11 kwietnia 2017, 21:48
1
Przypominam kto wszedł przy wyniku 3-1 z PSG
11 kwietnia 2017, 21:19
0
Akurat Gomes jako joker się nadaje. Już nie raz w tym sezonie wchodził przy słabym wyniku i Barca robiła remontady, np. z PSG, Villarealem
11 kwietnia 2017, 21:16
spalony
11 kwietnia 2017, 20:41
6
Hymn Juve, to coś pięknego
11 kwietnia 2017, 19:33
Rudy jest :D
11 kwietnia 2017, 19:32
Czyli 3-4-3 z Mathieu na obronie i Masche w pomocy. VAMOS!
10 kwietnia 2017, 16:23
http://www.fcbarca.com/75291-oceny-za-awans-do-finalu-pucharu-krola.html Choćby ten mecz
8 kwietnia 2017, 22:33
Komentarz usunięty przez użytkownika
8 kwietnia 2017, 21:47
Akurat 2 największe drewna 1. połowy zeszły
8 kwietnia 2017, 21:11
5
Gomes niewidoczny? Dzisiaj bardzo dobrze gra.
8 kwietnia 2017, 20:59
Dzisiaj bardzo dobrze gra bez piłki, ładnie się pokazuje
8 kwietnia 2017, 18:09
Jak zagrał dzisiaj Grzmot?
5 kwietnia 2017, 21:07
Doczekał się :D
5 kwietnia 2017, 20:58
Takie rzeczy na La Ramblii
5 kwietnia 2017, 20:51
Masche XDDDDD
5 kwietnia 2017, 20:28
Żaden z nich. El Jarek już był kiedyś w studiu, a Cover to inny gościu rm.pl
5 kwietnia 2017, 20:26
Sevilla przegrywa, Sevilla słabo, Sevilla to, Sevilla tamto, czyli Barcelona dzisiaj nic nie gra, tylko wygrywa bo Sevilla jest beznadziejna?
5 kwietnia 2017, 20:25
O ile dobrze wiem to Cover
5 kwietnia 2017, 19:36
Wygląda na 3-3-1-3
3 kwietnia 2017, 06:08
Bardzo dobra WM! Koniec kariery Takera :(
3 kwietnia 2017, 02:58
Hardy Boyz wrócili!!!
3 kwietnia 2017, 01:42
Co za walka! Świetny opener WM pomiędzy Shanem a AJ Stylesem!
2 kwietnia 2017, 22:57
Właśnie zaczyna się Pre-Show Wrestlemanii 33!
2 kwietnia 2017, 22:31
Bo teraz jest bezpieczny wynik?
2 kwietnia 2017, 22:22
2
Czyli właściwie każdy zawodnik? ;D
2 kwietnia 2017, 21:54
Niewykorzystane sytuacje się mszczą
2 kwietnia 2017, 21:38
4
Jak można pisać, że Gomes gra tragicznie? Głupota na tej stronie mnie przeraża.
2 kwietnia 2017, 21:26
Bo Busi jest najlepszy, gdy nie słyszysz jego nazwiska, bo to znaczy, że nie popełnia błędów
2 kwietnia 2017, 11:21
23 - Pre-Show 1- Główna gala
2 kwietnia 2017, 08:21
3
Już dzisiaj w nocy Wrestlemania 33! Ktoś ogląda?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Przypominam kto wszedł przy wyniku 3-1 z PSG
0
Akurat Gomes jako joker się nadaje. Już nie raz w tym sezonie wchodził przy słabym wyniku i Barca robiła remontady, np. z PSG, Villarealem
1
spalony
6
Hymn Juve, to coś pięknego
0
Rudy jest :D
0
Czyli 3-4-3 z Mathieu na obronie i Masche w pomocy. VAMOS!
0
http://www.fcbarca.com/75291-oceny-za-awans-do-finalu-pucharu-krola.html
Choćby ten mecz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Akurat 2 największe drewna 1. połowy zeszły
5
Gomes niewidoczny? Dzisiaj bardzo dobrze gra.
1
Dzisiaj bardzo dobrze gra bez piłki, ładnie się pokazuje
0
Jak zagrał dzisiaj Grzmot?
0
Doczekał się :D
0
Takie rzeczy na La Ramblii
0
Masche XDDDDD
0
Żaden z nich. El Jarek już był kiedyś w studiu, a Cover to inny gościu rm.pl
5
Sevilla przegrywa, Sevilla słabo, Sevilla to, Sevilla tamto, czyli Barcelona dzisiaj nic nie gra, tylko wygrywa bo Sevilla jest beznadziejna?
0
O ile dobrze wiem to Cover
0
Wygląda na 3-3-1-3
0
Bardzo dobra WM! Koniec kariery Takera :(
1
Hardy Boyz wrócili!!!
1
Co za walka! Świetny opener WM pomiędzy Shanem a AJ Stylesem!
1
Właśnie zaczyna się Pre-Show Wrestlemanii 33!
1
Bo teraz jest bezpieczny wynik?
2
Czyli właściwie każdy zawodnik? ;D
1
Niewykorzystane sytuacje się mszczą
4
Jak można pisać, że Gomes gra tragicznie? Głupota na tej stronie mnie przeraża.
1
Bo Busi jest najlepszy, gdy nie słyszysz jego nazwiska, bo to znaczy, że nie popełnia błędów
0
23 - Pre-Show
1- Główna gala
3
Już dzisiaj w nocy Wrestlemania 33! Ktoś ogląda?