1

Szkoda, że nie jest z powrotem -10, ale nie ma co zbytnio narzekać :D

0

Sam nie wiedziałem, że Kinga Achruk jest z Kraśnika :O

7

Brawo Polki! Wygrywamy z Szwecją!

0

Mógłby ktoś napisać jak wyglądala gra naszych w 1. Połowie?

2

Tak to on :D

0

Ja bym chyba Busiego odrzucił. Grał nawet w 1. składzie w finale LM

1

Ale w Reus, więc myślałem, że może się kolega wybierze

0

Diafra Sakho

6

A jak wyjdziemy z drugiego, to zamiast Niemiec czeka Brazylia :D

0

Jako, że Barcelona B gra w Reus, a jak wiadomo jesteś tutaj ekspertem od naszych rezerw, to wybierasz się na mecz?

0

W 1/8, 8 drużyn idzie do jednej części drabinki, 8 do drugiej i nie jest możliwe spotkanie dwóch drużyn z tej samej grupy aż do finału

1

Belgia z Anglią mogą dopiero zagrać ze sobą w finale, jak każda drużyna z każdą drużyną ze swojej grupy

1

Oj nie zbyt dobrze ewentualna drabinka później wygląda. Jeśli wyjdziemy z grupy to trafimy zapewne na Belgię lub Anglię, a jeśliby się udało ich przejść, to wtedy czekałaby na nas Brazylia lub Niemcy. Dlatego będę się cieszył z wyjścia z grupy, a reszta to już tylko "truskawka na torcie"

0

To jest i tak ostatni tydzień roku szkolnego. To kto wtedy do szkoły chodzi?

0

Ronaldo z Maroko XD

0

Szkoda , że nie Anglia , bo uniknęlibyśmy drużyn z Europy

1

Jak juz mają coś grać i śpiewać to niech może to puszczą:

2

Mi za to strasznie Cristiano przypomina

0

Dlatego nie polecam stawiania NBA przed Nowym Rokiem

21

Jeszcze jeden sezon w rezerwach i mam nadzieję, że będzie on zmiennikiem, a z czasem następcą Sergio :)

0

Ukazał się, jak i artykuł, jak i najlepsze, najgorsze, jak i wywiady, a ocen nadal nie ma

0

Ponieważ na ten moment, takowej opcji nie ma

0

Będzie możliwe ocenienia zawodników po dzisiejszym spotkaniu?

12

Ja mam nadzieję, że z tym Deulo to sarkazm

12

Ale mi Deulofeu z zachowania i wyrazu twarzy, Cristiano przypomina

1

Raczej 7 lat, niż rok :D

0

Busquets może jeszcze rok pograć w rezerwach, ale Alena, Arnaiz i Palencia do 1. składu obowiązkowo

1

Ale Roberto to jest zawodnik :O

1

Oriol dziś naprawdę pozytywnie :)

1

Aleix chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?