1

Ale Seklik pyta czy był artykuł na głównej, a nie bylo

0

Ew. może być poniedziałek. Ale sobota wypada z gry.

0

Na 100% będzie w niedziele, szczególnie, że grają z Las Palmas na wyjeździe!

8

Oficjalnie: Mecz z Las Palmas 1 marca o 21.00 :)

0

Bardzo imponuje mi jego gra w defensywie ;)

13

No panowie dajcie Cou uderzyć...

0

Ale to Jasper.....

0

Busi moją lubą < 3

0

Ray Hudson dziś nie komentuje :/

0

No, że wystawi Iniestę to się nie spodziewałem

0

Nie sądze, że Iniesta zagra po 90. minutach w lidze. Przez cały sezon chyba tylko raz zagrał całe spotkanie, więc nie widze go w 1. składzie, 3 dni później ; Ale mogę się oczywiście mylić

0

Dwa razy widzę ten żart, dwa razy na La Ramblii, i dwa razy śmieszy :D

8

Myślę, że tak. Iniesta jak dla mnie 100% ławka, bo grał w lidze 90 minut, więc za niego zapewne Cou

0

Myślę, że tu chodzi o serię spotkań, w których zagrał

0

Był kontuzjowany pomiędzy chyba 30 i 32 kolejką ( mogę się mylić co do kolejek)

0

Messi ma w tym sezonie 20 bramek w lidze ;)

5

12/13, pomiędzy 11 a 34 kolejką ;)
I trzeba dodać, że Messi nie zagrał w 3 spotkaniach w tym okresie

5

Serca mięśniowego???

2

Czyżby taktyka na Real Madryt?

1

Nie ma złej lewej, ale prawą ma nieporównywalnie lepszą

8

Cou i Iniesta w 1 składzie :O

5

Kwestia sekund ;)

49

Wchodzisz na flashscore, widzisz 2-0 dla Realu , myślisz 2x CR z karnego , patrzysz a tu 2x CR z karnego XD

42

Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

1

i również z Espanyolem ;D

5

Ale mnie tego dzika w obronie brakowało ;)

0

Coś się chyba komentatorom na Bein pomyliło. W bramce jest Cillesen a nie MATS ;)

3

I Paco wraca!

0

Zgadzam się absolutnie w 100%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?