1

Do końca następnego tygodnia

0

Dopiero wczoraj się zaczęły

0

Za chwile finał rzutu dyskiem z udziałem Piotra Małachowskiego i Roberta Urbanka! :)

0

Zaraz Bolt biegnie w półfinale :)

2

20 - półfinał
22.45- finał

2

Ewa Swoboda awansowała do półfinału na 100m :)

0

No i Anita spokojnie awansowała do finału :)

0

Szkoda , że Puchar Gampera koliduje z finałem młotu kobiet , choć jest szansa , że Anita szybko skończy sprawę i będzie można się skupić na meczu :)

1

Brata urodziny , wiec torcik, i dobroci z grilla :)

3

Lloris - Mendy - Umtiti - Varane - Sidibe - Dembele - Kante - Pogba - Mbappe - Lacazette - Griezmann, ew. jeśli 1. skład jest zbyt ofensywny to Laca na ławkę i Matuidi do pomocy

0

"Despacito" wyprzedziło "See you Again" i zostało najbardziej popularnym filmem na YT. Zostało także pierwszym filmem , który osiągnął 3 mld wyświetleń

1

O 20 półfinały , finał o 22.45

0

Wieczorem finał dysku mężczyzn z 2 Polakami i ostatni finał na 100 m z udziałem Bolta

0

Właśnie zaczyna się 2. dzień MŚ w Londynie :)

1

1.Carrasco ma klauzulę 100 mln
2. Atletico na pewno go nie sprzeda, chociażby z powodu bana

0

Gdzie ty widzisz 90% komentarzy o Neymarze? Raz na jakiś czas się podczas meczu jakiś przewinie

0

No bo dopiero wrócił po przerwie?

0

Na YT możesz cofnąć transmisje

0

Są to szanse w tym przypadku na transfer. Im mniejszy iloraz, tym większa szansa, np.: 2/1>9/2>6/1

0

Dokładnie. Skoro nie uda się ściągnąć żadnego rozgrywającego z topu to właśnie Roberto powinien grać na pozycji Xaviego :)

1

Teraz Dembele, Cou i Thiago i jedziemy!

3

Dziś swoje 40. urodziny obchodzi najlepszy zawodnik w historii NFL - Tom Brady. Urodziny obchodzi dziś również mój młodszy brat. Wszystkiego najlepszego!

0

Ktoś tu dzisiaj pisał najśmieszniejsze nazwy polskich klubów. Mógłby ktoś ją podać?

0

Trzeba się będzie przekonać :)

0

Chyba aż zbyt :D

20

Zauważyłem ciekawy przypadek. 4 lata temu kiedy Ney debiutował z Lechią byłem nad jeziorkiem. Dzisiaj gdy odchodzi , znów jadę nad to jezioro :O

2

Oj oglądało się kiedyś Damiana, jak jeszcze WWE nagrywał :)

3

Ja również. Jak dla mnie Despacito to dno dna

24

Despacito właśnie wyprzedziło Gangam Style i zostało drugą najpopularniejszą piosenką na YT

0

Dybala, Dembele, Thiago/Verratti, Cou

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?