0

Czyli to już niestety ostateczne potwierdzenie...

1

Jak dla mnie oba transfery się wykluczają, ponieważ obaj są spoza UE

1

Nie może przyjść 3 Seri/Paulinho/Cou, bo to 3 zawodników spoza UE

0

3 zawodników spoza UE. Musieliby się wtedy pozbyć Douglasa, Marlona i Suareza

0

Chce wypożyczyć Marlona i zrobić miejsce dla 2 Brazylijczyków

0

No ale jak Marlon pójdzie na wypożyczenie, to trzeba nam ŚO, a temat Martineza podobno zamknięty

2

Limit wynosi 3. Mamy Suareza, Marlona i Douglasa, ale tego ostatniego nie liczyłbym, więc mamy 1 wolne miejsce

0


Może kibice by zrobili coś takiego, tylko w sprawie obecnego zarządu

1

Dzisiaj Bosz spotka się z Dembele, jutro BVB wyda oficjalny komunikat

0

Jutrzejszym*. Dzisiaj spotkanie, jutro komunikat

1

Myślę, że nawet osoby chore psychicznie mając do wyboru za taką samą cenę Paulinho i Seriego nie wybraliby Brazylijczyka. Ja nie wiem jak nasz zarząd może być tak nieudolny.

1

Nie spodziewałbym się takich mądrych zagrywek po naszym zarządzie

1

Chińczycy nie mogą kupować, ale mogą sprzedawać

0

Niestety potwierdzają to najlepsze hiszpańskie źródła

0

Ja za to lubię. Nienawidzę Disco Polo, ale za to uwielbiam piosenki biesiadne. Jak leci coś fajnego to można potańczyć, a jak nie to za darmo nawpierdzielać :D

21

Dzisiaj o 22.50 ostatni bieg w karierze Bolta - 4x100 m

1

0-0 będzie OK

36

Jedno trzeba przyznać. W młocie jesteśmy najlepsi na świecie! 4 medale na 6 możliwych :)

6

Brawo Panowie! Kolejne 2 medale!

0

Akurat o obronę bym się nie bał. Umtiti , Mina , Bueno. Gorzej z zastępstwem Busiego

0

No i przed wąskim finale 1. i 2. miejsce!

0

Brawo Wojtek!

0

Ja rozumiem , że biegi są fajne, ale pokazywanie kwalifikacji zamiast finałów to już przesada

16

Ale te mistrzostwa mnie denerwują. Jest finał młota , a ci pokazują 10 powtórek wieloboju , protesty i inne półfinały.

15

Jestem z Lubelskiego i się nie zgadzam. W każdym województwie znajdziesz zadupia

1

Kiedyś świetny wrestler. Teraz jeden z najnudniejszych w WWE

2

Dwa babochłopy w jednym biegu...

0

Te plotki są sprzed 5 godzin

5

Tak. Wieczorem spora szansa na 2 medale. Fajdek i Nowicki w rzucie młotem

0

Nie ta pozycja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?