Aha, czyli twierdzisz, że Seri to nie jest magik, a potem piszesz, że ty nie jesteś od oceniania, kto jest tym magikiem. A co jeśli dla zarządu to właśnie Seri nim jest?
Dlatego jak dla mnie potrzebna jest kompletna rewolucja w pomocy. Iniesta możliwe, że odejdzie, więc jak dla mnie w przyszłym sezonie powinni zostać tylko Busi, Roberto, Alena i Denis (na skrzydło), a w miejsce reszty kupić 3 klasowych zawodników, np. Cou, Seri i Alli
Jak dla mnie tak powinna wyglądać podstawowa 11 Barcy w przyszłym sezonie. Suarez młodszy nie będzie, a Griezmann będzie do wyciągnięcia za 100 mln, możliwe że odejdzie Iniesta. Wiem, że za Cou, Dembele, Griezmanna i Alliego trzeba będzie wydać ok. 500 mln, no ale cóż. Za bycie dobrym trzeba płacić
1
Ty chyba nie rozróżniasz tych dwóch pozycji
1
Cou to nie jest rozgrywający. To ofensywny pomocnik
0
Myślę, że za rok go kupią, ale teraz po prostu z powodu bana, Griezmann nie chce odejść
0
Na mecze domowe zazwyczaj kadra podawana jest w dniu meczu koło południa
2
Seri nie zajmuje miejsca dla zawodnika spoza UE
1
Rozgrywający. Pozycja Xaviego, przez którego sam jest zresztą polecany
2
Wczoraj mi pykło 2 lata na tej stronie :)
Ale ten czas leci
0
z Kotonu* XD
0
Aha, czyli twierdzisz, że Seri to nie jest magik, a potem piszesz, że ty nie jesteś od oceniania, kto jest tym magikiem. A co jeśli dla zarządu to właśnie Seri nim jest?
0
No tak, ale kto dla ciebie byłby tym magikiem?
4
Myślę, że Liverool by go spokojnie sprzedał, gdyby Barca nie dawała takich śmiesznych ofert
0
Wtedy to ja nawet Coutinho nie chciałem, bo był Neymar, a do wyciągnięcia Verratti
6
Nie
1
To znajdź mi tego "magika" na rynku
5
Nie tylko. Po prostu w Hiszpanii są obowiązkowe
7
Bo podobno Seri chce dołączyć tylko do Barcy
0
Dla martwiących się. Od razu mówię, że nie będzie on zajmował miejsca dla zawodnika spoza UE
1
Zawodnicy z WKS nie liczą się jako zawodnicy spoza UE, więc mogą przyjść obaj
0
A LM wygrał Real
1
No to mogę powiedzieć tylko jedno
1
No to musieli mnie wy*uchać
0
No nie na wszystkich. Na NC+ zablokowane
2
Miejmy nadzieję, że nie Di Marii
0
Zgłasza się fan NFL, MLB i NBA
2
Dlatego jak dla mnie potrzebna jest kompletna rewolucja w pomocy. Iniesta możliwe, że odejdzie, więc jak dla mnie w przyszłym sezonie powinni zostać tylko Busi, Roberto, Alena i Denis (na skrzydło), a w miejsce reszty kupić 3 klasowych zawodników, np. Cou, Seri i Alli
1
Dlatego napisałem, że to 11 na przyszły sezon
0
http://www.futhead.com/17/squads/7713626/
Jak dla mnie tak powinna wyglądać podstawowa 11 Barcy w przyszłym sezonie. Suarez młodszy nie będzie, a Griezmann będzie do wyciągnięcia za 100 mln, możliwe że odejdzie Iniesta. Wiem, że za Cou, Dembele, Griezmanna i Alliego trzeba będzie wydać ok. 500 mln, no ale cóż. Za bycie dobrym trzeba płacić
0
Na szczęście chyba będzie to możliwe, ponieważ Santiago Bueno ma chyba włoskie obywatelstwo
0
No, ale tak samo jak z Griezmannem, nie mieliby go kim zastąpić, więc Carrasco nie zgodziłby się na transfer
0
Yannick ma klauzulę 100 mln i tak samo jak Griezmann nie odszedłby z powodu bana