Lloris - Mendy - Umtiti - Varane - Sidibe - Dembele - Kante - Pogba - Mbappe - Lacazette - Griezmann, ew. jeśli 1. skład jest zbyt ofensywny to Laca na ławkę i Matuidi do pomocy
"Despacito" wyprzedziło "See you Again" i zostało najbardziej popularnym filmem na YT. Zostało także pierwszym filmem , który osiągnął 3 mld wyświetleń
Dziś swoje 40. urodziny obchodzi najlepszy zawodnik w historii NFL - Tom Brady. Urodziny obchodzi dziś również mój młodszy brat. Wszystkiego najlepszego!
1
Do końca następnego tygodnia
0
Dopiero wczoraj się zaczęły
0
Za chwile finał rzutu dyskiem z udziałem Piotra Małachowskiego i Roberta Urbanka! :)
0
Zaraz Bolt biegnie w półfinale :)
2
20 - półfinał
22.45- finał
2
Ewa Swoboda awansowała do półfinału na 100m :)
0
No i Anita spokojnie awansowała do finału :)
0
Szkoda , że Puchar Gampera koliduje z finałem młotu kobiet , choć jest szansa , że Anita szybko skończy sprawę i będzie można się skupić na meczu :)
1
Brata urodziny , wiec torcik, i dobroci z grilla :)
3
Lloris - Mendy - Umtiti - Varane - Sidibe - Dembele - Kante - Pogba - Mbappe - Lacazette - Griezmann, ew. jeśli 1. skład jest zbyt ofensywny to Laca na ławkę i Matuidi do pomocy
0
"Despacito" wyprzedziło "See you Again" i zostało najbardziej popularnym filmem na YT. Zostało także pierwszym filmem , który osiągnął 3 mld wyświetleń
1
O 20 półfinały , finał o 22.45
0
Wieczorem finał dysku mężczyzn z 2 Polakami i ostatni finał na 100 m z udziałem Bolta
0
Właśnie zaczyna się 2. dzień MŚ w Londynie :)
1
1.Carrasco ma klauzulę 100 mln
2. Atletico na pewno go nie sprzeda, chociażby z powodu bana
0
Gdzie ty widzisz 90% komentarzy o Neymarze? Raz na jakiś czas się podczas meczu jakiś przewinie
0
No bo dopiero wrócił po przerwie?
0
Na YT możesz cofnąć transmisje
0
Są to szanse w tym przypadku na transfer. Im mniejszy iloraz, tym większa szansa, np.: 2/1>9/2>6/1
0
Dokładnie. Skoro nie uda się ściągnąć żadnego rozgrywającego z topu to właśnie Roberto powinien grać na pozycji Xaviego :)
1
Teraz Dembele, Cou i Thiago i jedziemy!
3
Dziś swoje 40. urodziny obchodzi najlepszy zawodnik w historii NFL - Tom Brady. Urodziny obchodzi dziś również mój młodszy brat. Wszystkiego najlepszego!
0
Ktoś tu dzisiaj pisał najśmieszniejsze nazwy polskich klubów. Mógłby ktoś ją podać?
0
Trzeba się będzie przekonać :)
0
Chyba aż zbyt :D
20
Zauważyłem ciekawy przypadek. 4 lata temu kiedy Ney debiutował z Lechią byłem nad jeziorkiem. Dzisiaj gdy odchodzi , znów jadę nad to jezioro :O
2
Oj oglądało się kiedyś Damiana, jak jeszcze WWE nagrywał :)
3
Ja również. Jak dla mnie Despacito to dno dna
24
Despacito właśnie wyprzedziło Gangam Style i zostało drugą najpopularniejszą piosenką na YT
0
Dybala, Dembele, Thiago/Verratti, Cou