Ta ZP to jest nagroda za najlepszego zawodnika roku, czy najlepszego strzelca LM? Bo właściwie jedyny argument, który słyszę za Ronaldo to, to że zdobył dużo bramek w LM.
Nie radzę obstawiać NBA, przed Nowym Rokiem. Drużyny jeszcze nie są do końca zgrane, dużo kontuzji, naprawdę dużo niespodzianek się trafia. Lepiej obstawiać np. NFL, gdzie niedługo zaczną się play-offy
Dokładnie. Najbardziej nie rozumiem braku powołania Cucu. Mamy tylko 2 zdrowych stoperów, Digne może grać na ŚO, więc czemu nie powołać Cucu, wystawić go na LO, a Digne na środek? Nie rozumiem kompletnie
5
Znowu świetny rożny Denisa :)
14
Gratulacje! Dziś ty byłeś pierwszy!
0
No i sprowadzenie Cou, Miny i Arthura oznacza również sprzedaż Paulinho ;)
3
Jeden z najbardziej wiarygodnych dziennikarzy dot. Liverpoolu
0
Możliwe, że użyłeś jakiegoś wulgaryzmu
0
Niedrzwica, z 20 km od Lublina
0
A tak właśnie coś mi się wydawało, może oczywiście być też soczek :D
0
Panowie i tak blisko siebie mieszkacie, to można sobie to wyjaśnić twarzą twarz przy truneczku ;)
12
Ale może występować w lidze, odciążając zawodników takich jak Iniesta na LM.
W dodatku, przynajmniej ja uważam, że ważniejsza jest liga
0
Bo strzelił w finałach LM w 2014 i 16 ;)
1
Chyba najbardziej przereklamowany zawodnik na świecie na 6. miejscu!
0
Za co ten Ramos tak wysoko?
1
To jest na szczęście mój pierwszy i ostatni komentarz w tej sprawie i tak wszyscy dobrze wiemy kto jest najlepszy ;)
6
Ta ZP to jest nagroda za najlepszego zawodnika roku, czy najlepszego strzelca LM? Bo właściwie jedyny argument, który słyszę za Ronaldo to, to że zdobył dużo bramek w LM.
0
Nie radzę obstawiać NBA, przed Nowym Rokiem. Drużyny jeszcze nie są do końca zgrane, dużo kontuzji, naprawdę dużo niespodzianek się trafia. Lepiej obstawiać np. NFL, gdzie niedługo zaczną się play-offy
0
Na banknotach był Neymar
7
No skoro był na nich Neymar to raczej nie...
5
Tylko , że różnica jest taka , że Barca wygrała swoją grupę LM , a Real jest 4 w La Liga
1
Jak to mówi przysłowie "za darmo to i ocet słodki" :)
5
Również oglądałem. Komentował chyba Alexi Lalas, były reprezentant USA ;)
14
Oczywiście w pierwszej ciekawostce chodzi o LM ;)
0
Ja akurat nigdy za Denisem nie przepadałem, za to rożne od kiedy je bije, to uważam, że robi to najlepiej w klubie
0
Uwielbiam rożne Denisa :)
1
Czemu znowu Gomes po lewej, a Denis po prawej stronie? Przecież to sensu nie ma
1
Pique
1
Dokładnie. Najbardziej nie rozumiem braku powołania Cucu. Mamy tylko 2 zdrowych stoperów, Digne może grać na ŚO, więc czemu nie powołać Cucu, wystawić go na LO, a Digne na środek? Nie rozumiem kompletnie
0
To tyczyło się tylko środkowych obrońców. Wielu zawodników, m.in. Alena, Cucu, czy Palencia, mogło zostać powołanych
2
Jestem jak najbardziej za transferem Arthura, ale czy nie wyklucza on jednoczesnego zakupu Coutinho i Miny, z powodu limitu zawodników spoza UE?
2
Mój ulubiony komentator < 3
0
Ramos, Carvajal i Casemiro nie zagrają