Nam potrzebny jest rozgrywający. Oczywiście Cou bym z chęcią przyjął , bo to jest zawodnik od razu wskakujący do 1. Składu. Za to Di Maria w tym momencie nie jest w mojej ocenie lepszy od np. Sergiego Roberto
Mi tu bardziej chodzi o pozycję, na której by grał. U nas na lewej stronie raczej grają prawonożni zawodnicy, ale jak mówię nie przeszkadza mi to zbytnio :)
Jak dla mnie jedyny minus Lemara to to, że jest typowym lewonogiem. Oczywiście potrafi przydzwonić z prawej nogi, ale lewa to jego zdecydowanie lepsza noga. Nie sprawia mi to jednak szczerze mówiąc wielkiego problemu, a myślę że idealnie by się Francuz wpasował do 4-2-3-1, jak i do 4-3-3
0
W ogóle cała druga część debainki to jedna wielka niespodzianka. Querrey, Anderson , Carreno - Busta, Schwartzmann. Jeden z nich będzie w finale
1
Chyba po prostu liekemartens
3
Ale identyczna ankieta była na stronie parę dni temu
0
No po pierwszym secie nie spodziewałem się tak wyrównanego meczu :)
1
O nie. Jak ja nie lubię tego pajaca na ławce Belgii
0
Środek obrony :)
1
3:0 w drugim meczu w lidze wojewódzkiej :)
1
Teraz trzeba się odzwyczaić od odświeżania La Ramblii co 5 minut :D
0
Nam potrzebny jest rozgrywający. Oczywiście Cou bym z chęcią przyjął , bo to jest zawodnik od razu wskakujący do 1. Składu. Za to Di Maria w tym momencie nie jest w mojej ocenie lepszy od np. Sergiego Roberto
31
Juz wole nikogo nie kupować niż Di Marie...
1
Jako fan obu tych lig nie chciałbym tego widzieć
0
100 mln
5
A może by ściągnąć Pelego? Też kiedyś nieźle kręcił. Ludzie, litości. kiedy to było?
0
Tak, Paco przyszedł 30 sieprnia
2
Andre przyszedł do nas w lipcu...
13
Nie. Trwa do 23 czasu brytyjskiego
8
Info o Parejo to FAKE! Proszę być spokojnym
0
Mi tu bardziej chodzi o pozycję, na której by grał. U nas na lewej stronie raczej grają prawonożni zawodnicy, ale jak mówię nie przeszkadza mi to zbytnio :)
5
Jak dla mnie jedyny minus Lemara to to, że jest typowym lewonogiem. Oczywiście potrafi przydzwonić z prawej nogi, ale lewa to jego zdecydowanie lepsza noga. Nie sprawia mi to jednak szczerze mówiąc wielkiego problemu, a myślę że idealnie by się Francuz wpasował do 4-2-3-1, jak i do 4-3-3
0
Adu, Balotelli, Robinho
0
Ludzie tutaj proponowali 4-2-3-1 z Cou na LS. Nie wiem czy to właśnie Lemar nie pasowałby lepiej do takiego ustawienia.
0
Możesz proszę nie wrzucać "BREAKING"?
1
Tak samo. Kiedyś oglądałem wszystko. Czy to Barca czy Salzburg w el. LM. Teraz to tylko Barca, repra i jakieś większe mecze
0
Jest to jedna z opcji w wypadku fiaska z Cou
1
Takich może, że nie trenował przez kilka tygodni?
1
Nie jest powołany
0
Fulham, Bordeaux
1
Jakby robili takie update'y to nie byłoby sensu robić kolejnych gier. Wystarczyłoby tylko aktualizować te stare
0
U mnie to często rotuje. Aktualnie jest Facebook
2
https://i.imgur.com/Q9JiDeG.jpg
Proszę bardzo :)