Kupowałem korki. Zastanawiałem się nad Copa Mundialami i Kaiserami 5, kupiłem tańsze o 100 zł Kaisery. Dobra decyzja? Czy rzeczywiście jest taka różnica , żeby wydawać 100 więcej Mundiale?
Mój kolega bardzo ładny rym ułożył :)
"Oj dana, oj dana oj dana, oj dana, oj dana oj dana oj dana oj dana.
Wszyscy o tym wiemy, jest to wieść podana, Ernesto Valverde lepszy od Zidane'a!"
Dlatego poza Barceloną i reprezentacją nie ogladam piłki nożnej, od czasu do czasu obejrzę sobie jakiś finał, ale co nie włączę jakiegoś meczu to nudy , że nie da się oglądać. Czasami sobie pójdę na okręgówke i tam mecze są ciekawsze niż np. ten finał
Dokładnie. Choć szczerze cieszę się z tego powodu. W tamtym roku wiedziałem, że nie ma szans na SB LV w Tampie, mimo że tego chciałem, a tu "na szczęście" w LA się im trochę szkodzi. Go Pats! ;)
8
Vamos Rafa! La Decima!
1
Tak jest, Vamos Rafa!
1
Widzę bardzo rzetelne źródło XD
0
Rykoszet , miał prawo
1
Hajto chyba ominęło przejście Grosika do Hull :)
3
New England Patriots właśnie otrzymali pierścienie za Super Bowl LI
0
Rafa i Alberto Contador to kibice Realu, a mimo to są moimi ulubionymi sportowcami w swoich dyscyplinach
1
Madden Mobile
1
Konserwatyzm, czyli wszystko się zgadza ;)
4
Piernik jest z mąki , mąka jest z młyna , w młynie jest wiatrak. To ma piernik do wiatraka
1
Kupowałem korki. Zastanawiałem się nad Copa Mundialami i Kaiserami 5, kupiłem tańsze o 100 zł Kaisery. Dobra decyzja? Czy rzeczywiście jest taka różnica , żeby wydawać 100 więcej Mundiale?
52
A dokładnie 2 lata temu FC Barcelona pokonała Juventus 3-1 i zdobyła swój drugi tryplet w historii, ale ten czas leci
0
Myślę, że bez problemu
0
To prawda, ale chyba chcą w pucharach grać
21
Bo wtedy Lech by z pucharów wypadł?
1
Mój oficjalny typ na dzisiaj to 1-1 po 90 minutach i 3-1 po dogrywce dla Realu. Obym się mylił
0
W nogę :D
24
Musze się pochwalić. Właśnie z drużyną wygraliśmy ligę i awansowalismy do ligi wojewodzkiej :)
1
Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą. Żegnaj dziadku :(
0
Tom Brady mniej popularny niż chociażby Nishikori?
10
Mój kolega bardzo ładny rym ułożył :)
"Oj dana, oj dana oj dana, oj dana, oj dana oj dana oj dana oj dana.
Wszyscy o tym wiemy, jest to wieść podana, Ernesto Valverde lepszy od Zidane'a!"
0
Lepsze spojrzenie na nowe koszulki
11
Cillesen??? Samo okno
7
Chyba chodziło ci o SKA Chabarowsk, bo klub Okean Nakhodka nie istnieje od 2 lat
4
Mariusz Max Kolonko o atakach w Manchesterze
1
Tego nawet nie będę próbował włączyć. W sierpniu wieczorem na pewno będę miał jakieś ciekawsze zajęcie :)
0
Dlatego poza Barceloną i reprezentacją nie ogladam piłki nożnej, od czasu do czasu obejrzę sobie jakiś finał, ale co nie włączę jakiegoś meczu to nudy , że nie da się oglądać. Czasami sobie pójdę na okręgówke i tam mecze są ciekawsze niż np. ten finał
1
Dokładnie. Choć szczerze cieszę się z tego powodu. W tamtym roku wiedziałem, że nie ma szans na SB LV w Tampie, mimo że tego chciałem, a tu "na szczęście" w LA się im trochę szkodzi. Go Pats! ;)
2
Z powodu opóźnień budowy stadionu Super Bowl LV odbędzie się w Tampie. LA za to dostanie SB LVI
1
Działa