23 lutego 2018, 20:00
1
Bez Denisa, Gomesa, Paco i Miny na Gironę!
23 lutego 2018, 18:32
Skazani Na Shawshank, Dwunastu Gniewnych Ludzi, Przełęcz Ocalonych, Zielona Mila
23 lutego 2018, 12:54
0
Przecież to jest to samo
23 lutego 2018, 07:33
29
Ciekawostka: Will Grigg ma więcej bramek przeciwko drużynom z TOP 6 Premier League niż Romelu Lukaku w tym sezonie!
20 lutego 2018, 20:44
Pedro :D
20 lutego 2018, 19:33
Ogólnie plecaków itp. nie powinni sprawdzać, więc jeśli tam wniesiesz to raczej tak
19 lutego 2018, 20:27
19 lutego 2018, 18:20
Jak to nie są? Przecież Barca wygrała swoją grupę i gra 2 mecz na wyjeździe, tak jak każdy zwycięzca grupy
19 lutego 2018, 15:16
Ach ci komentatorzy "Ahahahah. Ojjj... " :D
19 lutego 2018, 15:15
4
Ale jednak najważniejsze , że Niemiec nie wygrał ; )
19 lutego 2018, 10:41
No właśnie , skoro granie rewanżu na wyjeździe to atut , to chyba dobrze , że zwycięzcy grup są w taki sposób nagradzani?
18 lutego 2018, 18:48
4:0 z PSG, 3:0 z Juve
18 lutego 2018, 13:44
Pewnie Ortola, Mina i Denis na trybuny
18 lutego 2018, 12:02
https://www.facebook.com/FCBHandbol/videos/2351138528245124/ Dla zainteresowanych ;)
17 lutego 2018, 18:09
A jak dla mnie właśnie zagra od 1. minuty
17 lutego 2018, 18:08
Pique MOTM!
17 lutego 2018, 18:02
Przy której bramce Cou miał asystę?
17 lutego 2018, 16:41
17
Girona, Eibar to są kluby, które lubię, szanuje i życzę im jak najlepiej :)
17 lutego 2018, 16:15
Słychać naszych kibiców!
17 lutego 2018, 16:12
W końcu te stroje! :)
17 lutego 2018, 15:49
Lubię, ale w klubie, a nie w reprezentacji ;)
17 lutego 2018, 15:23
38
No i trzeba pamiętać. Najważniejsze , że Niemiec nie wygrał!
17 lutego 2018, 15:17
2
Tylko , że Stoch miał chyba 5 pkt przewagi i w dodatku miał 7 pkt więcej za wiatr. 12 pkt > 6 metrów
17 lutego 2018, 15:13
26
Ci komentatorzy to są jednak łby. Hula poza podium a ci pewni medalu , teraz mówią , że zabrakło metr , a tu 3 pkt przewagi :D
17 lutego 2018, 15:04
16
Semedo i Cou nie grają w LM , a nie ma ich w 1. Składzie. Tego się nie spodziewałem
17 lutego 2018, 14:23
Które miejsca Polacy po 1. Serii?
17 lutego 2018, 09:59
6
Też jestem za takim składem, tylko jeśli tak wyjdziemy, to ustawienie będzie inne. Wtedy zapewne byłoby 4-2-3-1, z Messim podwieszonym pod Suareza i Cou z Dembele na bokach
16 lutego 2018, 19:13
Coś tam na pewno umie, ale o ile dobrze wiem, to poza francuskim, żadnym językiem zbyt dobrze nie włada ;)
16 lutego 2018, 18:06
no chyba nie ma innej możliwości, skoro Semedo jest zawieszony
16 lutego 2018, 18:00
To kto na prawej? Vidal? XD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Bez Denisa, Gomesa, Paco i Miny na Gironę!
1
Skazani Na Shawshank, Dwunastu Gniewnych Ludzi, Przełęcz Ocalonych, Zielona Mila
0
Przecież to jest to samo
29
Ciekawostka: Will Grigg ma więcej bramek przeciwko drużynom z TOP 6 Premier League niż Romelu Lukaku w tym sezonie!
0
Pedro :D
0
Ogólnie plecaków itp. nie powinni sprawdzać, więc jeśli tam wniesiesz to raczej tak
0
Gol Iniesty z moim ulubionym komentarzem ;)
0
Jak to nie są? Przecież Barca wygrała swoją grupę i gra 2 mecz na wyjeździe, tak jak każdy zwycięzca grupy
0
Ach ci komentatorzy "Ahahahah. Ojjj... " :D
4
Ale jednak najważniejsze , że Niemiec nie wygrał ; )
1
No właśnie , skoro granie rewanżu na wyjeździe to atut , to chyba dobrze , że zwycięzcy grup są w taki sposób nagradzani?
0
4:0 z PSG, 3:0 z Juve
1
Pewnie Ortola, Mina i Denis na trybuny
1
https://www.facebook.com/FCBHandbol/videos/2351138528245124/
Dla zainteresowanych ;)
0
A jak dla mnie właśnie zagra od 1. minuty
1
Pique MOTM!
0
Przy której bramce Cou miał asystę?
17
Girona, Eibar to są kluby, które lubię, szanuje i życzę im jak najlepiej :)
0
Słychać naszych kibiców!
0
W końcu te stroje! :)
0
Lubię, ale w klubie, a nie w reprezentacji ;)
38
No i trzeba pamiętać. Najważniejsze , że Niemiec nie wygrał!
2
Tylko , że Stoch miał chyba 5 pkt przewagi i w dodatku miał 7 pkt więcej za wiatr. 12 pkt > 6 metrów
26
Ci komentatorzy to są jednak łby. Hula poza podium a ci pewni medalu , teraz mówią , że zabrakło metr , a tu 3 pkt przewagi :D
16
Semedo i Cou nie grają w LM , a nie ma ich w 1. Składzie. Tego się nie spodziewałem
0
Które miejsca Polacy po 1. Serii?
6
Też jestem za takim składem, tylko jeśli tak wyjdziemy, to ustawienie będzie inne. Wtedy zapewne byłoby 4-2-3-1, z Messim podwieszonym pod Suareza i Cou z Dembele na bokach
2
Coś tam na pewno umie, ale o ile dobrze wiem, to poza francuskim, żadnym językiem zbyt dobrze nie włada ;)
0
no chyba nie ma innej możliwości, skoro Semedo jest zawieszony
0
To kto na prawej? Vidal? XD