W ew. Super Bowl z Vikings byłoby cholernie ciężko. Brak słabych puntków + gra u siebie. W takim meczu trzeba byłoby liczyć na ich brak doświadczenia, ale nie ma co wybiegać w przyszłość. Jak to mówi Bill: "We're on to Tennessee"
Ja sobie w tym sezonie życzę oczywiście Super Bowl dla Patsów, a w nim najchętniej uniknięcia Vikings. Za to najbardziej chciałbym zobaczyć spotkanie z Saints. Brees vs Brady. Coś pięknego < 3
Szkoda, że nie ma Burkheada i Mitchella, ale nie powinno być problemu. Choć nie takie niespodzianki świat widział. Za to w pierwszym meczu stawiam na Falcons, ale wcale nie zdziwię się, jeśli to Eagles wygrają. Falcons w niskich temperaturach nie radzą sobie zbyt dobrze
4
Cóż za mecz w Philadelphi! Zawias mózgu Atlanty, masa błędów i Eagles awansują do NFC Championship!
2
Ten mecz jest tak tragiczny, że aż dobry XD
2
I jeszcze potem ta 1 sekunda XDD
Co za mecz!
7
Co to się stanęło??? XDDDDD
2
Coś czuję, że zwycięzca tego meczu raczej przegra w NFC Championship
2
Oj tak. Niech się cieszą, że jakoś tego TD zdobyli. WIęcej szczęścia niż rozumu, ale żeby 4 razy fumblnąć w czasie 1. połowy?
+ Foles to tragedia
2
Falcons-Eagles na razie mecz błędów
0
To był puchar
0
Dobrze, że wszedłem przez Incognito :D
0
No i bardzo dobry start Falcons! Po Pass Interference, od razu Forced Fumble ;)
1
Całkiem normalny sport. Zasady też można szybko ogarnąć
1
22.35
1
No Chargers w tym sezonie niewiele do play-offów zabrakło, ale mecze play-off oglądać trzeba ;)
3
Za chwilę pierwszy mecz NFL Divisional Round pomiędzy Falcons i Eagles!
Jak już jesteśmy przy NFL. Paulinho to fan New England Patriots < 3
https://zapodaj.net/ea21567832a62.png.html
9
No tak. 2 puchary to rzeczywiście tragedia
1
Używaj znaków interpunkcyjnych, bo się tego czytać nie da
4
Niby tak, ale to był puchar
7
1:50 Dembele to oni chyba lubią kopać XD
1
W ew. Super Bowl z Vikings byłoby cholernie ciężko. Brak słabych puntków + gra u siebie. W takim meczu trzeba byłoby liczyć na ich brak doświadczenia, ale nie ma co wybiegać w przyszłość. Jak to mówi Bill: "We're on to Tennessee"
1
Ja sobie w tym sezonie życzę oczywiście Super Bowl dla Patsów, a w nim najchętniej uniknięcia Vikings. Za to najbardziej chciałbym zobaczyć spotkanie z Saints. Brees vs Brady. Coś pięknego < 3
1
Szkoda, że nie ma Burkheada i Mitchella, ale nie powinno być problemu. Choć nie takie niespodzianki świat widział. Za to w pierwszym meczu stawiam na Falcons, ale wcale nie zdziwię się, jeśli to Eagles wygrają. Falcons w niskich temperaturach nie radzą sobie zbyt dobrze
5
Już dzisiaj zaczyna się Divisional Round playoffów NFL! O 22.30 Eagles vs Falcons, a o 2.15 w nocy Patriots vs Titans :)
1
Ciężko , aby zagrał z Sociedad skoro ani razu nie trenował z drużyną
1
LS
13
Spokojnie. Niedługo Bailey będzie ich
0
Ostatnio Cleveland nie w formie. Unikałbym stawiania na nich
7
Nigdy nie zwróciłem uwagi, że Iniesta ma na koszulce "A.Iniesta" :D
29
Bo nie jest zawodnikiem pierwszego składu
24
Neymar w swoim pierwszym sezonie tez zbyt odporny na kontuzje nie był
0
24 ;)