31 grudnia 2017, 00:17
1
Tego samego, bo u mnie tak samo. Ten rok tragiczny :/
31 grudnia 2017, 00:09
0
Jeśli chodzi o dzień, to trudno określić, a jeśli o rok, to najgorszy w moim krótkim życiu
27 grudnia 2017, 23:24
Niby w Europie siedzi długo, ale w żadnym kraju nie na tyle wystarczająco, aby mógł sobie wyrobić paszport
spoza*
27 grudnia 2017, 23:22
Jest miejsce tylko dla 2 zawodników spoza UE
Tylko nie wiem jak to działa z zawodnikami wypożyczonymi. Czy też się liczą jako zawodnicy spoza UE
27 grudnia 2017, 23:14
Tylko niestety nie możemy ściągnąć całej trójki Coutinho, Arthur, Mina. No chyba, że odejdzie Paulinho
27 grudnia 2017, 18:33
Przy tych cenach, te 30 mln, które wydaliśmy na Umtitiego to promocja
24 grudnia 2017, 18:44
Ja pomiędzy
24 grudnia 2017, 11:03
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy, Cules!
23 grudnia 2017, 21:26
Przypominam, że zostało tylko pół godziny (22.00) do wystawiania ocen za dzisiejszy mecz!
23 grudnia 2017, 16:37
2
No i nie było również będącego ostatnio w formie Paco ;)
23 grudnia 2017, 12:43
Mam taką samą nadzieję u mnie :D
19 grudnia 2017, 21:41
7
Ach ci biedni Azjaci... Jakoś ligi typu NBA czy NFL nie przekładają swoich meczów, żeby Europejczykom było wygodniej
18 grudnia 2017, 14:39
6
Uwielbiam gdy na dworze jest tak rześko. -2, brak wiatru, bez chmur. Pięknie :)
18 grudnia 2017, 01:42
Cóż za mecz! Patriots wygrywają 27-24 z Steelers i wskakują na 1. miejsce w AFC!
17 grudnia 2017, 21:59
Ter Sztejgen jest poprawnie ;)
17 grudnia 2017, 21:38
8
Z takiej kamery, to na pewno nie widać jak na dłoni...
17 grudnia 2017, 21:34
13
Jak dla mnie chyba nie było bramki
17 grudnia 2017, 20:49
I zapewne nie ostatni :D
17 grudnia 2017, 20:45
Hudson śpiewający hymn XDDD
17 grudnia 2017, 19:53
3
Semedo nawet nie ma na ławce :/
17 grudnia 2017, 18:42
Semedo na obronie i Roberto w pomocy. Oby to była prawda!
17 grudnia 2017, 16:31
A po zakończeniu naszego spotkania z Depo, Pittsburgh Steelers podejmą New England Patriots w walce o rozstawienie z 1. numerem w AFC!
15 grudnia 2017, 10:04
Nie ma takiej możliwości, bo jest miejsce tylko dla 2 zawodników spoza UE
12 grudnia 2017, 15:16
11 grudnia 2017, 00:02
U mnie też śnieg, ale niestety wciągu dnia ma być 7 stopni, a jutro nawet 14... :/
10 grudnia 2017, 23:59
17
Kocham tę współpracę najlepszego zawodnika Świata z najlepszym LO Świata :)
10 grudnia 2017, 21:58
Porównaj sobie skład Barcy Enrique, a teraźniejszy skład. Niebo, a ziemia
10 grudnia 2017, 21:54
Ach te rajdy Roberto < 3
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Tego samego, bo u mnie tak samo. Ten rok tragiczny :/
0
Jeśli chodzi o dzień, to trudno określić, a jeśli o rok, to najgorszy w moim krótkim życiu
0
Niby w Europie siedzi długo, ale w żadnym kraju nie na tyle wystarczająco, aby mógł sobie wyrobić paszport
0
spoza*
0
Jest miejsce tylko dla 2 zawodników spoza UE
0
Tylko nie wiem jak to działa z zawodnikami wypożyczonymi. Czy też się liczą jako zawodnicy spoza UE
0
Tylko niestety nie możemy ściągnąć całej trójki Coutinho, Arthur, Mina. No chyba, że odejdzie Paulinho
0
Przy tych cenach, te 30 mln, które wydaliśmy na Umtitiego to promocja
1
Ja pomiędzy
1
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy, Cules!
0
Przypominam, że zostało tylko pół godziny (22.00) do wystawiania ocen za dzisiejszy mecz!
2
No i nie było również będącego ostatnio w formie Paco ;)
0
Mam taką samą nadzieję u mnie :D
7
Ach ci biedni Azjaci... Jakoś ligi typu NBA czy NFL nie przekładają swoich meczów, żeby Europejczykom było wygodniej
6
Uwielbiam gdy na dworze jest tak rześko. -2, brak wiatru, bez chmur. Pięknie :)
2
Cóż za mecz! Patriots wygrywają 27-24 z Steelers i wskakują na 1. miejsce w AFC!
1
Ter Sztejgen jest poprawnie ;)
8
Z takiej kamery, to na pewno nie widać jak na dłoni...
13
Jak dla mnie chyba nie było bramki
0
I zapewne nie ostatni :D
0
Hudson śpiewający hymn XDDD
3
Semedo nawet nie ma na ławce :/
0
Semedo na obronie i Roberto w pomocy. Oby to była prawda!
1
A po zakończeniu naszego spotkania z Depo, Pittsburgh Steelers podejmą New England Patriots w walce o rozstawienie z 1. numerem w AFC!
1
Nie ma takiej możliwości, bo jest miejsce tylko dla 2 zawodników spoza UE
0
Dla fanów BF'a. Przeciek co do przyszłorocznej gry :)
0
U mnie też śnieg, ale niestety wciągu dnia ma być 7 stopni, a jutro nawet 14... :/
17
Kocham tę współpracę najlepszego zawodnika Świata z najlepszym LO Świata :)
0
Porównaj sobie skład Barcy Enrique, a teraźniejszy skład. Niebo, a ziemia
1
Ach te rajdy Roberto < 3