5

Znowu świetny rożny Denisa :)

14

Gratulacje! Dziś ty byłeś pierwszy!

0

No i sprowadzenie Cou, Miny i Arthura oznacza również sprzedaż Paulinho ;)

3

Jeden z najbardziej wiarygodnych dziennikarzy dot. Liverpoolu

0

Możliwe, że użyłeś jakiegoś wulgaryzmu

0

Niedrzwica, z 20 km od Lublina

0

A tak właśnie coś mi się wydawało, może oczywiście być też soczek :D

0

Panowie i tak blisko siebie mieszkacie, to można sobie to wyjaśnić twarzą twarz przy truneczku ;)

12

Ale może występować w lidze, odciążając zawodników takich jak Iniesta na LM.
W dodatku, przynajmniej ja uważam, że ważniejsza jest liga

0

Bo strzelił w finałach LM w 2014 i 16 ;)

1

Chyba najbardziej przereklamowany zawodnik na świecie na 6. miejscu!

0

Za co ten Ramos tak wysoko?

1

To jest na szczęście mój pierwszy i ostatni komentarz w tej sprawie i tak wszyscy dobrze wiemy kto jest najlepszy ;)

6

Ta ZP to jest nagroda za najlepszego zawodnika roku, czy najlepszego strzelca LM? Bo właściwie jedyny argument, który słyszę za Ronaldo to, to że zdobył dużo bramek w LM.

0

Nie radzę obstawiać NBA, przed Nowym Rokiem. Drużyny jeszcze nie są do końca zgrane, dużo kontuzji, naprawdę dużo niespodzianek się trafia. Lepiej obstawiać np. NFL, gdzie niedługo zaczną się play-offy

0

Na banknotach był Neymar

7

No skoro był na nich Neymar to raczej nie...

5

Tylko , że różnica jest taka , że Barca wygrała swoją grupę LM , a Real jest 4 w La Liga

1

Jak to mówi przysłowie "za darmo to i ocet słodki" :)

5

Również oglądałem. Komentował chyba Alexi Lalas, były reprezentant USA ;)

14

Oczywiście w pierwszej ciekawostce chodzi o LM ;)

0

Ja akurat nigdy za Denisem nie przepadałem, za to rożne od kiedy je bije, to uważam, że robi to najlepiej w klubie

0

Uwielbiam rożne Denisa :)

1

Czemu znowu Gomes po lewej, a Denis po prawej stronie? Przecież to sensu nie ma

1

Pique

1

Dokładnie. Najbardziej nie rozumiem braku powołania Cucu. Mamy tylko 2 zdrowych stoperów, Digne może grać na ŚO, więc czemu nie powołać Cucu, wystawić go na LO, a Digne na środek? Nie rozumiem kompletnie

0

To tyczyło się tylko środkowych obrońców. Wielu zawodników, m.in. Alena, Cucu, czy Palencia, mogło zostać powołanych

2

Jestem jak najbardziej za transferem Arthura, ale czy nie wyklucza on jednoczesnego zakupu Coutinho i Miny, z powodu limitu zawodników spoza UE?

2

Mój ulubiony komentator < 3

0

Ramos, Carvajal i Casemiro nie zagrają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?