8

Vamos Rafa! La Decima!

1

Tak jest, Vamos Rafa!

1

Widzę bardzo rzetelne źródło XD

0

Rykoszet , miał prawo

1

Hajto chyba ominęło przejście Grosika do Hull :)

3

New England Patriots właśnie otrzymali pierścienie za Super Bowl LI

0

Rafa i Alberto Contador to kibice Realu, a mimo to są moimi ulubionymi sportowcami w swoich dyscyplinach

1

Madden Mobile

1

Konserwatyzm, czyli wszystko się zgadza ;)

4

Piernik jest z mąki , mąka jest z młyna , w młynie jest wiatrak. To ma piernik do wiatraka

1

Kupowałem korki. Zastanawiałem się nad Copa Mundialami i Kaiserami 5, kupiłem tańsze o 100 zł Kaisery. Dobra decyzja? Czy rzeczywiście jest taka różnica , żeby wydawać 100 więcej Mundiale?

52

A dokładnie 2 lata temu FC Barcelona pokonała Juventus 3-1 i zdobyła swój drugi tryplet w historii, ale ten czas leci

0

Myślę, że bez problemu

0

To prawda, ale chyba chcą w pucharach grać

21

Bo wtedy Lech by z pucharów wypadł?

1

Mój oficjalny typ na dzisiaj to 1-1 po 90 minutach i 3-1 po dogrywce dla Realu. Obym się mylił

0

W nogę :D

24

Musze się pochwalić. Właśnie z drużyną wygraliśmy ligę i awansowalismy do ligi wojewodzkiej :)

1

Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą. Żegnaj dziadku :(

0

Tom Brady mniej popularny niż chociażby Nishikori?

10

Mój kolega bardzo ładny rym ułożył :)
"Oj dana, oj dana oj dana, oj dana, oj dana oj dana oj dana oj dana.
Wszyscy o tym wiemy, jest to wieść podana, Ernesto Valverde lepszy od Zidane'a!"

0


Lepsze spojrzenie na nowe koszulki

11

Cillesen??? Samo okno

7

Chyba chodziło ci o SKA Chabarowsk, bo klub Okean Nakhodka nie istnieje od 2 lat

4


Mariusz Max Kolonko o atakach w Manchesterze

1

Tego nawet nie będę próbował włączyć. W sierpniu wieczorem na pewno będę miał jakieś ciekawsze zajęcie :)

0

Dlatego poza Barceloną i reprezentacją nie ogladam piłki nożnej, od czasu do czasu obejrzę sobie jakiś finał, ale co nie włączę jakiegoś meczu to nudy , że nie da się oglądać. Czasami sobie pójdę na okręgówke i tam mecze są ciekawsze niż np. ten finał

1

Dokładnie. Choć szczerze cieszę się z tego powodu. W tamtym roku wiedziałem, że nie ma szans na SB LV w Tampie, mimo że tego chciałem, a tu "na szczęście" w LA się im trochę szkodzi. Go Pats! ;)

2

Z powodu opóźnień budowy stadionu Super Bowl LV odbędzie się w Tampie. LA za to dostanie SB LVI

1

Działa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?