6 stycznia 2018, 09:33
1
Moja ulubiona piosenka Metallici < 3
5 stycznia 2018, 21:22
Bo pewnie Barca nie chce ogłaszać transferu przed meczem z Levante
5 stycznia 2018, 20:39
0
Wydaję mi się, że transfer będzie ogłoszony najwcześniej w poniedziałek. Barca raczej nie będzie chciała go ogłaszać przed meczem z Levante
5 stycznia 2018, 19:02
4
http://open.fm/play/59Polecam! Najlepsze radio. W każdej możliwej kategorii!
5 stycznia 2018, 11:42
Super Bowl i derby Barcelony jednego dnia!
5 stycznia 2018, 10:49
Ja na matmie ;)
4 stycznia 2018, 17:59
2
Lubelskie Trójmiasto! Czasami podawany jest inny wariant, z miastem Kazimierz na początku ;)
3 stycznia 2018, 21:30
Alexis sfaulował Cesca od tyłu, a ten podszedł do niego i go przytulił :)
3 stycznia 2018, 20:50
Liverpool poddał się w próbach przekonania Coutinho, do odrzucenia ofert Barcy, po tym jak odrzucił ofertę nowego, ulepszonego kontraktu, ponieważ Coutinho jest nastawiony na transfer do BarcyW wolnym tłumaczeniu ;)
3 stycznia 2018, 18:21
Ale pracuje tam niby Melissa
3 stycznia 2018, 17:33
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t35.0-12/26613006_1467024753396731_406660641_o.png?oh=4ed0cb0a69a5592d1d0fa7c8965dcec2&oe=5A4F19BE
3 stycznia 2018, 17:29
To GOAL gdzie Meliska pracuje?
2 stycznia 2018, 14:35
Theme Song WWE Hell in a Cell 2009 ;)
2 stycznia 2018, 14:34
Teoretycznie wolałbym Minę, ale brak europejskiego obywatelstwa mnie trochę martwi
1 stycznia 2018, 21:06
3
Tweet z wczoraj, prosto po sytuacji z Nike
1 stycznia 2018, 19:40
Jak dla mnie najlepszy jest "Enter Sandman"
1 stycznia 2018, 19:11
Muka teraz znowu wróciła do mody, tak jak to strzelanie w palce, też niedawno modne było
1 stycznia 2018, 19:08
10
Akurat ta "gra" to już dobrych kilka/kilkanaście lat temu modna była
1 stycznia 2018, 18:09
Jeśli przejdzie, to zapewne 7
1 stycznia 2018, 13:35
6
Oby, mój ulubiony skoczek ; )
1 stycznia 2018, 00:24
No i Sławomir mnie ominął :/
31 grudnia 2017, 16:29
Trudny wybór, ale jednak Suarez z Atletico :)
Rafinha ma hiszpańskie obywatelstwo
31 grudnia 2017, 15:37
Dzisiaj ostatnia kolejka sezonu zasadniczego NFL, w której niektóre mecze będą się odbywać w temperaturze ok. -10 stopni!
31 grudnia 2017, 15:14
A ja, że w ogóle nie doczekają takiej okazji ;)
31 grudnia 2017, 13:11
https://www.instagram.com/p/BdXYovtBB6s/?taken-by=o.dembele7Kilka zdjęć z dzisiejszego treningu ;)
31 grudnia 2017, 11:59
8
Żaden z nich nie ma
31 grudnia 2017, 10:51
Nie wydaje mi się, że będziemy tak grali. Prędzej będzie to 4-2-3-1, z Cou na lewym, Dembele na prawym i Messim w środku
31 grudnia 2017, 10:24
Akurat jestem w trakcie oglądania tego samego filmiku :D
31 grudnia 2017, 09:53
Trenują, żeby nie zasnąć w nowy rok ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Moja ulubiona piosenka Metallici < 3
1
Bo pewnie Barca nie chce ogłaszać transferu przed meczem z Levante
0
Wydaję mi się, że transfer będzie ogłoszony najwcześniej w poniedziałek. Barca raczej nie będzie chciała go ogłaszać przed meczem z Levante
4
http://open.fm/play/59
Polecam! Najlepsze radio. W każdej możliwej kategorii!
0
Super Bowl i derby Barcelony jednego dnia!
0
Ja na matmie ;)
2
Lubelskie Trójmiasto! Czasami podawany jest inny wariant, z miastem Kazimierz na początku ;)
1
Alexis sfaulował Cesca od tyłu, a ten podszedł do niego i go przytulił :)
2
Liverpool poddał się w próbach przekonania Coutinho, do odrzucenia ofert Barcy, po tym jak odrzucił ofertę nowego, ulepszonego kontraktu, ponieważ Coutinho jest nastawiony na transfer do Barcy
W wolnym tłumaczeniu ;)
0
Ale pracuje tam niby Melissa
0
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t35.0-12/26613006_1467024753396731_406660641_o.png?oh=4ed0cb0a69a5592d1d0fa7c8965dcec2&oe=5A4F19BE
0
To GOAL gdzie Meliska pracuje?
0
Theme Song WWE Hell in a Cell 2009 ;)
0
Teoretycznie wolałbym Minę, ale brak europejskiego obywatelstwa mnie trochę martwi
3
Tweet z wczoraj, prosto po sytuacji z Nike
1
Jak dla mnie najlepszy jest "Enter Sandman"
2
Muka teraz znowu wróciła do mody, tak jak to strzelanie w palce, też niedawno modne było
10
Akurat ta "gra" to już dobrych kilka/kilkanaście lat temu modna była
2
Jeśli przejdzie, to zapewne 7
6
Oby, mój ulubiony skoczek ; )
2
No i Sławomir mnie ominął :/
0
Trudny wybór, ale jednak Suarez z Atletico :)
0
Rafinha ma hiszpańskie obywatelstwo
0
Dzisiaj ostatnia kolejka sezonu zasadniczego NFL, w której niektóre mecze będą się odbywać w temperaturze ok. -10 stopni!
4
A ja, że w ogóle nie doczekają takiej okazji ;)
3
https://www.instagram.com/p/BdXYovtBB6s/?taken-by=o.dembele7
Kilka zdjęć z dzisiejszego treningu ;)
8
Żaden z nich nie ma
2
Nie wydaje mi się, że będziemy tak grali. Prędzej będzie to 4-2-3-1, z Cou na lewym, Dembele na prawym i Messim w środku
0
Akurat jestem w trakcie oglądania tego samego filmiku :D
4
Trenują, żeby nie zasnąć w nowy rok ;)