0

Tylko, że nie ma go na ławce

0

Semedo wszedł i od razu się coś rozhulało :)

3

Ale Umtiti to jest kocur

0

Na 100 metrów biegłem raz na zawodach. Wynik miałbym o wiele lepszy, tylko biegałem w zwykłych turfach na bieżni, no i pod wiatr. Miałem 14,1, myślę że spokojnie przy dobrym wietrze miałbym ok 13,3

2

Zawsze tak było. Sam gdy byłem na klasyku 6 lat temu na CN, to był o 23 w środę

1

Jest artykuł o tym na stronie

0

Nie jest na patelni. Jak pisałem, 1/2 razy w tygodniu mi wystarczy :)

0

Ja zawsze byłem fanem Adidasów, mimo że uważałem Nike za wygodniejsze, ale o dziwo te buty są naprawdę wygodne i super wytrzymałe

0

Na razie początek, więc studentów żadnych nie widziałem, ale o popyt bym się nie martwił. Jedyny kebs na wsi, więc klientów brakować nie będzie. Szczególnie, że całkiem przyzwoity i tani :)

0

Adidasy Kaiser 5 lub Copa Mundial. Oba naprawdę wytrzymałe i wygodne :)

1

Spokojnie. Nie jestem jakimś fanatykiem kebabów, ale na jednego w tygodniu pewnie będę wpadał ;)

0

Moja wieś jest raczej spokojna. Chyba , że nietutejsi trafią

20

Nie ma to jak, gdy jedynego kebaba w twojej miejscowości otwierają 200 m od twojego domu :)

0

Dokładnie. Ja bym tego Paulinho jeszcze przeżył, gdyby nie był spoza UE. Chyba sobie zarządzik nie zdaje sprawy w co się wpakował

2

Jest, osobiście sprawdziłem i to z oficjalnego konta

4

Były francuski piłkarz - Olivier Dacourt

9

No i jeszcze to "Merci" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

11

15 mln euro. Ciekawe ile teraz by kosztował?

0

Chyba jedyny logiczny wolny numer to 15

4

Tak samo 3 dla Vidala

0

"Zjebany dzień, ale trzeba wstać i iść dalej"

0

Jest na to szansa, ale pewnie po kilku dobrych sezonach we Francji, będzie warty z 200 mln, a był teraz do wyciągnięcia za 25 mln

0

Dobrze, że przynajmniej Celtics i Patriots jakiś poziom trzymają :D

0

"kurwa dzień ale wstać i iść. To dopiero początek"

3

Pamiętam jak nie chciałem jeszcze niedawno Seriego. Teraz przyjął go bym z ucałowaniem ręki

45

A pomyśleć, że za podobne lub mniejsze pieniądze w tym okienku mogliśmy mieć m.in. Bakayoko, Meyera, Seriego, Tielemansa, Tolliso, Ceballosa, Bernardo Silvę, itd. Aż płakać się chce

1

Nie ma, chyba że Marlon do Barcelony B lub na wypożyczenie

7

-zabieranie miejsca w składzie dla zawodnika spoza UE

4

Barcelona have assured Coutinho they will up their bid to Liverpool and won't give up on negotiation. Coutinho being pessimistic.
[@tancredipalmeri]

0

To czemu przez ponad 100 lat zazwyczaj na wyjazdach grał jednak w domowych?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?