0

Sam myślałem, że mecz jest w nocy, ale na szczęście sprawdziłem :D

1

Właśnie znając Valverde, nie jest chyba. Ernesto nie lubi zbyt ofensywnego ustawienia

5

Dla zainteresowanych o 21.30 mecz Boston Celtics - Cleveland Cavaliers. Jednak główną atrakcją nie jest mecz, a zastrzeżenie numeru #34 Paula Pierce'a ;)

3

Nie ma bata jak dla mnie

1

Akurat, tak szczerze mam sympatię do Grzesia Bonina. Według mnie w Górniku Łęczna, szczególnie z 2/3 sezony temu, prezentował się całkiem solidnie :D

1

Również lubelskie :D

0

Tylko, że i tak na IO muszą być rozegrane dwie serie, więc po prostu 2. seria odbyłaby się kolejnego dnia

0

A czy ten Real to był mecz Barcelony?

2

Cou może jest niewidoczny, ale wystarczy mu trochę miejsca i może zalutować z dystansu ;)

0

Bembuś się rozgrzewa!

7

Getafe i Espanyol. Jak ja tych klubów nienawidzę

2

Myślę , że raczej tych dwóch zawodników , chyba że z przymusu nie zobaczymy razem na boisku ;)

0

Jest wgl jakiś limit rezerwowych w Serie A?

0

Zawieszony za kartki

0

Ten brodacz kolo naszych zawodników to Ortola?

5

Chce człowiek pierwszy raz spokojnie z kanapy obejrzeć mecz , to nie, kamerzysta wyżej niż zwykle i trzeba się przysiąść...

1

A ja wolę , aby postawił na Costasa ; )

0

Ale w 3-osobowej obronie obok 2 nominalnych ŚO

1

Ja miałem podobnie przy śmierci dziadka, człowiek ma jednak takie dziwne intuicje

0

Czyli to raczej na 100% oznacza Semedo z Eibar , szczególnie że Portugalczyk jest zawieszony w LM

3

Dwóch wysokich , mało zwrotnych zawodników na ŚO jak dla mnie nie jest dobrym rozwiązaniem. Powinien być kontrast

8

A kogo miał wystawić? Kontuzjowanego Pique?

1

No i dzisiaj Barca wyszła tak samo tylko z Paco zamiast Dembele . Przecież Alcacer to napastnik. To nie ma bata , że Dembele mógłby wyjść w analogicznej sytuacji?

2

Wczoraj siedzę i oglądam "Katastrofę w przestworzach " i sobie myślę "dawno nie było katastrofy lotniczej, to dobrze". Dzień później, katastrofa samolotu

0

Myślę , że głównie chodzi o to , że obok właśnie wysokiego i mało zwrotnego Miny powinien zagrać ktoś bardziej zwrotny , dlatego jak dla mnie powinien zagrać Digne

0

A ja myślę , że na 100% taki skład zobaczymy i to nie raz w tym sezonie

0

No ale miał 3

0

Spokojnie. Po prostu po 2 strzelaniu się rzucił i sił zbraklo. 3 błędy nie do odrobienia

0

Dlatego właśnie nie widzię powodu by o tym pisać , skoro od praktycznie tygodnia jest to oczywista oczywistość

0

No i w Biathlonie niespodzianki! Dwóch głównych faworytów Boe i Fourcade bez szans na medale!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?