Myślę, że nawet osoby chore psychicznie mając do wyboru za taką samą cenę Paulinho i Seriego nie wybraliby Brazylijczyka. Ja nie wiem jak nasz zarząd może być tak nieudolny.
Ja za to lubię. Nienawidzę Disco Polo, ale za to uwielbiam piosenki biesiadne. Jak leci coś fajnego to można potańczyć, a jak nie to za darmo nawpierdzielać :D
0
Czyli to już niestety ostateczne potwierdzenie...
1
Jak dla mnie oba transfery się wykluczają, ponieważ obaj są spoza UE
1
Nie może przyjść 3 Seri/Paulinho/Cou, bo to 3 zawodników spoza UE
0
3 zawodników spoza UE. Musieliby się wtedy pozbyć Douglasa, Marlona i Suareza
0
Chce wypożyczyć Marlona i zrobić miejsce dla 2 Brazylijczyków
0
No ale jak Marlon pójdzie na wypożyczenie, to trzeba nam ŚO, a temat Martineza podobno zamknięty
2
Limit wynosi 3. Mamy Suareza, Marlona i Douglasa, ale tego ostatniego nie liczyłbym, więc mamy 1 wolne miejsce
0
Może kibice by zrobili coś takiego, tylko w sprawie obecnego zarządu
1
Dzisiaj Bosz spotka się z Dembele, jutro BVB wyda oficjalny komunikat
0
Jutrzejszym*. Dzisiaj spotkanie, jutro komunikat
1
Myślę, że nawet osoby chore psychicznie mając do wyboru za taką samą cenę Paulinho i Seriego nie wybraliby Brazylijczyka. Ja nie wiem jak nasz zarząd może być tak nieudolny.
1
Nie spodziewałbym się takich mądrych zagrywek po naszym zarządzie
1
Chińczycy nie mogą kupować, ale mogą sprzedawać
0
Niestety potwierdzają to najlepsze hiszpańskie źródła
0
Ja za to lubię. Nienawidzę Disco Polo, ale za to uwielbiam piosenki biesiadne. Jak leci coś fajnego to można potańczyć, a jak nie to za darmo nawpierdzielać :D
21
Dzisiaj o 22.50 ostatni bieg w karierze Bolta - 4x100 m
1
0-0 będzie OK
36
Jedno trzeba przyznać. W młocie jesteśmy najlepsi na świecie! 4 medale na 6 możliwych :)
6
Brawo Panowie! Kolejne 2 medale!
0
Akurat o obronę bym się nie bał. Umtiti , Mina , Bueno. Gorzej z zastępstwem Busiego
0
No i przed wąskim finale 1. i 2. miejsce!
0
Brawo Wojtek!
0
Ja rozumiem , że biegi są fajne, ale pokazywanie kwalifikacji zamiast finałów to już przesada
16
Ale te mistrzostwa mnie denerwują. Jest finał młota , a ci pokazują 10 powtórek wieloboju , protesty i inne półfinały.
15
Jestem z Lubelskiego i się nie zgadzam. W każdym województwie znajdziesz zadupia
1
Kiedyś świetny wrestler. Teraz jeden z najnudniejszych w WWE
2
Dwa babochłopy w jednym biegu...
0
Te plotki są sprzed 5 godzin
5
Tak. Wieczorem spora szansa na 2 medale. Fajdek i Nowicki w rzucie młotem
0
Nie ta pozycja