1

Nie jest powołany

0

Fulham, Bordeaux

1

Jakby robili takie update'y to nie byłoby sensu robić kolejnych gier. Wystarczyłoby tylko aktualizować te stare

0

U mnie to często rotuje. Aktualnie jest Facebook

2

0

Usunąć komentarz można chyba tylko do 5 minut od jego opublikowania

0

Za rok przyjdzie zastąpić Suareza

0

A co jeśli nie są dostępni?

0

Ale ten Drzyzga jeździ po Kurku

4

Oj kwota Eriksena oscylowałaby w podobnych wielkościach

2

WP i Don Balon. Dziękuję

45

W trybuny też obiema nogami :D

5

Dembele nagle se wyszedł na trybuny piąteczki poprzybijać :D

3

XDDDD Co ten Dembele?

1

ok. 60 tys.

1

Nie tak po cichutku. Wczoraj już o tym transferze było głośno

0

Są problemy papierkowe

2

Jeszcze nie

1

Przecież na swoim twitterze ma swoje zdjęcie
https://x.com/gerardromero

0

A to ten słynny Gerard Romero :)

0

Ale jeszcze nie podpisał, ponieważ z podpisywania jest transmisja

0

Tak naprawdę to już prawie 1,5 h, bo o 12.30 miał podpisać kontrakt

0

gdzie?

3

Jak na prezentację, to dużo szczerze mówiąc

0

Już się pokazywał. Nie pomylił

1

Tyle to ja wiem, ale koledze chyba o coś innego chodzi

6

Co Vidal zrobił?

0

To widocznie robią to dla wielkich gwiazd. Dembele jest świetnym zawodnikiem, ale nie na poziomie medialnym Neya czy Ibry

1

Ponieważ nigdy nie udostępniają. Pamiętam jak byłem na prezentacji Cesca. Było tak samo

2

Był prawie gotowy na Alaves, więc z pewnością ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?