28 sierpnia 2017, 10:41
1
Nie umywa się on do starego, dobrego pucharu
28 sierpnia 2017, 10:37
4
Czemu gdy my wygraliśmy ligę w sezonie 15/16 to dostaliśmy jakiś szajs, a nie puchar, a teraz wrócili do starego?
28 sierpnia 2017, 10:35
Dobrze wiedzieli o biodrze IT. Spadać na drzewo!
28 sierpnia 2017, 09:52
58
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21078541_975807452560738_6728446049600875047_n.jpg?oh=7a8fb3422bb443743baeab66bbaee8a6&oe=5A1868A5 Nie wiem czy było, ale śmiechłem mocno XD
27 sierpnia 2017, 17:49
3
Bein Sports potwierdza transfer Coutinho. Zawodnik zostanie ogłoszony w najbliższych dniach
27 sierpnia 2017, 15:17
Radek Sobolewski
27 sierpnia 2017, 14:07
2
Jestem przekonany Samuelu, że grywasz na środku obrony, choć w Lyonie zdarzyło ci się zagrać na lewej ;)
27 sierpnia 2017, 13:52
Dzięki Samu. Starałem się dziś grać jak ty w obronie :)
27 sierpnia 2017, 13:19
I w debiucie w lidze wojewódzkiej moja drużyna wygrała 4-2 :)
27 sierpnia 2017, 09:32
To była paka w Fifie 07 :D
27 sierpnia 2017, 08:20
0
1.Mitroglou 2.Kahn
26 sierpnia 2017, 16:21
Theo
26 sierpnia 2017, 13:27
25 sierpnia 2017, 22:30
https://www.nike.com/gb/en_gb/c/fcbarcelona?cp=EUNS_AFF_FCB_WG_GB_196133 Jest w oficjalnym sklepie
25 sierpnia 2017, 12:32
Watzke: "Transfer Dembélé nas osłabi. Być może poszukamy następcy, ale to nie będzie takie proste."
25 sierpnia 2017, 12:24
6
Skoro Watzke potwierdza, to tak
25 sierpnia 2017, 11:36
Jestem stoperem, więc w takich gram :D
25 sierpnia 2017, 11:27
Adidas Kaiser 5 lub Copa Mundial
25 sierpnia 2017, 11:21
5
Fakt, że karne i rożne wykonuje prawą nogą powinien ci wystarczyć
24 sierpnia 2017, 22:44
35
Uwierz, nie chcesz tego oglądać
24 sierpnia 2017, 19:39
Pazdanowi się mózg zaciął
24 sierpnia 2017, 17:57
Legia ma TVP będzie?
23 sierpnia 2017, 07:38
Co to się w nocy odwaliło! Irving w Celtic , IT, Crowder, Zizić i wybór Brooklyn w 2018 dla Cavs!!!
22 sierpnia 2017, 23:01
Dość średnio. Wystawiony był na defensywnym, w dodatku Napoli nie zbyt mu pozwalało na grę
22 sierpnia 2017, 22:28
A i asysty Gomesa w ostatnim sezonie w Valencii i Seriego w ostatnim sezonie w Nice. Gomes - 3 asysty, Seri - 9 asyst
22 sierpnia 2017, 22:26
Porównaj sobie z kim gra Seri w Nicei, a z kim by grał w Barcie. Ludzie litości
22 sierpnia 2017, 22:19
Wiadomo, że to nie poziom Xaviego, ale to nadal bardzo dobry zawodnik, a co do oddawania piłki do najbliższego kolegi, to Napoli tylko na to mu niestety dziś pozwala
22 sierpnia 2017, 22:16
A czy ja coś a Xavim napisałem?
22 sierpnia 2017, 22:14
17
ale dziś gra na defensywnym
22 sierpnia 2017, 22:07
Urodziny syna
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Nie umywa się on do starego, dobrego pucharu
4
Czemu gdy my wygraliśmy ligę w sezonie 15/16 to dostaliśmy jakiś szajs, a nie puchar, a teraz wrócili do starego?
1
Dobrze wiedzieli o biodrze IT. Spadać na drzewo!
58
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21078541_975807452560738_6728446049600875047_n.jpg?oh=7a8fb3422bb443743baeab66bbaee8a6&oe=5A1868A5
Nie wiem czy było, ale śmiechłem mocno XD
3
Bein Sports potwierdza transfer Coutinho. Zawodnik zostanie ogłoszony w najbliższych dniach
1
Radek Sobolewski
2
Jestem przekonany Samuelu, że grywasz na środku obrony, choć w Lyonie zdarzyło ci się zagrać na lewej ;)
2
Dzięki Samu. Starałem się dziś grać jak ty w obronie :)
4
I w debiucie w lidze wojewódzkiej moja drużyna wygrała 4-2 :)
4
To była paka w Fifie 07 :D
0
1.Mitroglou
2.Kahn
0
Theo
4
Cóż to była za ekipa! Najlepsza drużyna w historii! Aż się łezka w oku kręci
1
https://www.nike.com/gb/en_gb/c/fcbarcelona?cp=EUNS_AFF_FCB_WG_GB_196133
Jest w oficjalnym sklepie
1
Watzke: "Transfer Dembélé nas osłabi. Być może poszukamy następcy, ale to nie będzie takie proste."
6
Skoro Watzke potwierdza, to tak
0
Jestem stoperem, więc w takich gram :D
1
Adidas Kaiser 5 lub Copa Mundial
5
Fakt, że karne i rożne wykonuje prawą nogą powinien ci wystarczyć
35
Uwierz, nie chcesz tego oglądać
0
Pazdanowi się mózg zaciął
0
Legia ma TVP będzie?
2
Co to się w nocy odwaliło! Irving w Celtic , IT, Crowder, Zizić i wybór Brooklyn w 2018 dla Cavs!!!
2
Dość średnio. Wystawiony był na defensywnym, w dodatku Napoli nie zbyt mu pozwalało na grę
0
A i asysty Gomesa w ostatnim sezonie w Valencii i Seriego w ostatnim sezonie w Nice. Gomes - 3 asysty, Seri - 9 asyst
1
Porównaj sobie z kim gra Seri w Nicei, a z kim by grał w Barcie. Ludzie litości
2
Wiadomo, że to nie poziom Xaviego, ale to nadal bardzo dobry zawodnik, a co do oddawania piłki do najbliższego kolegi, to Napoli tylko na to mu niestety dziś pozwala
4
A czy ja coś a Xavim napisałem?
17
ale dziś gra na defensywnym
1
Urodziny syna