1

Ty chyba nie rozróżniasz tych dwóch pozycji

1

Cou to nie jest rozgrywający. To ofensywny pomocnik

0

Myślę, że za rok go kupią, ale teraz po prostu z powodu bana, Griezmann nie chce odejść

0

Na mecze domowe zazwyczaj kadra podawana jest w dniu meczu koło południa

2

Seri nie zajmuje miejsca dla zawodnika spoza UE

1

Rozgrywający. Pozycja Xaviego, przez którego sam jest zresztą polecany

2

Wczoraj mi pykło 2 lata na tej stronie :)
Ale ten czas leci

0

z Kotonu* XD

0

Aha, czyli twierdzisz, że Seri to nie jest magik, a potem piszesz, że ty nie jesteś od oceniania, kto jest tym magikiem. A co jeśli dla zarządu to właśnie Seri nim jest?

0

No tak, ale kto dla ciebie byłby tym magikiem?

4

Myślę, że Liverool by go spokojnie sprzedał, gdyby Barca nie dawała takich śmiesznych ofert

0

Wtedy to ja nawet Coutinho nie chciałem, bo był Neymar, a do wyciągnięcia Verratti

6

Nie

1

To znajdź mi tego "magika" na rynku

5

Nie tylko. Po prostu w Hiszpanii są obowiązkowe

7

Bo podobno Seri chce dołączyć tylko do Barcy

0

Dla martwiących się. Od razu mówię, że nie będzie on zajmował miejsca dla zawodnika spoza UE

1

Zawodnicy z WKS nie liczą się jako zawodnicy spoza UE, więc mogą przyjść obaj

0

A LM wygrał Real

1

No to mogę powiedzieć tylko jedno

1

No to musieli mnie wy*uchać

0

No nie na wszystkich. Na NC+ zablokowane

2

Miejmy nadzieję, że nie Di Marii

0

Zgłasza się fan NFL, MLB i NBA

2

Dlatego jak dla mnie potrzebna jest kompletna rewolucja w pomocy. Iniesta możliwe, że odejdzie, więc jak dla mnie w przyszłym sezonie powinni zostać tylko Busi, Roberto, Alena i Denis (na skrzydło), a w miejsce reszty kupić 3 klasowych zawodników, np. Cou, Seri i Alli

1

Dlatego napisałem, że to 11 na przyszły sezon

0

http://www.futhead.com/17/squads/7713626/

Jak dla mnie tak powinna wyglądać podstawowa 11 Barcy w przyszłym sezonie. Suarez młodszy nie będzie, a Griezmann będzie do wyciągnięcia za 100 mln, możliwe że odejdzie Iniesta. Wiem, że za Cou, Dembele, Griezmanna i Alliego trzeba będzie wydać ok. 500 mln, no ale cóż. Za bycie dobrym trzeba płacić

0

Na szczęście chyba będzie to możliwe, ponieważ Santiago Bueno ma chyba włoskie obywatelstwo

0

No, ale tak samo jak z Griezmannem, nie mieliby go kim zastąpić, więc Carrasco nie zgodziłby się na transfer

0

Yannick ma klauzulę 100 mln i tak samo jak Griezmann nie odszedłby z powodu bana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?