Ja obstawiam Saints i Patriots, ale Vikings grają świetnie i nie zdziwię się jak to oni będą grali w Super Bowl na własnym stadionie i tak samo nie zdziwię się jeśli w AFC to Steelers awansują. Ogólnie to te 4 drużyny to faworyci większości ludzi
No tak, ale nie widzę miejsca dla Griezmanna, Suareza, Cou, Dembele i Messiego w 1 składzie, a nie wyobrażam sobie, żeby któryś z nich siedział na ławce, bądź miał odejść
0
Luis chyba wczoraj troszkę z Cou popił :D (no i w tym samym momencie strzela bramkę) XD
0
Messi :O
0
Podobno miał dziś wgl nie wychodzić z hotelu
0
Ray Hudson XDDDDDDDDDD
6
Przy każdym jego kontakcie z piłką serce stawało, ale tak poza tym to spoko ziom :D
1
Internet Explorer?
1
Ja obstawiam Saints i Patriots, ale Vikings grają świetnie i nie zdziwię się jak to oni będą grali w Super Bowl na własnym stadionie i tak samo nie zdziwię się jeśli w AFC to Steelers awansują. Ogólnie to te 4 drużyny to faworyci większości ludzi
1
Atlanta Falcons i Tennessee Titans przechodzą do kolejnej rundy playoffów NFL. Dzisiaj o 19 mecz Jaguars vs Bills, a o 22.40 Saints vs Panthers
1
Ja również stawiam na Rams, jednak przez kontuzję Zuerleina, daję jakieś szanse Falcons
0
Akurat daję dzisiaj szanse Falcons, głównie z powodu kontuzji... Kickera Rams
2
Właśnie zaczynają się NFL Playoffs! Pierwszy mecz - Kansas City Chiefs vs Tennessee Titans ;)
0
Myślę, że może dostać powołanie i wejść w drugiej połowie
1
Abel Ruiz! To będzie crack!
0
No tak, ale jak dla mnie wygranie czegoś w drużynie lub w deblu niczego nie powinno umniejszać
0
No, ale Lewandowski raczej indywidualnie też u siebie nie wygrywał ;)
21
Z lewej*
1
Kocham ten gif < 3
1
A nie lepiej dać szansę Palencii na PO, zamiast kogoś kupować?
4
Mina zaczął obserwować zawodników Barcy na mediach społecznościowych ;)
0
Stoch się właśnie dowiedział o transferze Cou ;)
2
A co odwala, coś mnie ominęło?
0
14 listopada
8
Ciekawe kiedy w końcu ktoś dozna podczas tego kontuzji? :D
3
O ile dobrze wiem, to każdemu jubilatowi się tak robi ;)
3
No tak, ale nie widzę miejsca dla Griezmanna, Suareza, Cou, Dembele i Messiego w 1 składzie, a nie wyobrażam sobie, żeby któryś z nich siedział na ławce, bądź miał odejść
14
Nie widzę powodu do kupna Griezmanna
1
Metallica < 3
3
W ataku bajka, ale o defensywę to bym się bardzo obawiał
13
Ja bym osobiście dał szansę Palencii
0
Akurat tutaj ich nie winię, bo tę informację podawały dość poważne angielskie źródła