29 października 2017, 13:15
1
Bo Bueno gra w Juvenilu A ;)
28 października 2017, 23:16
4
Leganes ma przydomek "ogórki " :)
28 października 2017, 23:04
Wiem, że Leganes nie jest łatwym przeciwnikiem, ale mecz z Sevillą to chyba jedyna okazja na wykartkowanie się Samu
28 października 2017, 22:39
33
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22894179_1201396686626893_6271149631353525058_n.jpg?oh=c6c7a2c3f6a7a9cbf085dd2dbe708f76&oe=5AAFFDBA Klasycznie :D
28 października 2017, 22:35
Ale my gramy we wtorek z Olympiakosem
28 października 2017, 22:34
2
Ale akcja zaczęła się oczywiście od Roberto!
28 października 2017, 22:27
0
Kocham Cię Marku Andrzeju < 3
28 października 2017, 22:03
3
Jak ja nienawidzę tych fauli na bramkarzach. Przecież tu prędzej faul Kepy był
28 października 2017, 21:05
Ale nas MATS ratuje
28 października 2017, 20:57
Ale Busi jest genialny :O
28 października 2017, 20:43
2 pierwsze zespoły mają po 2 porażki*
28 października 2017, 20:41
Jest i Ray Hudson < 3
28 października 2017, 20:40
https://www.fcbarcelona.com/football/first-team/news/2017-2018/nelson-semedo-a-right-full-back-on-the-rise Nawet w tym artykule jest Nelsinho
28 października 2017, 20:38
Semedo ma przydomek Nelsinho. Kiedyś nawet na apce Barcy podali w składzie "Nelsinho"
28 października 2017, 20:11
A mnie za to dziś najbardziej dziwi brak Costasa na ławce
28 października 2017, 19:33
Ter Stegen -Roberto - Pique - Umtiti- Alba- Paulinho - Busquets - Rakitić - Messi -Suarez - Gomes. Tak wychodzimy na Athletic...
28 października 2017, 19:15
Czy na pierwszym zdjęciu jest młodziutki Roberto? :)
28 października 2017, 18:06
6
Indie
28 października 2017, 18:02
Ale ci komentatorzy finału MŚ są ewidentnie za Anglią
28 października 2017, 17:01
Sergio Gómez po raz drugi! 2-0
28 października 2017, 16:54
Ależ to spartaczył, piłkarz Realu o ile się nie mylę
28 października 2017, 16:41
Hiszpanie prowadzą 1-0!
27 października 2017, 23:33
Nie dość, że na Nsport, to jeszcze Orłowski i Wolski, Elegancko ;)
27 października 2017, 22:24
A ja właśnie uwielbiam Futbol, bardzo lubię Baseball i Kosza, ale do hokeja nigdy się nie mogłem przekonać
27 października 2017, 20:26
Na trybuny pewnie Busquets i Costas. Chyba, że Masche nie będzie mógł zagrać. Wtedy Costas zostanie na ławce
26 października 2017, 07:12
Podobno osiągnął 39 km/h
24 października 2017, 23:32
Chyba mógłby, Ta zasada dotyczy zawodników powyżej 23 roku życia, jeśli się nie mylę
24 października 2017, 23:16
O Pedro też zaczęło się robić głośno w wieku 23 lat
24 października 2017, 22:55
Arnaiz co nimi kręci :O
24 października 2017, 21:30
Ray Hudson nawet na CDR < 3
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Bo Bueno gra w Juvenilu A ;)
4
Leganes ma przydomek "ogórki " :)
1
Wiem, że Leganes nie jest łatwym przeciwnikiem, ale mecz z Sevillą to chyba jedyna okazja na wykartkowanie się Samu
33
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22894179_1201396686626893_6271149631353525058_n.jpg?oh=c6c7a2c3f6a7a9cbf085dd2dbe708f76&oe=5AAFFDBA
Klasycznie :D
1
Ale my gramy we wtorek z Olympiakosem
2
Ale akcja zaczęła się oczywiście od Roberto!
0
Kocham Cię Marku Andrzeju < 3
3
Jak ja nienawidzę tych fauli na bramkarzach. Przecież tu prędzej faul Kepy był
0
Ale nas MATS ratuje
1
Ale Busi jest genialny :O
0
2 pierwsze zespoły mają po 2 porażki*
0
Jest i Ray Hudson < 3
1
https://www.fcbarcelona.com/football/first-team/news/2017-2018/nelson-semedo-a-right-full-back-on-the-rise
Nawet w tym artykule jest Nelsinho
2
Semedo ma przydomek Nelsinho. Kiedyś nawet na apce Barcy podali w składzie "Nelsinho"
0
A mnie za to dziś najbardziej dziwi brak Costasa na ławce
0
Ter Stegen -Roberto - Pique - Umtiti- Alba- Paulinho - Busquets - Rakitić - Messi -Suarez - Gomes. Tak wychodzimy na Athletic...
0
Czy na pierwszym zdjęciu jest młodziutki Roberto? :)
6
Indie
0
Ale ci komentatorzy finału MŚ są ewidentnie za Anglią
0
Sergio Gómez po raz drugi! 2-0
0
Ależ to spartaczył, piłkarz Realu o ile się nie mylę
0
Hiszpanie prowadzą 1-0!
4
Nie dość, że na Nsport, to jeszcze Orłowski i Wolski, Elegancko ;)
1
A ja właśnie uwielbiam Futbol, bardzo lubię Baseball i Kosza, ale do hokeja nigdy się nie mogłem przekonać
0
Na trybuny pewnie Busquets i Costas. Chyba, że Masche nie będzie mógł zagrać. Wtedy Costas zostanie na ławce
0
Podobno osiągnął 39 km/h
0
Chyba mógłby, Ta zasada dotyczy zawodników powyżej 23 roku życia, jeśli się nie mylę
0
O Pedro też zaczęło się robić głośno w wieku 23 lat
1
Arnaiz co nimi kręci :O
2
Ray Hudson nawet na CDR < 3