18 lipca 2017, 22:47
1
Ciesz się, że grają na wschodnim wybrzeżu, a nie jak np. 2 lata temu na zachodzie
17 lipca 2017, 09:43
3
Dlatego nie chcę Miny u nas. Wolę, żeby to Santiago Bueno zastąpił za rok Szefuncia :)
17 lipca 2017, 09:40
Niedziela, 23 lipca, 0.00 - Juventus Czwartek, 27 lipca, 1.30 - MU Niedziela, 30 lipca, 1.30 - Real
17 lipca 2017, 09:35
Mecze Barcy są wyłącznie w TVP
17 lipca 2017, 09:31
To nie będziesz oglądał meczów Barcy?
15 lipca 2017, 23:28
Powiem wam, że postanowiłem sobie obczaić mecz baseballa, no i nie jest to taki nudny sport jak się wydaje :)
15 lipca 2017, 22:01
5
Brawo Kubot! Brawo Melo!
15 lipca 2017, 21:45
0
Serial Raczej piłka, ale wybór cholernie trudny
14 lipca 2017, 11:52
Myślę, że był to sarkazm z tymi listonoszami
14 lipca 2017, 11:49
O ile dobrze wiem zawodnik powyżej 23 roku życia nie może rotować między 1. a 2. drużyną
14 lipca 2017, 11:42
Chodzi o to, że listonosze nie chcą, aby kluby wysyłały takowe listy, ponieważ to więcej pracy dla nich. Jak dla mnie logiczne
14 lipca 2017, 11:38
Listonosze modlą się, aby to się nie przyjęło
14 lipca 2017, 07:53
To już niech nikogo nie kupują
13 lipca 2017, 15:18
Podobno ma konflikt z klubem
13 lipca 2017, 11:35
2
No i moje 2 ulubione drużyny na 4 i 6 miejscu :)
11 lipca 2017, 23:59
19
Piosenka "See you again" właśnie wyprzedziła "Gangam Style" i została najbardziej oglądanym filmem na YT
11 lipca 2017, 13:42
Mają prawo pierwokupu po zakończeniu wypożyczenia
11 lipca 2017, 12:18
31 sierpnia
11 lipca 2017, 09:54
Kukiz jeszcze przeciw
10 lipca 2017, 18:51
8
https://www.facebook.com/3GerardPique/videos/2078448622171148/ Nieźle się ten Pique bawi :D
6 lipca 2017, 13:57
21
Brawo Trump! Świetne przemówienie!
6 lipca 2017, 13:26
24
Ale przed chwilą juz o tym pisałeś. Nie ma potrzeby się powtarzać
6 lipca 2017, 10:44
Na MŚ koszyki są dzielone kontynentami
4 lipca 2017, 20:27
No i Gordon Hayward w Boston Celtics!!!
4 lipca 2017, 17:43
A no rzeczywiście. To jest raczej przypuszczenie , wiec źródło to chyba własna głowa
4 lipca 2017, 17:40
Przecież napisał MD
4 lipca 2017, 16:48
Kiedyś AS/Marca nadała mu tytuł "Kapitan Grzmot" po hat-tricku z bodajże Rayo Vallecano
3 lipca 2017, 22:35
A jak dla mnie wszystko wskazuje na to, że Barca zgarnie Ceballosa. Wypowiedzi prezesa Betisu, prasa hiszpańska, sytuacja kadrowa klubów
2 lipca 2017, 20:44
Czy tylko ja myślałem , że mecz 20.45? :D
1 lipca 2017, 13:45
W sportach amerykańskich np. NBA czy NFL to działa, ponieważ jest tylko jedna liga, drużyny nie spadają do niższego poziomu , ani nie awansowują, dlatego tam jest to przydatne. Tutaj nie ma to absolutnego sensu
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Ciesz się, że grają na wschodnim wybrzeżu, a nie jak np. 2 lata temu na zachodzie
3
Dlatego nie chcę Miny u nas. Wolę, żeby to Santiago Bueno zastąpił za rok Szefuncia :)
1
Niedziela, 23 lipca, 0.00 - Juventus
Czwartek, 27 lipca, 1.30 - MU
Niedziela, 30 lipca, 1.30 - Real
1
Mecze Barcy są wyłącznie w TVP
1
To nie będziesz oglądał meczów Barcy?
3
Powiem wam, że postanowiłem sobie obczaić mecz baseballa, no i nie jest to taki nudny sport jak się wydaje :)
5
Brawo Kubot! Brawo Melo!
0
Serial
Raczej piłka, ale wybór cholernie trudny
0
Myślę, że był to sarkazm z tymi listonoszami
0
O ile dobrze wiem zawodnik powyżej 23 roku życia nie może rotować między 1. a 2. drużyną
0
Chodzi o to, że listonosze nie chcą, aby kluby wysyłały takowe listy, ponieważ to więcej pracy dla nich. Jak dla mnie logiczne
0
Listonosze modlą się, aby to się nie przyjęło
0
To już niech nikogo nie kupują
1
Podobno ma konflikt z klubem
2
No i moje 2 ulubione drużyny na 4 i 6 miejscu :)
19
Piosenka "See you again" właśnie wyprzedziła "Gangam Style" i została najbardziej oglądanym filmem na YT
0
Mają prawo pierwokupu po zakończeniu wypożyczenia
1
31 sierpnia
0
Kukiz jeszcze przeciw
8
https://www.facebook.com/3GerardPique/videos/2078448622171148/
Nieźle się ten Pique bawi :D
21
Brawo Trump! Świetne przemówienie!
24
Ale przed chwilą juz o tym pisałeś. Nie ma potrzeby się powtarzać
1
Na MŚ koszyki są dzielone kontynentami
1
No i Gordon Hayward w Boston Celtics!!!
0
A no rzeczywiście. To jest raczej przypuszczenie , wiec źródło to chyba własna głowa
0
Przecież napisał MD
0
Kiedyś AS/Marca nadała mu tytuł "Kapitan Grzmot" po hat-tricku z bodajże Rayo Vallecano
0
A jak dla mnie wszystko wskazuje na to, że Barca zgarnie Ceballosa. Wypowiedzi prezesa Betisu, prasa hiszpańska, sytuacja kadrowa klubów
1
Czy tylko ja myślałem , że mecz 20.45? :D
0
W sportach amerykańskich np. NBA czy NFL to działa, ponieważ jest tylko jedna liga, drużyny nie spadają do niższego poziomu , ani nie awansowują, dlatego tam jest to przydatne. Tutaj nie ma to absolutnego sensu