Dość szybko się dowiedziałem, bo podczas treningu zostaliśmy poinformowani, żeby zwolnić miejsce, no i trener tam wszystkiego się na bieżąco dowiadywał
Dokładnie. Wcześniej o tym samym pisałem. Wtedy równoległe spotkania były na bardzo wysokim poziomie, a tu tylko jeden może być całkiem niezły, ale też nie zdziwię się jak będzie nudny jak flaki z olejem
Ludzie narzekający na hipokryzję wybierając mecz Barcy. Spójrzcie z kim rywalizował Real, a z kim my. Tutaj jedynym spotkaniem godnym uwagi jest Chelsea - Roma, a i to spotkanie może nie porwać, gdy Real grając u siebie z Apoelem mierzył się z spotkaniami Sevilla - Liverpool oraz BVB - Totki, oba które były naprawdę bardzo dobre
0
Ile strat ma Alba w tym meczu?
0
Busi :O
10
Jak dla mnie Paulinho nie nadaje się do 1. składu. On powinien wchodzić jako Joker w drugiej połowie
5
Całkiem przyzwoity islandzki piłkarz ręczny
4
No, ale taki BVB - Lipsk to "taki sobie" raczej nie będzie
0
Tu się zdecydowanie zgodzę. Cou mógłby grać właściwie bez zbytniego odpoczynku, a Iniesta, który swoje lata ma mógłby się skupić na LM
2
Tylko, że Coutinho nie mógłby grać w LM
2
Co za pajac to układał?
0
Jak to możliwe, że w ciągu 5 minut z +0,2 zrobiło się -0,4?
0
Akurat w tym momencie Barca prowadzi o 0.2 % :)
0
Jeśli wygramy to w tym głosowaniu może nawet 400 % wyjść :D
0
Dodaj sobie wartość wszystkich 4 meczów. Wychodzi 100%
0
Tak, na ich stronie proszą by głosować na Chelsea
0
Dokładnie. Tu nie chodzi o Barcę, tylko o to by zobaczyć Vadisa :D
0
Wygramy, taką stratę już odrobimy. Jestem o to wyjątkowo spokojny
4
Szczerze mówiąc mecz Chelsea - Roma wcale nie musi być taki porywający
1
Ach coś pięknego, rodzinka, znajomi zmobilizowani w jednym słusznym celu :)
1
Jeszcze 30 minut temu mieli ponad 1% przewagi
0
Czyli coś jest jednak u mnie nie tak ;)
0
Ok, dzięki ;)
1
Login: ***************
Hasło: ***********
2
http://sport.tvp.pl/34333894/liga-mistrzow-w-tvp-wybierz-srodowy-mecz
Tylko 0,8 % :)
0
Czy tylko mi Facebook na komputerze nie działa? Na telefonie wszystko dobrze, a na kompie nie da się wejść
0
Chyba mecz, na którym osobiście byłem - rewanż SPH z Realem w 2011
0
Dość szybko się dowiedziałem, bo podczas treningu zostaliśmy poinformowani, żeby zwolnić miejsce, no i trener tam wszystkiego się na bieżąco dowiadywał
1
Jak użyjesz trybu incognito to możesz ile chcesz, a głosowanie trwa do jutra do 20:45
6
Śmigłowiec lądował na boisku podczas mojego treningu. Straszne :(
4
Dokładnie. Wcześniej o tym samym pisałem. Wtedy równoległe spotkania były na bardzo wysokim poziomie, a tu tylko jeden może być całkiem niezły, ale też nie zdziwię się jak będzie nudny jak flaki z olejem
1
Ludzie narzekający na hipokryzję wybierając mecz Barcy. Spójrzcie z kim rywalizował Real, a z kim my. Tutaj jedynym spotkaniem godnym uwagi jest Chelsea - Roma, a i to spotkanie może nie porwać, gdy Real grając u siebie z Apoelem mierzył się z spotkaniami Sevilla - Liverpool oraz BVB - Totki, oba które były naprawdę bardzo dobre
0
Tyłek, definitywnie