0

W ogóle cała druga część debainki to jedna wielka niespodzianka. Querrey, Anderson , Carreno - Busta, Schwartzmann. Jeden z nich będzie w finale

1

Chyba po prostu liekemartens

3

Ale identyczna ankieta była na stronie parę dni temu

0

No po pierwszym secie nie spodziewałem się tak wyrównanego meczu :)

1

O nie. Jak ja nie lubię tego pajaca na ławce Belgii

0

Środek obrony :)

1

3:0 w drugim meczu w lidze wojewódzkiej :)

1

Teraz trzeba się odzwyczaić od odświeżania La Ramblii co 5 minut :D

0

Nam potrzebny jest rozgrywający. Oczywiście Cou bym z chęcią przyjął , bo to jest zawodnik od razu wskakujący do 1. Składu. Za to Di Maria w tym momencie nie jest w mojej ocenie lepszy od np. Sergiego Roberto

31

Juz wole nikogo nie kupować niż Di Marie...

1

Jako fan obu tych lig nie chciałbym tego widzieć

0

100 mln

5

A może by ściągnąć Pelego? Też kiedyś nieźle kręcił. Ludzie, litości. kiedy to było?

0

Tak, Paco przyszedł 30 sieprnia

2

Andre przyszedł do nas w lipcu...

13

Nie. Trwa do 23 czasu brytyjskiego

8

Info o Parejo to FAKE! Proszę być spokojnym

0

Mi tu bardziej chodzi o pozycję, na której by grał. U nas na lewej stronie raczej grają prawonożni zawodnicy, ale jak mówię nie przeszkadza mi to zbytnio :)

5

Jak dla mnie jedyny minus Lemara to to, że jest typowym lewonogiem. Oczywiście potrafi przydzwonić z prawej nogi, ale lewa to jego zdecydowanie lepsza noga. Nie sprawia mi to jednak szczerze mówiąc wielkiego problemu, a myślę że idealnie by się Francuz wpasował do 4-2-3-1, jak i do 4-3-3

0

Adu, Balotelli, Robinho

0

Ludzie tutaj proponowali 4-2-3-1 z Cou na LS. Nie wiem czy to właśnie Lemar nie pasowałby lepiej do takiego ustawienia.

0

Możesz proszę nie wrzucać "BREAKING"?

1

Tak samo. Kiedyś oglądałem wszystko. Czy to Barca czy Salzburg w el. LM. Teraz to tylko Barca, repra i jakieś większe mecze

0

Jest to jedna z opcji w wypadku fiaska z Cou

1

Takich może, że nie trenował przez kilka tygodni?

1

Nie jest powołany

0

Fulham, Bordeaux

1

Jakby robili takie update'y to nie byłoby sensu robić kolejnych gier. Wystarczyłoby tylko aktualizować te stare

0

U mnie to często rotuje. Aktualnie jest Facebook

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?