Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
A jeszcze co do karnego dla Legii. Jak dla mnie podobna sytuacja do karnego dla Zagłębia w meczu z Legią. Tam Pazdan też przypadkowo zagrał piłkę ręką, chcąc wykonać coś innego, ale oczywiście tamto zagranie nie obiło się takim echem, bo podyktowane przeciwko Legii
Postanowiłem przeanalizować tego wczorajszego karnego z meczu Legii i szczerze, nie wiem jaka tu kontrowersja. Ręka nienaturalnie ułożona ponad głową i co za różnica czy przypadkiem czy nie. Najlepiej to sam Marciniak skomentował : "Tu nie mówimy o fakcie, że ręka jest nienaturalnie ułożona, czy nie. Ręka była ponad głową i takie dostałem potwierdzenie od VAR-u. Tu nie chodziło o interpretację ręki, tylko fakt dotknięcia ponad głową. Trzy czwarte rąk to nieumiejętne lub lekkomyślne podjęcie ryzyka"
5
Jeszcze bramki Ramosa brakuje...
5
Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
0
https://www.twitch.tv/eljarek
0
A to dziękuje. Ten to też akurat dobry :D
0
Kurde, nie wiedziałem, że El Jarek streamuje na Twitchu XD
Zawsze chciałem go zobaczyć i posłuchać :D
0
I kto jeszcze? Chyba , że zakładasz, że Iniesta zdąży
3
Nie porównuj 45. minut w meczu fazy grupowej, w którym drużyna prowadzi 3-0, do rewanżu 1/8 finału, po remisie w pierwszym spotkaniu
0
Oczywiście zakładasz scenariusz, że Iniesta wykuruje się na Chelsea?
11
Alena na Chelsea???
0
Też bym postawił na kombinacje Roberto/Semedo, gdyby nie ta nieszczęsna kontuzja Portugalczyka. No rzeczywiście EV ma ciężki orzech do zgryzienia
0
A kto w pomocy obok Rakiticia i Busiego jeśli Iniesta nie zdąży?
0
Wiadomo, że zagra albo Paulinho albo Gomes. Tylko w przypadku braku Andresa kto jeszcze? Albo obaj, albo ktoś z trójki Paco/Vidal/Dembele
2
No to, że Paulinho zagra z Chelsea to raczej wiadomo. Ale kto obok niego jeśli Iniesta nie wróci?
0
Zagra Paulinho i ??? Iniesta kontuzjowany, więc ktoś jeszcze
1
A jeszcze co do karnego dla Legii. Jak dla mnie podobna sytuacja do karnego dla Zagłębia w meczu z Legią. Tam Pazdan też przypadkowo zagrał piłkę ręką, chcąc wykonać coś innego, ale oczywiście tamto zagranie nie obiło się takim echem, bo podyktowane przeciwko Legii
1
O proszę. Nawet nie wiedziałem, że ujrzałem 200. bramkę Messiego na żywo :)
6
Carvajal? De Bruyne na ŚPD?
2
442oons o wczorajszym meczu :D
4
Był również zawodnik Denver Broncos w NFL - Von Miller ;)
https://www.instagram.com/p/Bf6TgL-FXpE/?taken-by=vonmiller
3
Postanowiłem przeanalizować tego wczorajszego karnego z meczu Legii i szczerze, nie wiem jaka tu kontrowersja. Ręka nienaturalnie ułożona ponad głową i co za różnica czy przypadkiem czy nie. Najlepiej to sam Marciniak skomentował : "Tu nie mówimy o fakcie, że ręka jest nienaturalnie ułożona, czy nie. Ręka była ponad głową i takie dostałem potwierdzenie od VAR-u. Tu nie chodziło o interpretację ręki, tylko fakt dotknięcia ponad głową. Trzy czwarte rąk to nieumiejętne lub lekkomyślne podjęcie ryzyka"
2
Było wczoraj info. Ci co nie grają z Espanyolem, mają wolne do środy
0
Gwiazda Denver Broncos - Von Miller, przebywa obecnie w Barcelonie. Kilka dni temu spotkał się z Leo Messim oraz Luisem Suarezem podczas kręcenia reklamy dla Adidas, a dzisiaj był obecny na meczu ;)
https://www.instagram.com/p/Bf6TgL-FXpE/?taken-by=vonmiller
https://www.instagram.com/p/BfvTtc8Fx1y/?taken-by=vonmiller
0
No też tego nie rozumiem, ale tak to jest zrobione :/
1
Ponieważ ocena użytkowników to dominanta, a nie średnia arytmetyczna
39
Czyli Pique cały czas gra z kontuzją, a od czegoś poważnego dzieli go jedno niefortunne uderzenie w kolano. Aha...
2
No, bo mamy przewagę w meczach bezpośrednich nad Atleti ;)
13
Ray Hudson : " Jeśli Messi grałby na Banjo, brzmiałby jak Jimmy Page" :D
1
Gomes XDDD
0
To ja w takim wypadku licze na Cou z lewej :)
6
Gomes wchodzi XDDD