1

Bez Denisa, Gomesa, Paco i Miny na Gironę!

1

Skazani Na Shawshank, Dwunastu Gniewnych Ludzi, Przełęcz Ocalonych, Zielona Mila

0

Przecież to jest to samo

29

Ciekawostka: Will Grigg ma więcej bramek przeciwko drużynom z TOP 6 Premier League niż Romelu Lukaku w tym sezonie!

0

Pedro :D

0

Ogólnie plecaków itp. nie powinni sprawdzać, więc jeśli tam wniesiesz to raczej tak

0


Gol Iniesty z moim ulubionym komentarzem ;)

0

Jak to nie są? Przecież Barca wygrała swoją grupę i gra 2 mecz na wyjeździe, tak jak każdy zwycięzca grupy

0

Ach ci komentatorzy "Ahahahah. Ojjj... " :D

4

Ale jednak najważniejsze , że Niemiec nie wygrał ; )

1

No właśnie , skoro granie rewanżu na wyjeździe to atut , to chyba dobrze , że zwycięzcy grup są w taki sposób nagradzani?

0

4:0 z PSG, 3:0 z Juve

1

Pewnie Ortola, Mina i Denis na trybuny

1

0

A jak dla mnie właśnie zagra od 1. minuty

1

Pique MOTM!

0

Przy której bramce Cou miał asystę?

17

Girona, Eibar to są kluby, które lubię, szanuje i życzę im jak najlepiej :)

0

Słychać naszych kibiców!

0

W końcu te stroje! :)

0

Lubię, ale w klubie, a nie w reprezentacji ;)

38

No i trzeba pamiętać. Najważniejsze , że Niemiec nie wygrał!

2

Tylko , że Stoch miał chyba 5 pkt przewagi i w dodatku miał 7 pkt więcej za wiatr. 12 pkt > 6 metrów

26

Ci komentatorzy to są jednak łby. Hula poza podium a ci pewni medalu , teraz mówią , że zabrakło metr , a tu 3 pkt przewagi :D

16

Semedo i Cou nie grają w LM , a nie ma ich w 1. Składzie. Tego się nie spodziewałem

0

Które miejsca Polacy po 1. Serii?

6

Też jestem za takim składem, tylko jeśli tak wyjdziemy, to ustawienie będzie inne. Wtedy zapewne byłoby 4-2-3-1, z Messim podwieszonym pod Suareza i Cou z Dembele na bokach

2

Coś tam na pewno umie, ale o ile dobrze wiem, to poza francuskim, żadnym językiem zbyt dobrze nie włada ;)

0

no chyba nie ma innej możliwości, skoro Semedo jest zawieszony

0

To kto na prawej? Vidal? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?