LA Dodgers awansowali do World Series. Ich rywalami będą NY Yankees lub Houston Astros. Na ten moment Yankees prowadzą 3-2 w serii i potrzebują 1 zwycięstwa do awansu
Nie mają szczęścia do kontuzji drużyny , którym kibicuje. Najpierw Edelman kontuzja w Pats, Dembele w Barcelonie, a teraz Hayward w Celtics. Masakra :/
0
Na trybuny pewnie Busquets i Costas. Chyba, że Masche nie będzie mógł zagrać. Wtedy Costas zostanie na ławce
0
Podobno osiągnął 39 km/h
0
Chyba mógłby, Ta zasada dotyczy zawodników powyżej 23 roku życia, jeśli się nie mylę
0
O Pedro też zaczęło się robić głośno w wieku 23 lat
1
Arnaiz co nimi kręci :O
2
Ray Hudson nawet na CDR < 3
1
Ale wczoraj nie było ZP, tylko Nagroda dla Piłkarza Roku Fifa
0
Już za chwilę zaczyna się mecz pomiędzy New England Patriots i Atlanta Falcons ;)
0
Już w nocy o 2:30 rewanż Super Bowl LI! New England Patriots podejmują Atlanta Falcons w 7. kolejce sezonu NFL! ;)
2
A ja wolę Arnaiza i Alene ;)
9
Przeczytałem "Bartomeu poleci" i już sobie nadziei narobiłem...
0
Houston Astros pokonali NY Yankees 4-0 , w serii 4-3 i awansowali do World Series, gdzie zmierzą się z LA Dodgers
7
Podstawowym napastnikiem powinien być Paulinho
1
Ja rozumiem, że można stracić formę, no ale żeby zapomnieć jak się przyjmuje i podaje? Toż to niepojęte
0
Bein Sports
2
Hudson śpiewający hymn XDDD
0
Ajj jak dobrze usłyszeć Raya Hudsona < 3
3
Tylko, że Semedo już wystarczająca dużo odpoczywa
1
Ja się cieszę. Szczególnie, że jeszcze ani razu Barca nie kolidowała z moimi Pats
0
Uwaga. Boston wszedł mu
0
Wolałbym, żeby Lakersi dostali wybór pomiędzy 2 a 5 ;)
0
Przecież Atlanta i Nets będą walczyć o topowy wybór w drafcie. Ręce, które opadają
0
Dokładnie. Pomoc wygląda naprawdę obiecująco :)
2
LA Dodgers awansowali do World Series. Ich rywalami będą NY Yankees lub Houston Astros. Na ten moment Yankees prowadzą 3-2 w serii i potrzebują 1 zwycięstwa do awansu
0
Ale NFL juz na początku września się zaczęło
0
Przejdzie w Lipcu, chyba że Valverde sobie zażyczy wcześniej. Wtedy przyjdzie w styczniu
2
Na pewno nie polecam obstawiania NFL w tym sezonie. Kompletnie nieprzewidywalne
0
Brown, Smart i Morris
1
Na pewno złamanie. Nogę mu wygięło w drugą stronę
1
Nie mają szczęścia do kontuzji drużyny , którym kibicuje. Najpierw Edelman kontuzja w Pats, Dembele w Barcelonie, a teraz Hayward w Celtics. Masakra :/