Na 100 metrów biegłem raz na zawodach. Wynik miałbym o wiele lepszy, tylko biegałem w zwykłych turfach na bieżni, no i pod wiatr. Miałem 14,1, myślę że spokojnie przy dobrym wietrze miałbym ok 13,3
Na razie początek, więc studentów żadnych nie widziałem, ale o popyt bym się nie martwił. Jedyny kebs na wsi, więc klientów brakować nie będzie. Szczególnie, że całkiem przyzwoity i tani :)
A pomyśleć, że za podobne lub mniejsze pieniądze w tym okienku mogliśmy mieć m.in. Bakayoko, Meyera, Seriego, Tielemansa, Tolliso, Ceballosa, Bernardo Silvę, itd. Aż płakać się chce
0
Tylko, że nie ma go na ławce
0
Semedo wszedł i od razu się coś rozhulało :)
3
Ale Umtiti to jest kocur
0
Na 100 metrów biegłem raz na zawodach. Wynik miałbym o wiele lepszy, tylko biegałem w zwykłych turfach na bieżni, no i pod wiatr. Miałem 14,1, myślę że spokojnie przy dobrym wietrze miałbym ok 13,3
2
Zawsze tak było. Sam gdy byłem na klasyku 6 lat temu na CN, to był o 23 w środę
1
Jest artykuł o tym na stronie
0
Nie jest na patelni. Jak pisałem, 1/2 razy w tygodniu mi wystarczy :)
0
Ja zawsze byłem fanem Adidasów, mimo że uważałem Nike za wygodniejsze, ale o dziwo te buty są naprawdę wygodne i super wytrzymałe
0
Na razie początek, więc studentów żadnych nie widziałem, ale o popyt bym się nie martwił. Jedyny kebs na wsi, więc klientów brakować nie będzie. Szczególnie, że całkiem przyzwoity i tani :)
0
Adidasy Kaiser 5 lub Copa Mundial. Oba naprawdę wytrzymałe i wygodne :)
1
Spokojnie. Nie jestem jakimś fanatykiem kebabów, ale na jednego w tygodniu pewnie będę wpadał ;)
0
Moja wieś jest raczej spokojna. Chyba , że nietutejsi trafią
20
Nie ma to jak, gdy jedynego kebaba w twojej miejscowości otwierają 200 m od twojego domu :)
0
Dokładnie. Ja bym tego Paulinho jeszcze przeżył, gdyby nie był spoza UE. Chyba sobie zarządzik nie zdaje sprawy w co się wpakował
2
Jest, osobiście sprawdziłem i to z oficjalnego konta
4
Były francuski piłkarz - Olivier Dacourt
9
No i jeszcze to "Merci" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11
15 mln euro. Ciekawe ile teraz by kosztował?
0
Chyba jedyny logiczny wolny numer to 15
4
Tak samo 3 dla Vidala
0
"Zjebany dzień, ale trzeba wstać i iść dalej"
0
Jest na to szansa, ale pewnie po kilku dobrych sezonach we Francji, będzie warty z 200 mln, a był teraz do wyciągnięcia za 25 mln
0
Dobrze, że przynajmniej Celtics i Patriots jakiś poziom trzymają :D
0
"kurwa dzień ale wstać i iść. To dopiero początek"
3
Pamiętam jak nie chciałem jeszcze niedawno Seriego. Teraz przyjął go bym z ucałowaniem ręki
45
A pomyśleć, że za podobne lub mniejsze pieniądze w tym okienku mogliśmy mieć m.in. Bakayoko, Meyera, Seriego, Tielemansa, Tolliso, Ceballosa, Bernardo Silvę, itd. Aż płakać się chce
1
Nie ma, chyba że Marlon do Barcelony B lub na wypożyczenie
7
-zabieranie miejsca w składzie dla zawodnika spoza UE
4
Barcelona have assured Coutinho they will up their bid to Liverpool and won't give up on negotiation. Coutinho being pessimistic.
[@tancredipalmeri]
0
To czemu przez ponad 100 lat zazwyczaj na wyjazdach grał jednak w domowych?