Z jakiej racji szpaler? O ile dobrze pamiętam to Barca w sezonie 11/12 wygrała SPE , a później grała z Realem w SP Hiszpanii, a szpalera od nich sobie nie przypominam
Transfery Cou i Dembele byłyby również świetne z powodu ich wszechstronności. Broń Boże Messi doznaje kontuzji. Wtedy zamiast na PS dawać Vidala czy Deulofeu, to przesuwamy tam Dembele, a Coutinho dajemy na lewe skrzydło :)
pokazywanie tych mistrzostw to jakiś dramat ! Katują nas jakimiś kwalifikacjami nawet nie półfinałami a nie pokazują ostatniej serii np młota ! To samo było z kulomiotami, ale i tak wielkie brawa dla dziewczyn!!!
16
Ile razy trzeba jeszcze pisać. Levy nie puści Eriksena
1
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5508709.html#comment-5508724
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5508723.html#comment-5508723
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5508576.html#comment-5508576
0
Oj pisali, pisali
0
Tylko, że to zdanie zmieniła już pół godziny temu
0
Gdzie niby zmienia zdanie?
1
Również pozdrawiam. Wynik nie ma żadnego znaczenia. Dobry mecz Garoppolo, czekamy na trochę Brady-Cooks i zaczynamy #BlitzForSix!
1
No i 76ers vs Celtics w Londynie
0
U mnie już dzisiaj porządnie grad sypnął
0
Akurat ostatnie, znane miejsce pobytu to Paryż ;)
1
Co ty nie powiesz, Sherloku?
3
Oj nie wiem. Totki łatwo swoich grajków nie puszczają
0
To była 3. runda el. LM, tak samo jak Legia
2
Dzisiaj mniej informacji i o dziwo jakoś lepiej się czuje co do tych transferów szczerze mówiąc :)
1
Raczej nie...
4
Z jakiej racji szpaler? O ile dobrze pamiętam to Barca w sezonie 11/12 wygrała SPE , a później grała z Realem w SP Hiszpanii, a szpalera od nich sobie nie przypominam
1
Jeśli te 120mln to razem ze zmiennymi, to nie ma tragedii
6
Transfery Cou i Dembele byłyby również świetne z powodu ich wszechstronności. Broń Boże Messi doznaje kontuzji. Wtedy zamiast na PS dawać Vidala czy Deulofeu, to przesuwamy tam Dembele, a Coutinho dajemy na lewe skrzydło :)
2
Dembele na swoim Instagramie wrzucił filmik........ jak gra w Mario z Aubameyangiem!
1
Oficjalnie!
1
Piotrek Lisek wicemistrzem świata! Gratulacje!
0
Przecież został mu rok kontraktu. Za rok MŚ. Jak nie podpisze kontraktu, to pójdzie na trybuny. Chyba proste?
1
Raczej nie będzie Isco ryzykował trybun przed MŚ
8
Kszczot srebrny medal! Brawo!!!
0
Zaraz Kszczot biegnie po medal!
3
Lisek oficjalnie z medalem!
8
Brawo Piotr Lisek!
2
Zmienne zależą od klubów. Mogą dotyczyć sukcesów klubu w określonym czasie , jak i miga dotyczyć indywidualnych osiągnięć
6
Trochę trudno będzie grać ustawienien 4-3-3-1
0
Była Brytyjka. Nawet w wąskim finale, ale spokojnie. Jej wszystkie rzuty pokazal
9
pokazywanie tych mistrzostw to jakiś dramat ! Katują nas jakimiś kwalifikacjami nawet nie półfinałami a nie pokazują ostatniej serii np młota ! To samo było z kulomiotami, ale i tak wielkie brawa dla dziewczyn!!!