0

No i w Biathlonie niespodzianki! Dwóch głównych faworytów Boe i Fourcade bez szans na medale!

1

Nie mogli odwołać 2. serii , mogli ją co najwyżej przełożyć

1

No ale to żadna rewelacja. To jakby gazety były zgodne , że Messi wystąpi w finale LM

4

5000 metrów *

4

No nie miały raczej zbytniej możliwości , niż przewidzieć Minę , skoro jest to jedyny zdrowy w 100% środkowy obrońca

6

Najpierw Dębowski, Teraz Laskowski. TVP chyba chce nam zrekompensować słuchania Babiarza przez 4 godziny :D

9

No i Kanadyjczyk wygrał z Norwegiem o "Bródkę " :D

5

Dębowski to jest dopiero komentator!

0

Serio. Akcje w niesamowitym tempie

1

Skład ASa, tylko za Luisa bym wystawił Paco

0

Ależ Amerykanki grają świetnie w hokeja!

0

No i w biegu łączonym mężczyzn na podium trzech Norwegów!

1

Perełka z Barcelony B

1

Żadnych Kurzaw, tylko Cucu!

0

ja tam jednak wolałbym moją opcję, szczególnie, że z tego co czytam m.in od ciebie, to Costas całkiem nieźle się prezentuje :)

0

Trzeba wejść w Create Custom Squads, wybrać jego kartę z Fify 16 i potem edytować ;)

1

Właśnie wiem, ale nie miałem jak tam go zbytnio wcisnąć. Tak bardziej dla wizualizacji ;)

0

Coś czuję, że odejdzie. Jest zbyt dobry, żeby być rezerwowym

4

Troszkę mi się nudziło i tak się zastanawiam jak może wyglądać skład Barcy w przyszłym sezonie, no i wyszło mi takie coś:
http://www.futhead.com/18/squads/2900130/
http://www.futhead.com/18/squads/2900124/
Oczywiście zawodnicy tacy jak Odriozola, Griezmann czy Roberto mogą rotować w 1. składzie, ale chodzi głównie o zarys i wygląda to całkiem imponująco :)

2

Cucu, Alena, Arnaiz i przy ew. odejściu Vermy również Costas do 1. drużyny w przyszłym sezonie!

0

Myślę, że trzeba się liczyć z tym, że Jasper odejdzie (niekoniecznie do Bayernu). Jest zbyt dobry, żeby być rezerwowym.

1

Jak dla mnie w 1. składzie wyjdzie Semedo

0

Tylko, że MŚ to turniej reprezentacyjny, a wszystkie turnieje reprezentacyjne są co 4 lata

0

No tak, ale np. w takim ćwierćfinale można trafić albo na załóżmy Wolfsburg, albo na Atletico

0

No tak, ale i tak zawsze będę cenił bardziej ligę od LM. W lidze gra każdy z każdym, a w LM, forma dnia, losowanie

1

To tak samo, ja sobie bardziej cenię Ligę niż Ligę Mistrzów. O wiele bardziej oddaje obraz, kto był najlepszy podczas sezonu

1

No i mecz z Chelsea dopiero za 10 dni...

1

No i Stefan ciężko będzie miał...

31

Przecież już jest ciemno

0

No i jeszcze belka w dół...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?