Ja się dziś nie mogę szczerze doczekać stałych fragmentów. Dembele i Coutinho rożne mają bardzo dobre, no i w dodatku wolne Luisa no i mam nadzieję Cou :)
No i 90% widowni o tym wie. Dla mnie to jest jak dobry serial. Nie biorę tego na poważnie, ale i tak się w to wciągam. Tak samo jak ktoś ogląda Breaking Bad/ Dom z Papieru, ja oglądam WWE
Kartofliska
Oficjalny kanał NFL
WrestleTalkTV
Cultaholic
The Herd with Colin Cowherd
TalkFCB
Wrestling With Regret
BeardMohBox
C4
Chris Smoove
Niekryty Krytyk
Mike Korzemba
UrinatingTree
turbulencja
wiliextreme
i wiele innych
Kolejność również przypadkowa
0
Albo, że w przyszłości będzie grał w szkółce ;)
1
Dwóch najlepszych na boisku ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Hudson myślał, że to Shakira leci :D
3
Gimnastic o ile dobrze pamiętam gra w Tarragonie, która leży niedaleko Barcelony :D
0
Ja się dziś nie mogę szczerze doczekać stałych fragmentów. Dembele i Coutinho rożne mają bardzo dobre, no i w dodatku wolne Luisa no i mam nadzieję Cou :)
1
A no tak. Zapomniałem, że jednak EV postanowił go jednak wtedy wpuścić :D
0
Chyba dzisiaj będzie to debiut Coutinho w "Romowych" strojach. W dodatku zauważyłem, że Dembele chyba jeszcze nie zagrał dla nas w błękitnych strojach
2
Miał, ale pojechał za Leo ;)
1
No i chyba w końcu doczekaliśmy się 4-3-3 :)
2
Też bym postawił na Alene. Tylko jest jeden problem - nie jest powołany
1
Ostatnio go chyba widziałem na SD pod koniec zeszłego roku, ale od tego czasu go nie bardzo widziałem. Może kontuzja, może WWE nie ma na niego pomysłu
4
No i 90% widowni o tym wie. Dla mnie to jest jak dobry serial. Nie biorę tego na poważnie, ale i tak się w to wciągam. Tak samo jak ktoś ogląda Breaking Bad/ Dom z Papieru, ja oglądam WWE
3
Możesz powiedzieć czemu tak uważasz?
1
Walczy na 205 live ;)
0
Kartofliska
Oficjalny kanał NFL
WrestleTalkTV
Cultaholic
The Herd with Colin Cowherd
TalkFCB
Wrestling With Regret
BeardMohBox
C4
Chris Smoove
Niekryty Krytyk
Mike Korzemba
UrinatingTree
turbulencja
wiliextreme
i wiele innych
Kolejność również przypadkowa
0
Mimo, że rodzina>piłka, to myślę, że Antonella nie pozwoliłaby Leo odpuści takiego arcyważnego spotkania ;)
5
No to skoro nie ma Messiego, to fajne byłoby zobaczyć 4-3-3 z Suarezem na szpicy i Dembele z Coutinho po bokach :)
1
Najprawdopodobniej narodziny Ciro < 3
2
No to skoro Messi wypada z powodów osobistych, to chyba możemy się spodziewać małego Ciro niedługo :)
5
I do tego raczej będzie Alena
30
Będzie Arthur, Alena, Griezmann, może Arnaiz, to i można będzie spokojnie sprzedać Denisa, Gomesa, Paco, Vidala
0
Ech... liczyłem na Aleñe i Minę :(
1
Zapomniałem o linku. Proszę bardzo :
3
Dla zainteresowanych! Na kanale "Kartofliska" po raz pierwszy od ponad 3 lat pojawił się film z serii "Moja miesiączka"! Glik będzie zadowolony ;)
0
Tarczyński :D
Kolega mojego taty z dzieciństwa :)
5
Barcelonie ;)
38
https://www.instagram.com/p/BgD9sZShm0i/?hl=pl&taken-by=gerardromero
Gerard Romero rok temu :)
0
Raczej w maju 2015 ;)
2
Zdecydowanie najgorszy jest Żewłakow