1

Bo Bueno gra w Juvenilu A ;)

4

Leganes ma przydomek "ogórki " :)

1

Wiem, że Leganes nie jest łatwym przeciwnikiem, ale mecz z Sevillą to chyba jedyna okazja na wykartkowanie się Samu

1

Ale my gramy we wtorek z Olympiakosem

2

Ale akcja zaczęła się oczywiście od Roberto!

0

Kocham Cię Marku Andrzeju < 3

3

Jak ja nienawidzę tych fauli na bramkarzach. Przecież tu prędzej faul Kepy był

0

Ale nas MATS ratuje

1

Ale Busi jest genialny :O

0

2 pierwsze zespoły mają po 2 porażki*

0

Jest i Ray Hudson < 3

2

Semedo ma przydomek Nelsinho. Kiedyś nawet na apce Barcy podali w składzie "Nelsinho"

0

A mnie za to dziś najbardziej dziwi brak Costasa na ławce

0

Ter Stegen -Roberto - Pique - Umtiti- Alba- Paulinho - Busquets - Rakitić - Messi -Suarez - Gomes. Tak wychodzimy na Athletic...

0

Czy na pierwszym zdjęciu jest młodziutki Roberto? :)

6

Indie

0

Ale ci komentatorzy finału MŚ są ewidentnie za Anglią

0

Sergio Gómez po raz drugi! 2-0

0

Ależ to spartaczył, piłkarz Realu o ile się nie mylę

0

Hiszpanie prowadzą 1-0!

4

Nie dość, że na Nsport, to jeszcze Orłowski i Wolski, Elegancko ;)

1

A ja właśnie uwielbiam Futbol, bardzo lubię Baseball i Kosza, ale do hokeja nigdy się nie mogłem przekonać

0

Na trybuny pewnie Busquets i Costas. Chyba, że Masche nie będzie mógł zagrać. Wtedy Costas zostanie na ławce

0

Podobno osiągnął 39 km/h

0

Chyba mógłby, Ta zasada dotyczy zawodników powyżej 23 roku życia, jeśli się nie mylę

0

O Pedro też zaczęło się robić głośno w wieku 23 lat

1

Arnaiz co nimi kręci :O

2

Ray Hudson nawet na CDR < 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?