22 sierpnia 2017, 21:33
2
Griezmann ;)
22 sierpnia 2017, 21:27
12
Dzisiaj jest zły mecz do oceny Seriego akurat, ponieważ jest praktycznie zmuszony do gry przy własnym polu karnym
22 sierpnia 2017, 21:21
3
Jeśli bazują tylko na tym meczu, to tak, bo akurat dzisiaj Seri musi grać praktycznie przy własnym polu karnym, z powodu presji Napoli
22 sierpnia 2017, 21:18
1
Ale Balotelli irytuje tym ciągłym ciągnięciem piłki do przodu
22 sierpnia 2017, 21:12
6
Seri to ani nie defensywny, ani ofensywny pomocnik. To rozgrywający, ale bliżej mu zdecydowanie ŚPD, niż ŚPO
22 sierpnia 2017, 21:08
Laską może nie jest, ale za to Misiaczkiem tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
22 sierpnia 2017, 21:07
Odchodząc od temat Seriego. Brawa dla kibiców Nice za doping. Coś wspaniałego!
22 sierpnia 2017, 21:05
13
Cóż za piętka Seriego. Od zawsze w niego wierzyłem :)
22 sierpnia 2017, 20:58
Podobno panowie nie są na urodzinach Vidala, tylko na urodzinach syna Neymara ;)
22 sierpnia 2017, 20:54
11
Seri żółta kartka. Ja od początku wiedziałem, że się nie nadaje :D
22 sierpnia 2017, 20:47
4
Taką dostał ksywkę :)
22 sierpnia 2017, 13:19
Sergi chyba mówił, że chcę stworzyć historię z "20"
21 sierpnia 2017, 21:04
0
Tak jak Seri, mógłby grać, ale i tak nie zagra z Hoffenheim
21 sierpnia 2017, 07:03
Nie przejmuj się Jakubie, iż na pocieszenie czuje dziś Fichado naszego Misiaczka
21 sierpnia 2017, 07:01
51
Ale Rakuten jest japoński
20 sierpnia 2017, 21:37
Bardzo dobrze. Jeden z lepszych na boisku https://x.com/neurophate/status/899346724141096960
20 sierpnia 2017, 20:23
Nie ma to jak oglądać mecz Barcy z 7-letnim kibicem Realu z Cordoby :)
20 sierpnia 2017, 10:30
W dniu meczu ciężko o oficjalke, ale jutro już powinna być ;)
20 sierpnia 2017, 03:52
19
Przecież Dembele nie ma FB. To jest fake konto
19 sierpnia 2017, 21:55
nie jest zgłoszony, więc nie
19 sierpnia 2017, 21:31
Jakoś jak Xavi z Iniestą w środku byli, to dziura w powietrzu nie była żadnym kłopotem
19 sierpnia 2017, 21:01
Jak pisałem, jest w klubie od 2 dni.
19 sierpnia 2017, 20:57
No trudno się dziwić, jak był na 2 treningach z drużyną
19 sierpnia 2017, 19:40
Cou jest do wyciągnięcia , tylko trzeba dać porządną ofertę
19 sierpnia 2017, 17:35
Nie jest zgłoszony
19 sierpnia 2017, 17:28
Jak dla mnie może być i 1 września. Ważne, żeby była
19 sierpnia 2017, 17:22
Ty chyba nie rozróżniasz tych dwóch pozycji
19 sierpnia 2017, 17:17
Cou to nie jest rozgrywający. To ofensywny pomocnik
19 sierpnia 2017, 17:16
Myślę, że za rok go kupią, ale teraz po prostu z powodu bana, Griezmann nie chce odejść
19 sierpnia 2017, 16:02
Na mecze domowe zazwyczaj kadra podawana jest w dniu meczu koło południa
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Griezmann ;)
12
Dzisiaj jest zły mecz do oceny Seriego akurat, ponieważ jest praktycznie zmuszony do gry przy własnym polu karnym
3
Jeśli bazują tylko na tym meczu, to tak, bo akurat dzisiaj Seri musi grać praktycznie przy własnym polu karnym, z powodu presji Napoli
1
Ale Balotelli irytuje tym ciągłym ciągnięciem piłki do przodu
6
Seri to ani nie defensywny, ani ofensywny pomocnik. To rozgrywający, ale bliżej mu zdecydowanie ŚPD, niż ŚPO
6
Laską może nie jest, ale za to Misiaczkiem tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Odchodząc od temat Seriego. Brawa dla kibiców Nice za doping. Coś wspaniałego!
13
Cóż za piętka Seriego. Od zawsze w niego wierzyłem :)
2
Podobno panowie nie są na urodzinach Vidala, tylko na urodzinach syna Neymara ;)
11
Seri żółta kartka. Ja od początku wiedziałem, że się nie nadaje :D
4
Taką dostał ksywkę :)
1
Sergi chyba mówił, że chcę stworzyć historię z "20"
0
Tak jak Seri, mógłby grać, ale i tak nie zagra z Hoffenheim
0
Nie przejmuj się Jakubie, iż na pocieszenie czuje dziś Fichado naszego Misiaczka
51
Ale Rakuten jest japoński
0
Bardzo dobrze. Jeden z lepszych na boisku
https://x.com/neurophate/status/899346724141096960
0
Nie ma to jak oglądać mecz Barcy z 7-letnim kibicem Realu z Cordoby :)
0
W dniu meczu ciężko o oficjalke, ale jutro już powinna być ;)
19
Przecież Dembele nie ma FB. To jest fake konto
0
nie jest zgłoszony, więc nie
1
Jakoś jak Xavi z Iniestą w środku byli, to dziura w powietrzu nie była żadnym kłopotem
0
Jak pisałem, jest w klubie od 2 dni.
2
No trudno się dziwić, jak był na 2 treningach z drużyną
2
Cou jest do wyciągnięcia , tylko trzeba dać porządną ofertę
0
Nie jest zgłoszony
0
Jak dla mnie może być i 1 września. Ważne, żeby była
1
Ty chyba nie rozróżniasz tych dwóch pozycji
1
Cou to nie jest rozgrywający. To ofensywny pomocnik
0
Myślę, że za rok go kupią, ale teraz po prostu z powodu bana, Griezmann nie chce odejść
0
Na mecze domowe zazwyczaj kadra podawana jest w dniu meczu koło południa