki, no i szczerze nie zawiodłem się :D

0

Laskowski < 3

1

Nie mogę jęków tego komentatora...

0

Ale ten komentator jest irytujący...

0

Niczego nie obiecuję :D

1

Złe podanie to nie defensywa ;)

1

Costas nie gra, to jest Cuenca ;)

9

Szczerze, podoba mi się gra Palencii w defensywie. No i Cuenca również na plus ;)

4

Gomesinho :O

19

Piatti i Mina XD
32 cm różnicy :O

0

Bo Palencia grał naprawdę dobrze, tylko w tym sezonie strasznie obniżył niestety loty :/

0

Gomes kółeczka a'la Xavi :D

0

Nie, w Lleidzie grają

6

???????????? Raczej Palencia i Cillesen

1

Bembuś dziś na lewej :)

0

Hymn leci, a ten gada :D

0

O! Jest angielski komentarz :)

0



I cofnąć się z 5/6 minut ;)

0

Gdzie ty widzisz grafikę CL?

4

Cuenca, Alena i Palencia zagrają dziś odpowiednio z numerami: 3,10 i 14 :)

0

Cuenca, fajne zaskoczenie :)

17

Tyle czekania, a BarcaInfo i tak pierwszy :D

0

https://www.youtube.com/user/fcbarcelona
Meczu jeszcze nie ma, ale tutaj powinien się pojawić

3

Tylko karty specjalne się automatycznie upgradują. Normalne karty, które posiadasz pozostają takie same

0

Gorzej jak pani od biologii przegląda La Ramble :D

0

U mnie podobnie. Niektórzy przy każdej możliwości ściągają, ja jakoś po prostu nie mogę. Nie mam takiej umiejętności :D

2

Ja też XD

To prawda też, że właściwie nigdy nie potrzebuję, ale jakoś wgl takiej zdolności nie mam. Za to jak patrzę na innych. Co raz inne sposoby na to mają XD

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?