14 sierpnia 2017, 08:28
0
Dokładne Vidal to na PO można z ogórkami wystawić, a tak to on może najwyżej rezerwowym Messiego być
14 sierpnia 2017, 08:27
Vidal wrócił już w maju. Jest początek sezonu , każdemu brakuje rytmu, nie ma co bronić Vidala. Jego gra w obronie zawsze była tragiczna
14 sierpnia 2017, 01:03
1
Mnie np. ten Krzysztof rozwalił kompletnie :D
14 sierpnia 2017, 00:57
3
To byłoby chyba 100000x lepsze od remontady środowej
14 sierpnia 2017, 00:56
Określenie Krzysztof na CR słyszę pierwszy raz XD
14 sierpnia 2017, 00:51
Ale 8 minut wytrzymał :D
14 sierpnia 2017, 00:46
Pocieszę cię. Będzie dzisiaj :D
14 sierpnia 2017, 00:17
25
-Tworzenie najlepszego możliwego składu -Paulinho Wybierz jedno
14 sierpnia 2017, 00:15
17
Tam był spalony
32
Ten mecz już dogłębnie udowadnia, że Dembele i Cou to jest obowiązek. Nawet za te 300 mln
14 sierpnia 2017, 00:11
5
Nawet dzisiaj :D
14 sierpnia 2017, 00:07
co napisał?
14 sierpnia 2017, 00:06
Pocieszę cię. Już dzisiaj :D
13 sierpnia 2017, 22:47
No i na razie wchodzi mój wynik :)
13 sierpnia 2017, 22:16
10
Umtiti profesur
13 sierpnia 2017, 22:01
Jak ja byłem na SPH z Realem w 2011, też nie było
Dziewczyny z brązem na 4x400m!
13 sierpnia 2017, 21:17
9
Dzisiaj trzeba będzie się skupić na zachowaniu czystego konta. Każdy wynik z 0 z tyłu przyjmę z pocałowaniem ręki
13 sierpnia 2017, 16:32
0-0 patrząc na sytuację kadrowa to optymistyczny scenariusz
13 sierpnia 2017, 16:07
8
0-0 mnie zadowoli
13 sierpnia 2017, 15:46
I w dodatku zajmuje miejsce spoza UE, czyli albo wyklucza Cou, albo oznacza , że wypożyczamy Marlona
13 sierpnia 2017, 15:43
No w porównaniu do innych zawodników na tej pozycji w tej cenie , to tak, dziadek emeryt
13 sierpnia 2017, 15:39
Coś czuje , że możemy zobaczyć dzisiaj kilka białych chusteczek na trybunach
13 sierpnia 2017, 15:25
20
Płakać mi się chce myśląc o tym transferze. On nie ma żadnego wytłumaczenia. -Stary -Drogi -Mamy juz pomocników - Zajmuje miejsce dla zawodnika spoza UE Nawet moja mama stwierdziła , że jest bez sensu
13 sierpnia 2017, 14:41
11
Ciekaw jestem co powiedzą Bartek i Robert na obronę tego transferu? Ze jest doświadczony, grał w PL? To dobrze mogli kupić Rasiaka
13 sierpnia 2017, 13:10
16
Lech Wałęsa i Chuck Norris również podpisali!
13 sierpnia 2017, 12:35
Z naszym zarządem, wszystko możliwe ;D
13 sierpnia 2017, 12:31
2
Sprzedać jak najszybciej, choćby nawet za darmo ( co i tak byłoby sukcesem zarządu)
13 sierpnia 2017, 12:03
Tylko jeśli przyjdą Paulinho i Cou, to trzeba będzie wypożyczyć Marlona
13 sierpnia 2017, 11:11
11 ich czasu, czyli u nas 12
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Dokładne Vidal to na PO można z ogórkami wystawić, a tak to on może najwyżej rezerwowym Messiego być
0
Vidal wrócił już w maju. Jest początek sezonu , każdemu brakuje rytmu, nie ma co bronić Vidala. Jego gra w obronie zawsze była tragiczna
1
Mnie np. ten Krzysztof rozwalił kompletnie :D
3
To byłoby chyba 100000x lepsze od remontady środowej
1
Określenie Krzysztof na CR słyszę pierwszy raz XD
1
Ale 8 minut wytrzymał :D
1
Pocieszę cię. Będzie dzisiaj :D
25
-Tworzenie najlepszego możliwego składu
-Paulinho
Wybierz jedno
17
Tam był spalony
32
Ten mecz już dogłębnie udowadnia, że Dembele i Cou to jest obowiązek. Nawet za te 300 mln
5
Nawet dzisiaj :D
0
co napisał?
0
Pocieszę cię. Już dzisiaj :D
1
No i na razie wchodzi mój wynik :)
10
Umtiti profesur
0
Jak ja byłem na SPH z Realem w 2011, też nie było
1
Dziewczyny z brązem na 4x400m!
9
Dzisiaj trzeba będzie się skupić na zachowaniu czystego konta. Każdy wynik z 0 z tyłu przyjmę z pocałowaniem ręki
0
0-0 patrząc na sytuację kadrowa to optymistyczny scenariusz
8
0-0 mnie zadowoli
0
I w dodatku zajmuje miejsce spoza UE, czyli albo wyklucza Cou, albo oznacza , że wypożyczamy Marlona
0
No w porównaniu do innych zawodników na tej pozycji w tej cenie , to tak, dziadek emeryt
5
Coś czuje , że możemy zobaczyć dzisiaj kilka białych chusteczek na trybunach
20
Płakać mi się chce myśląc o tym transferze. On nie ma żadnego wytłumaczenia.
-Stary
-Drogi
-Mamy juz pomocników
- Zajmuje miejsce dla zawodnika spoza UE
Nawet moja mama stwierdziła , że jest bez sensu
11
Ciekaw jestem co powiedzą Bartek i Robert na obronę tego transferu? Ze jest doświadczony, grał w PL? To dobrze mogli kupić Rasiaka
16
Lech Wałęsa i Chuck Norris również podpisali!
3
Z naszym zarządem, wszystko możliwe ;D
2
Sprzedać jak najszybciej, choćby nawet za darmo ( co i tak byłoby sukcesem zarządu)
0
Tylko jeśli przyjdą Paulinho i Cou, to trzeba będzie wypożyczyć Marlona
1
11 ich czasu, czyli u nas 12