16

Ile razy trzeba jeszcze pisać. Levy nie puści Eriksena

0

Oj pisali, pisali

0

Tylko, że to zdanie zmieniła już pół godziny temu

0

Gdzie niby zmienia zdanie?

1

Również pozdrawiam. Wynik nie ma żadnego znaczenia. Dobry mecz Garoppolo, czekamy na trochę Brady-Cooks i zaczynamy #BlitzForSix!

1

No i 76ers vs Celtics w Londynie

0

U mnie już dzisiaj porządnie grad sypnął

0

Akurat ostatnie, znane miejsce pobytu to Paryż ;)

1

Co ty nie powiesz, Sherloku?

3

Oj nie wiem. Totki łatwo swoich grajków nie puszczają

0

To była 3. runda el. LM, tak samo jak Legia

2

Dzisiaj mniej informacji i o dziwo jakoś lepiej się czuje co do tych transferów szczerze mówiąc :)

1

Raczej nie...

4

Z jakiej racji szpaler? O ile dobrze pamiętam to Barca w sezonie 11/12 wygrała SPE , a później grała z Realem w SP Hiszpanii, a szpalera od nich sobie nie przypominam

1

Jeśli te 120mln to razem ze zmiennymi, to nie ma tragedii

6

Transfery Cou i Dembele byłyby również świetne z powodu ich wszechstronności. Broń Boże Messi doznaje kontuzji. Wtedy zamiast na PS dawać Vidala czy Deulofeu, to przesuwamy tam Dembele, a Coutinho dajemy na lewe skrzydło :)

2

Dembele na swoim Instagramie wrzucił filmik........ jak gra w Mario z Aubameyangiem!

1

Oficjalnie!

1

Piotrek Lisek wicemistrzem świata! Gratulacje!

0

Przecież został mu rok kontraktu. Za rok MŚ. Jak nie podpisze kontraktu, to pójdzie na trybuny. Chyba proste?

1

Raczej nie będzie Isco ryzykował trybun przed MŚ

8

Kszczot srebrny medal! Brawo!!!

0

Zaraz Kszczot biegnie po medal!

3

Lisek oficjalnie z medalem!

8

Brawo Piotr Lisek!

2

Zmienne zależą od klubów. Mogą dotyczyć sukcesów klubu w określonym czasie , jak i miga dotyczyć indywidualnych osiągnięć

6

Trochę trudno będzie grać ustawienien 4-3-3-1

0

Była Brytyjka. Nawet w wąskim finale, ale spokojnie. Jej wszystkie rzuty pokazal

9

pokazywanie tych mistrzostw to jakiś dramat ! Katują nas jakimiś kwalifikacjami nawet nie półfinałami a nie pokazują ostatniej serii np młota ! To samo było z kulomiotami, ale i tak wielkie brawa dla dziewczyn!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?