Dla zainteresowanych o 21.30 mecz Boston Celtics - Cleveland Cavaliers. Jednak główną atrakcją nie jest mecz, a zastrzeżenie numeru #34 Paula Pierce'a ;)
No i dzisiaj Barca wyszła tak samo tylko z Paco zamiast Dembele . Przecież Alcacer to napastnik. To nie ma bata , że Dembele mógłby wyjść w analogicznej sytuacji?
Wczoraj siedzę i oglądam "Katastrofę w przestworzach " i sobie myślę "dawno nie było katastrofy lotniczej, to dobrze". Dzień później, katastrofa samolotu
Myślę , że głównie chodzi o to , że obok właśnie wysokiego i mało zwrotnego Miny powinien zagrać ktoś bardziej zwrotny , dlatego jak dla mnie powinien zagrać Digne
0
Sam myślałem, że mecz jest w nocy, ale na szczęście sprawdziłem :D
1
Właśnie znając Valverde, nie jest chyba. Ernesto nie lubi zbyt ofensywnego ustawienia
5
Dla zainteresowanych o 21.30 mecz Boston Celtics - Cleveland Cavaliers. Jednak główną atrakcją nie jest mecz, a zastrzeżenie numeru #34 Paula Pierce'a ;)
3
Nie ma bata jak dla mnie
1
Akurat, tak szczerze mam sympatię do Grzesia Bonina. Według mnie w Górniku Łęczna, szczególnie z 2/3 sezony temu, prezentował się całkiem solidnie :D
1
Również lubelskie :D
0
Tylko, że i tak na IO muszą być rozegrane dwie serie, więc po prostu 2. seria odbyłaby się kolejnego dnia
0
A czy ten Real to był mecz Barcelony?
2
Cou może jest niewidoczny, ale wystarczy mu trochę miejsca i może zalutować z dystansu ;)
0
Bembuś się rozgrzewa!
7
Getafe i Espanyol. Jak ja tych klubów nienawidzę
2
Myślę , że raczej tych dwóch zawodników , chyba że z przymusu nie zobaczymy razem na boisku ;)
0
Jest wgl jakiś limit rezerwowych w Serie A?
0
Zawieszony za kartki
0
Ten brodacz kolo naszych zawodników to Ortola?
5
Chce człowiek pierwszy raz spokojnie z kanapy obejrzeć mecz , to nie, kamerzysta wyżej niż zwykle i trzeba się przysiąść...
1
A ja wolę , aby postawił na Costasa ; )
0
Ale w 3-osobowej obronie obok 2 nominalnych ŚO
1
Ja miałem podobnie przy śmierci dziadka, człowiek ma jednak takie dziwne intuicje
0
Czyli to raczej na 100% oznacza Semedo z Eibar , szczególnie że Portugalczyk jest zawieszony w LM
3
Dwóch wysokich , mało zwrotnych zawodników na ŚO jak dla mnie nie jest dobrym rozwiązaniem. Powinien być kontrast
8
A kogo miał wystawić? Kontuzjowanego Pique?
1
No i dzisiaj Barca wyszła tak samo tylko z Paco zamiast Dembele . Przecież Alcacer to napastnik. To nie ma bata , że Dembele mógłby wyjść w analogicznej sytuacji?
2
Wczoraj siedzę i oglądam "Katastrofę w przestworzach " i sobie myślę "dawno nie było katastrofy lotniczej, to dobrze". Dzień później, katastrofa samolotu
0
Myślę , że głównie chodzi o to , że obok właśnie wysokiego i mało zwrotnego Miny powinien zagrać ktoś bardziej zwrotny , dlatego jak dla mnie powinien zagrać Digne
0
A ja myślę , że na 100% taki skład zobaczymy i to nie raz w tym sezonie
0
No ale miał 3
0
Spokojnie. Po prostu po 2 strzelaniu się rzucił i sił zbraklo. 3 błędy nie do odrobienia
0
Dlatego właśnie nie widzię powodu by o tym pisać , skoro od praktycznie tygodnia jest to oczywista oczywistość
0
No i w Biathlonie niespodzianki! Dwóch głównych faworytów Boe i Fourcade bez szans na medale!