0

Dokładne Vidal to na PO można z ogórkami wystawić, a tak to on może najwyżej rezerwowym Messiego być

0

Vidal wrócił już w maju. Jest początek sezonu , każdemu brakuje rytmu, nie ma co bronić Vidala. Jego gra w obronie zawsze była tragiczna

1

Mnie np. ten Krzysztof rozwalił kompletnie :D

3

To byłoby chyba 100000x lepsze od remontady środowej

1

Określenie Krzysztof na CR słyszę pierwszy raz XD

1

Ale 8 minut wytrzymał :D

1

Pocieszę cię. Będzie dzisiaj :D

25

-Tworzenie najlepszego możliwego składu
-Paulinho
Wybierz jedno

17

Tam był spalony

32

Ten mecz już dogłębnie udowadnia, że Dembele i Cou to jest obowiązek. Nawet za te 300 mln

5

Nawet dzisiaj :D

0

co napisał?

0

Pocieszę cię. Już dzisiaj :D

1

No i na razie wchodzi mój wynik :)

10

Umtiti profesur

0

Jak ja byłem na SPH z Realem w 2011, też nie było

1

Dziewczyny z brązem na 4x400m!

9

Dzisiaj trzeba będzie się skupić na zachowaniu czystego konta. Każdy wynik z 0 z tyłu przyjmę z pocałowaniem ręki

0

0-0 patrząc na sytuację kadrowa to optymistyczny scenariusz

8

0-0 mnie zadowoli

0

I w dodatku zajmuje miejsce spoza UE, czyli albo wyklucza Cou, albo oznacza , że wypożyczamy Marlona

0

No w porównaniu do innych zawodników na tej pozycji w tej cenie , to tak, dziadek emeryt

5

Coś czuje , że możemy zobaczyć dzisiaj kilka białych chusteczek na trybunach

20

Płakać mi się chce myśląc o tym transferze. On nie ma żadnego wytłumaczenia.
-Stary
-Drogi
-Mamy juz pomocników
- Zajmuje miejsce dla zawodnika spoza UE
Nawet moja mama stwierdziła , że jest bez sensu

11

Ciekaw jestem co powiedzą Bartek i Robert na obronę tego transferu? Ze jest doświadczony, grał w PL? To dobrze mogli kupić Rasiaka

16

Lech Wałęsa i Chuck Norris również podpisali!

3

Z naszym zarządem, wszystko możliwe ;D

2

Sprzedać jak najszybciej, choćby nawet za darmo ( co i tak byłoby sukcesem zarządu)

0

Tylko jeśli przyjdą Paulinho i Cou, to trzeba będzie wypożyczyć Marlona

1

11 ich czasu, czyli u nas 12

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?