1

Przypominam kto wszedł przy wyniku 3-1 z PSG

0

Akurat Gomes jako joker się nadaje. Już nie raz w tym sezonie wchodził przy słabym wyniku i Barca robiła remontady, np. z PSG, Villarealem

1

spalony

6

Hymn Juve, to coś pięknego

0

Rudy jest :D

0

Czyli 3-4-3 z Mathieu na obronie i Masche w pomocy. VAMOS!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Akurat 2 największe drewna 1. połowy zeszły

5

Gomes niewidoczny? Dzisiaj bardzo dobrze gra.

1

Dzisiaj bardzo dobrze gra bez piłki, ładnie się pokazuje

0

Jak zagrał dzisiaj Grzmot?

0

Doczekał się :D

0

Takie rzeczy na La Ramblii

0

Masche XDDDDD

0

Żaden z nich. El Jarek już był kiedyś w studiu, a Cover to inny gościu rm.pl

5

Sevilla przegrywa, Sevilla słabo, Sevilla to, Sevilla tamto, czyli Barcelona dzisiaj nic nie gra, tylko wygrywa bo Sevilla jest beznadziejna?

0

O ile dobrze wiem to Cover

0

Wygląda na 3-3-1-3

0

Bardzo dobra WM! Koniec kariery Takera :(

1

Hardy Boyz wrócili!!!

1

Co za walka! Świetny opener WM pomiędzy Shanem a AJ Stylesem!

1

Właśnie zaczyna się Pre-Show Wrestlemanii 33!

1

Bo teraz jest bezpieczny wynik?

2

Czyli właściwie każdy zawodnik? ;D

1

Niewykorzystane sytuacje się mszczą

4

Jak można pisać, że Gomes gra tragicznie? Głupota na tej stronie mnie przeraża.

1

Bo Busi jest najlepszy, gdy nie słyszysz jego nazwiska, bo to znaczy, że nie popełnia błędów

0

23 - Pre-Show
1- Główna gala

3

Już dzisiaj w nocy Wrestlemania 33! Ktoś ogląda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?