Troszkę mi się nudziło i tak się zastanawiam jak może wyglądać skład Barcy w przyszłym sezonie, no i wyszło mi takie coś: http://www.futhead.com/18/squads/2900130/ http://www.futhead.com/18/squads/2900124/
Oczywiście zawodnicy tacy jak Odriozola, Griezmann czy Roberto mogą rotować w 1. składzie, ale chodzi głównie o zarys i wygląda to całkiem imponująco :)
0
No i w Biathlonie niespodzianki! Dwóch głównych faworytów Boe i Fourcade bez szans na medale!
1
Nie mogli odwołać 2. serii , mogli ją co najwyżej przełożyć
1
No ale to żadna rewelacja. To jakby gazety były zgodne , że Messi wystąpi w finale LM
4
5000 metrów *
4
No nie miały raczej zbytniej możliwości , niż przewidzieć Minę , skoro jest to jedyny zdrowy w 100% środkowy obrońca
6
Najpierw Dębowski, Teraz Laskowski. TVP chyba chce nam zrekompensować słuchania Babiarza przez 4 godziny :D
9
No i Kanadyjczyk wygrał z Norwegiem o "Bródkę " :D
5
Dębowski to jest dopiero komentator!
0
Serio. Akcje w niesamowitym tempie
1
Skład ASa, tylko za Luisa bym wystawił Paco
0
Ależ Amerykanki grają świetnie w hokeja!
0
No i w biegu łączonym mężczyzn na podium trzech Norwegów!
1
Perełka z Barcelony B
1
Żadnych Kurzaw, tylko Cucu!
0
ja tam jednak wolałbym moją opcję, szczególnie, że z tego co czytam m.in od ciebie, to Costas całkiem nieźle się prezentuje :)
0
Trzeba wejść w Create Custom Squads, wybrać jego kartę z Fify 16 i potem edytować ;)
1
Właśnie wiem, ale nie miałem jak tam go zbytnio wcisnąć. Tak bardziej dla wizualizacji ;)
0
Coś czuję, że odejdzie. Jest zbyt dobry, żeby być rezerwowym
4
Troszkę mi się nudziło i tak się zastanawiam jak może wyglądać skład Barcy w przyszłym sezonie, no i wyszło mi takie coś:
http://www.futhead.com/18/squads/2900130/
http://www.futhead.com/18/squads/2900124/
Oczywiście zawodnicy tacy jak Odriozola, Griezmann czy Roberto mogą rotować w 1. składzie, ale chodzi głównie o zarys i wygląda to całkiem imponująco :)
2
Cucu, Alena, Arnaiz i przy ew. odejściu Vermy również Costas do 1. drużyny w przyszłym sezonie!
0
Myślę, że trzeba się liczyć z tym, że Jasper odejdzie (niekoniecznie do Bayernu). Jest zbyt dobry, żeby być rezerwowym.
1
Jak dla mnie w 1. składzie wyjdzie Semedo
0
Tylko, że MŚ to turniej reprezentacyjny, a wszystkie turnieje reprezentacyjne są co 4 lata
0
No tak, ale np. w takim ćwierćfinale można trafić albo na załóżmy Wolfsburg, albo na Atletico
0
No tak, ale i tak zawsze będę cenił bardziej ligę od LM. W lidze gra każdy z każdym, a w LM, forma dnia, losowanie
1
To tak samo, ja sobie bardziej cenię Ligę niż Ligę Mistrzów. O wiele bardziej oddaje obraz, kto był najlepszy podczas sezonu
1
No i mecz z Chelsea dopiero za 10 dni...
1
No i Stefan ciężko będzie miał...
31
Przecież już jest ciemno
0
No i jeszcze belka w dół...