0

Trudno wprowadzić Ardę, jak go na ławce nie ma

7

Zmiana na miarę Deco-Messi :D

2

Tak, właśnie podał do przeciwnika :D

1

Eleven

2

To jest cytat

0

Pora wcześniejsza i rywal też mniej porywający

3

Środek tygodnia, wczesna pora, rywal nie jest porywający, nie ma co się dziwić

0

Rafinha na prawej???

3

1999 to 18 lat, nie 16

0

Ja na szczęście nie zarywam dla tego nocki, tylko rano looknąłem czy Przełęcz coś dostała, no i oczywiście obejrzałem te najbardziej lewackie momenty

0

Rozumiem. Tylko, że gdyby Moonlight nie był o czarnych tylko o białych, to by go z ekranów zdjęli, a co mówić o Oscarze

7

Mnie dzisiaj podczas Oscarów najbardziej zdenerwowało jechanie po Trumpie, a szczególnie tekst, że w tamtym roku Oscary były rasistowskie, ale na szczęście w teraz mamy rasistę Trumpa. No i oczywiście po protestach zeszłorocznych czarni musieli dostać 3 ważne statuetki

7

Mnie najbardziej cieszą 2 statuetki dla Przełęczy Ocalonych. Mimo stosunku Hollywood do Gibsona fajnie , że docenili ten film

1

Podczas wręczania statuetki za najlepszy film , ogłaszająca dostała złą kartkę i powiedziała , że La La Land wygrał najlepszy film, a po chwili okazało się , że jednak Moonlight wygrał

0

No i na Oscarach wpadka niczym podczas Miss Universe :D

1

Efekt Gomesa!!!

2

O i proszę, jest Rafa :)

3

Co to się stanęło w sprincie drużynowym mężczyzn?

2

Znowu trzeci komplet

1

Również cieszę się z nominacji, choć po cichu liczę na może jakąś statuetkę za dźwięk

3

Ja za to chciałbym "Przełęcz Ocalonych", ale typuje grom statuetek dla "La La Land"

1

Kot juz do 5 przyzwyczajony :)

0

Jest jeszcze szansa , że Wellinger zwali
Edit: Juz nie

1

Krafta trudno będzie wyprzedzić dzisiaj

0

Ale się Sundby załatwił

0

Może ktoś mi podać tego lysego pana sędziego imię i nazwisko?

0

Pytania były różne, od struktury sądownictwa, rozpoznawania polityków i ich obecnych oraz byłych funkcji, po kodeks cywilny

0

Akurat geniuszem prawa nie jestem, głównie zasługa kolegi, ale dobrze jest wiedzieć co się dzieje wokół siebie

43

Nie chcę się chwalić, ale to zrobię . :)
Razem z 2 kolegami ze szkoły wygraliśmy wojewódzki konkurs wiedzy o prawie :)

32

Zgadnijcie co padło? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?