31 sierpnia 2017, 20:57
1
Nie jest powołany
31 sierpnia 2017, 12:16
0
Fulham, Bordeaux
30 sierpnia 2017, 18:26
Jakby robili takie update'y to nie byłoby sensu robić kolejnych gier. Wystarczyłoby tylko aktualizować te stare
29 sierpnia 2017, 21:46
U mnie to często rotuje. Aktualnie jest Facebook
29 sierpnia 2017, 21:44
2
https://i.imgur.com/Q9JiDeG.jpg Proszę bardzo :)
29 sierpnia 2017, 09:41
Usunąć komentarz można chyba tylko do 5 minut od jego opublikowania
29 sierpnia 2017, 07:49
Za rok przyjdzie zastąpić Suareza
28 sierpnia 2017, 21:53
A co jeśli nie są dostępni?
28 sierpnia 2017, 21:51
Ale ten Drzyzga jeździ po Kurku
28 sierpnia 2017, 18:30
4
Oj kwota Eriksena oscylowałaby w podobnych wielkościach
28 sierpnia 2017, 15:17
WP i Don Balon. Dziękuję
28 sierpnia 2017, 14:50
45
W trybuny też obiema nogami :D
28 sierpnia 2017, 14:37
5
Dembele nagle se wyszedł na trybuny piąteczki poprzybijać :D
28 sierpnia 2017, 14:35
3
XDDDD Co ten Dembele?
28 sierpnia 2017, 14:34
ok. 60 tys.
28 sierpnia 2017, 14:29
Nie tak po cichutku. Wczoraj już o tym transferze było głośno
28 sierpnia 2017, 14:09
Są problemy papierkowe
28 sierpnia 2017, 14:05
Jeszcze nie
28 sierpnia 2017, 14:02
Przecież na swoim twitterze ma swoje zdjęcie https://x.com/gerardromero
28 sierpnia 2017, 13:59
A to ten słynny Gerard Romero :)
28 sierpnia 2017, 13:53
Ale jeszcze nie podpisał, ponieważ z podpisywania jest transmisja
28 sierpnia 2017, 13:51
Tak naprawdę to już prawie 1,5 h, bo o 12.30 miał podpisać kontrakt
28 sierpnia 2017, 13:37
gdzie?
28 sierpnia 2017, 13:34
Jak na prezentację, to dużo szczerze mówiąc
28 sierpnia 2017, 13:26
Już się pokazywał. Nie pomylił
28 sierpnia 2017, 13:17
Tyle to ja wiem, ale koledze chyba o coś innego chodzi
28 sierpnia 2017, 13:15
6
Co Vidal zrobił?
28 sierpnia 2017, 13:00
To widocznie robią to dla wielkich gwiazd. Dembele jest świetnym zawodnikiem, ale nie na poziomie medialnym Neya czy Ibry
28 sierpnia 2017, 12:48
Ponieważ nigdy nie udostępniają. Pamiętam jak byłem na prezentacji Cesca. Było tak samo
28 sierpnia 2017, 12:46
Był prawie gotowy na Alaves, więc z pewnością ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Nie jest powołany
0
Fulham, Bordeaux
1
Jakby robili takie update'y to nie byłoby sensu robić kolejnych gier. Wystarczyłoby tylko aktualizować te stare
0
U mnie to często rotuje. Aktualnie jest Facebook
2
https://i.imgur.com/Q9JiDeG.jpg
Proszę bardzo :)
0
Usunąć komentarz można chyba tylko do 5 minut od jego opublikowania
0
Za rok przyjdzie zastąpić Suareza
0
A co jeśli nie są dostępni?
0
Ale ten Drzyzga jeździ po Kurku
4
Oj kwota Eriksena oscylowałaby w podobnych wielkościach
2
WP i Don Balon. Dziękuję
45
W trybuny też obiema nogami :D
5
Dembele nagle se wyszedł na trybuny piąteczki poprzybijać :D
3
XDDDD Co ten Dembele?
1
ok. 60 tys.
1
Nie tak po cichutku. Wczoraj już o tym transferze było głośno
0
Są problemy papierkowe
2
Jeszcze nie
1
Przecież na swoim twitterze ma swoje zdjęcie
https://x.com/gerardromero
0
A to ten słynny Gerard Romero :)
0
Ale jeszcze nie podpisał, ponieważ z podpisywania jest transmisja
0
Tak naprawdę to już prawie 1,5 h, bo o 12.30 miał podpisać kontrakt
0
gdzie?
3
Jak na prezentację, to dużo szczerze mówiąc
0
Już się pokazywał. Nie pomylił
1
Tyle to ja wiem, ale koledze chyba o coś innego chodzi
6
Co Vidal zrobił?
0
To widocznie robią to dla wielkich gwiazd. Dembele jest świetnym zawodnikiem, ale nie na poziomie medialnym Neya czy Ibry
1
Ponieważ nigdy nie udostępniają. Pamiętam jak byłem na prezentacji Cesca. Było tak samo
2
Był prawie gotowy na Alaves, więc z pewnością ;)