4

Cóż za mecz w Philadelphi! Zawias mózgu Atlanty, masa błędów i Eagles awansują do NFC Championship!

2

Ten mecz jest tak tragiczny, że aż dobry XD

2

I jeszcze potem ta 1 sekunda XDD
Co za mecz!

7

Co to się stanęło??? XDDDDD

2

Coś czuję, że zwycięzca tego meczu raczej przegra w NFC Championship

2

Oj tak. Niech się cieszą, że jakoś tego TD zdobyli. WIęcej szczęścia niż rozumu, ale żeby 4 razy fumblnąć w czasie 1. połowy?
+ Foles to tragedia

2

Falcons-Eagles na razie mecz błędów

0

To był puchar

0

Dobrze, że wszedłem przez Incognito :D

0

No i bardzo dobry start Falcons! Po Pass Interference, od razu Forced Fumble ;)

1

Całkiem normalny sport. Zasady też można szybko ogarnąć

1

22.35

1

No Chargers w tym sezonie niewiele do play-offów zabrakło, ale mecze play-off oglądać trzeba ;)

3

Za chwilę pierwszy mecz NFL Divisional Round pomiędzy Falcons i Eagles!

Jak już jesteśmy przy NFL. Paulinho to fan New England Patriots < 3
https://zapodaj.net/ea21567832a62.png.html

9

No tak. 2 puchary to rzeczywiście tragedia

1

Używaj znaków interpunkcyjnych, bo się tego czytać nie da

4

Niby tak, ale to był puchar

7


1:50 Dembele to oni chyba lubią kopać XD

1

W ew. Super Bowl z Vikings byłoby cholernie ciężko. Brak słabych puntków + gra u siebie. W takim meczu trzeba byłoby liczyć na ich brak doświadczenia, ale nie ma co wybiegać w przyszłość. Jak to mówi Bill: "We're on to Tennessee"

1

Ja sobie w tym sezonie życzę oczywiście Super Bowl dla Patsów, a w nim najchętniej uniknięcia Vikings. Za to najbardziej chciałbym zobaczyć spotkanie z Saints. Brees vs Brady. Coś pięknego < 3

1

Szkoda, że nie ma Burkheada i Mitchella, ale nie powinno być problemu. Choć nie takie niespodzianki świat widział. Za to w pierwszym meczu stawiam na Falcons, ale wcale nie zdziwię się, jeśli to Eagles wygrają. Falcons w niskich temperaturach nie radzą sobie zbyt dobrze

5

Już dzisiaj zaczyna się Divisional Round playoffów NFL! O 22.30 Eagles vs Falcons, a o 2.15 w nocy Patriots vs Titans :)

1

Ciężko , aby zagrał z Sociedad skoro ani razu nie trenował z drużyną

1

LS

13

Spokojnie. Niedługo Bailey będzie ich

0

Ostatnio Cleveland nie w formie. Unikałbym stawiania na nich

7

Nigdy nie zwróciłem uwagi, że Iniesta ma na koszulce "A.Iniesta" :D

29

Bo nie jest zawodnikiem pierwszego składu

24

Neymar w swoim pierwszym sezonie tez zbyt odporny na kontuzje nie był

0

24 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?