Przyjście Cou i Paulinho będzie oznaczało raczej przyjście Inigo, ponieważ trzeba będzie wypożyczyć Marlona, żeby zrobić miejsce dla zawodników spoza UE
Gdyby Jamajczycy przegrali to w czysto sportowy sposób, czyli załóżmy zajęli 2. miejsce to Bolt skończyłby karierę, ale w takiej sytuacji myślę, że zobaczymy go w Eugene w 2019
Ciekaw jestem jak Barca rozwiąże sytuacje z zawodnikami spoza UE w tym i najbliższym sezonie, skoro mamy Marlona, Suareza, Douglasa, a mają przyjść Paulinho, Mina i jeszcze możliwie Coutinho, a jest jeszcze szansa na Seriego
0
Przyjście Cou i Paulinho będzie oznaczało raczej przyjście Inigo, ponieważ trzeba będzie wypożyczyć Marlona, żeby zrobić miejsce dla zawodników spoza UE
1
Bardzo możliwe, że siedziałem w identycznym miejscu na SPH z Realem w 2011 ;)
0
Jeśli się ten Układ tak liczy, to elegancko
0
2021
0
WKS nie jest w UE
2
Szczerze mówiąc przebolałbym ten transfer, gdyby Paulinho nie był Brazylijczykiem, a tak to zajmuje miejsce w składzie spoza UE
0
Niestety w takim układzie przekroczymy limit zawodników spoza UE
0
0:0 mnie zadowoli
2
Tylko rozpędzony Bolt, to niepokonany Bolt
0
Gdyby Jamajczycy przegrali to w czysto sportowy sposób, czyli załóżmy zajęli 2. miejsce to Bolt skończyłby karierę, ale w takiej sytuacji myślę, że zobaczymy go w Eugene w 2019
2
Tylko tam biegł z startu niskiego, tu już przy starcie był rozpędzony. Zasadnicza różnica
18
Oj nie wiem, tak ruszył, że panie...
2
Kontuzja
1
Bolt kontuzja....
1
Kamila brąz!!!
4
Brawo Kamila!!!
0
Nazistami?
0
AFC
0
Ta sama
1
Szły hejty, bo była wtedy szansa na Verrattiego, ale teraz Seri to jest jedyna racjonalna opcja
0
Przynajmniej to
0
Ciekaw jestem jak Barca rozwiąże sytuacje z zawodnikami spoza UE w tym i najbliższym sezonie, skoro mamy Marlona, Suareza, Douglasa, a mają przyjść Paulinho, Mina i jeszcze możliwie Coutinho, a jest jeszcze szansa na Seriego
0
Chyba że Barca wypożyczy Marlona i kupi Martineza
0
Tylko, wtedy żadne źródła nie potwierdzały tego transferu, a Messi nie zaczął obserwować nagle wszystkich zawodników Chelsea
0
Czyli to już niestety ostateczne potwierdzenie...
1
Jak dla mnie oba transfery się wykluczają, ponieważ obaj są spoza UE
1
Nie może przyjść 3 Seri/Paulinho/Cou, bo to 3 zawodników spoza UE
0
3 zawodników spoza UE. Musieliby się wtedy pozbyć Douglasa, Marlona i Suareza
0
Chce wypożyczyć Marlona i zrobić miejsce dla 2 Brazylijczyków
0
No ale jak Marlon pójdzie na wypożyczenie, to trzeba nam ŚO, a temat Martineza podobno zamknięty