Oj nie zbyt dobrze ewentualna drabinka później wygląda. Jeśli wyjdziemy z grupy to trafimy zapewne na Belgię lub Anglię, a jeśliby się udało ich przejść, to wtedy czekałaby na nas Brazylia lub Niemcy. Dlatego będę się cieszył z wyjścia z grupy, a reszta to już tylko "truskawka na torcie"
1
Szkoda, że nie jest z powrotem -10, ale nie ma co zbytnio narzekać :D
0
Sam nie wiedziałem, że Kinga Achruk jest z Kraśnika :O
7
Brawo Polki! Wygrywamy z Szwecją!
0
Mógłby ktoś napisać jak wyglądala gra naszych w 1. Połowie?
2
Tak to on :D
0
Ja bym chyba Busiego odrzucił. Grał nawet w 1. składzie w finale LM
1
Ale w Reus, więc myślałem, że może się kolega wybierze
0
Diafra Sakho
6
A jak wyjdziemy z drugiego, to zamiast Niemiec czeka Brazylia :D
0
Jako, że Barcelona B gra w Reus, a jak wiadomo jesteś tutaj ekspertem od naszych rezerw, to wybierasz się na mecz?
0
W 1/8, 8 drużyn idzie do jednej części drabinki, 8 do drugiej i nie jest możliwe spotkanie dwóch drużyn z tej samej grupy aż do finału
1
Belgia z Anglią mogą dopiero zagrać ze sobą w finale, jak każda drużyna z każdą drużyną ze swojej grupy
1
Oj nie zbyt dobrze ewentualna drabinka później wygląda. Jeśli wyjdziemy z grupy to trafimy zapewne na Belgię lub Anglię, a jeśliby się udało ich przejść, to wtedy czekałaby na nas Brazylia lub Niemcy. Dlatego będę się cieszył z wyjścia z grupy, a reszta to już tylko "truskawka na torcie"
0
To jest i tak ostatni tydzień roku szkolnego. To kto wtedy do szkoły chodzi?
0
Ronaldo z Maroko XD
0
Szkoda , że nie Anglia , bo uniknęlibyśmy drużyn z Europy
1
Jak juz mają coś grać i śpiewać to niech może to puszczą:
2
Mi za to strasznie Cristiano przypomina
0
Dlatego nie polecam stawiania NBA przed Nowym Rokiem
21
Jeszcze jeden sezon w rezerwach i mam nadzieję, że będzie on zmiennikiem, a z czasem następcą Sergio :)
0
Ukazał się, jak i artykuł, jak i najlepsze, najgorsze, jak i wywiady, a ocen nadal nie ma
0
Ponieważ na ten moment, takowej opcji nie ma
0
Będzie możliwe ocenienia zawodników po dzisiejszym spotkaniu?
12
Ja mam nadzieję, że z tym Deulo to sarkazm
12
Ale mi Deulofeu z zachowania i wyrazu twarzy, Cristiano przypomina
1
Raczej 7 lat, niż rok :D
0
Busquets może jeszcze rok pograć w rezerwach, ale Alena, Arnaiz i Palencia do 1. składu obowiązkowo
1
Ale Roberto to jest zawodnik :O
1
Oriol dziś naprawdę pozytywnie :)
1
Aleix chyba