0

Albo, że w przyszłości będzie grał w szkółce ;)

1

Dwóch najlepszych na boisku ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Hudson myślał, że to Shakira leci :D

3

Gimnastic o ile dobrze pamiętam gra w Tarragonie, która leży niedaleko Barcelony :D

0

Ja się dziś nie mogę szczerze doczekać stałych fragmentów. Dembele i Coutinho rożne mają bardzo dobre, no i w dodatku wolne Luisa no i mam nadzieję Cou :)

1

A no tak. Zapomniałem, że jednak EV postanowił go jednak wtedy wpuścić :D

0

Chyba dzisiaj będzie to debiut Coutinho w "Romowych" strojach. W dodatku zauważyłem, że Dembele chyba jeszcze nie zagrał dla nas w błękitnych strojach

2

Miał, ale pojechał za Leo ;)

1

No i chyba w końcu doczekaliśmy się 4-3-3 :)

2

Też bym postawił na Alene. Tylko jest jeden problem - nie jest powołany

1

Ostatnio go chyba widziałem na SD pod koniec zeszłego roku, ale od tego czasu go nie bardzo widziałem. Może kontuzja, może WWE nie ma na niego pomysłu

4

No i 90% widowni o tym wie. Dla mnie to jest jak dobry serial. Nie biorę tego na poważnie, ale i tak się w to wciągam. Tak samo jak ktoś ogląda Breaking Bad/ Dom z Papieru, ja oglądam WWE

3

Możesz powiedzieć czemu tak uważasz?

1

Walczy na 205 live ;)

0

Kartofliska
Oficjalny kanał NFL
WrestleTalkTV
Cultaholic
The Herd with Colin Cowherd
TalkFCB
Wrestling With Regret
BeardMohBox
C4
Chris Smoove
Niekryty Krytyk
Mike Korzemba
UrinatingTree
turbulencja
wiliextreme
i wiele innych
Kolejność również przypadkowa

0

Mimo, że rodzina>piłka, to myślę, że Antonella nie pozwoliłaby Leo odpuści takiego arcyważnego spotkania ;)

5

No to skoro nie ma Messiego, to fajne byłoby zobaczyć 4-3-3 z Suarezem na szpicy i Dembele z Coutinho po bokach :)

1

Najprawdopodobniej narodziny Ciro < 3

2

No to skoro Messi wypada z powodów osobistych, to chyba możemy się spodziewać małego Ciro niedługo :)

5

I do tego raczej będzie Alena

30

Będzie Arthur, Alena, Griezmann, może Arnaiz, to i można będzie spokojnie sprzedać Denisa, Gomesa, Paco, Vidala

0

Ech... liczyłem na Aleñe i Minę :(

1

Zapomniałem o linku. Proszę bardzo :

3

Dla zainteresowanych! Na kanale "Kartofliska" po raz pierwszy od ponad 3 lat pojawił się film z serii "Moja miesiączka"! Glik będzie zadowolony ;)

0

Tarczyński :D
Kolega mojego taty z dzieciństwa :)

5

Barcelonie ;)

38

0

Raczej w maju 2015 ;)

2

Zdecydowanie najgorszy jest Żewłakow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?