Hayward to podstawa. Mimo że bardzo lubię Browna. JAK dla mnie jeśli wybierzemy Jacksona to żeby wykonać trade z Knicksami, bo słyszałem , że Phil bardzo go lubi, a jeśli się nie uda wyciągnąć Krzyśka to raczej wybiorą Tatuma
Phil chce Top 4 wyboru i jakiegoś zawodnika. Myślę, że sama #3 i Crowder nie wystarczą, ale jakby dorzucić wybór Lakers to jest spora szansa. Szczególnie, że Danny nie jest świetnym draftowcem, ale jest genialnym tradowcem. Nie mogę się doczekać jutrzejszego poranka
Nie wiem skąd ta plotka. Nie ma możliwości, że Westbrook przejdzie do Cavs. Prędzej Jimmy Butler, chodź i to jest mało prawdopodobne. Ja jako kibic Celtics mam nadzieję na wymianę #3 i może wyboru Lakers w przyszłym roku i Crowdera za Porzingisa
Remis nie daje nam szans na 1 miejsce. Przy naszym zwycięstwie , a remisie lub zwycięstwie Słowacji oni nas wyprzedzają, a Szwedzi nas wyprzedza jeśli oni wygrają
Nie wydaję mi się szczerzę. Rozmawiałem dzisiaj z kilkoma Szwedami w Lublinie, mówili niby, że Polska wygra, ale to tak z grzeczności chyba. Obstawiam 3-2 dla Szwecji
14/15 ostatnio. Kilka razy w ciągu jej pobytu zajmowała nawet miejsca dające baraże o awans do La Ligi, ale z wiadomych przyczyn nie mogli w nich grać :)
Do tego przeczytałem właśnie , że Celtics gromadzą wszystkie te picki, żeby zgarnąć Anthony 'ego Davisa. Jedno czy drugie , Celtics mają bardzo świetlaną przyszłość
Jeśli wybór Lakers będzie 2-5 to jest ich, a jeśli nie to wtedy mają wybór Kings bez protekcji, wiec mają raczej pewny wybór w top 5 , pamiętając , że mają jeszcze wybór Nets w przyszłym roku, czyli kolejny pewny Top 5 pick
A tymczasem Boston Celtics i Philadelphia 76ers wykonali trade. 76ers otrzymują 1 wybór w czwartkowym drafcie, w którym wybiorą Markelle'a Fultza, a Celtics otrzymają 3 wybór w drafcie, wybór z 1 rundy Lakers w przyszłym roku, oraz możliwie wybór z 1 rundy Kings w 2019. Jako fan Celtics chciałem Fultz, no ale zobaczymy jak to wyjdzie
Inne grupy są o słabszych drużynach, bo tamte drużyny nie mogą awansować do Top 6. Najpierw muszą awansować do tej 12, żeby mieć szansę na awans na finał główny
0
No i Słowacja ma spore szanse na awans z 2.
13
Pozdrowienia z meczu Szwecja - Słowacja ; )
1
Też zdecydowanie wolę Tatuma szczególnie , że Jackson odrzucił workout z nami
1
Hayward to podstawa. Mimo że bardzo lubię Browna. JAK dla mnie jeśli wybierzemy Jacksona to żeby wykonać trade z Knicksami, bo słyszałem , że Phil bardzo go lubi, a jeśli się nie uda wyciągnąć Krzyśka to raczej wybiorą Tatuma
1
Były jeszcze plotki o Davisie, ale to marzenie ściętej glowy
1
Phil chce Top 4 wyboru i jakiegoś zawodnika. Myślę, że sama #3 i Crowder nie wystarczą, ale jakby dorzucić wybór Lakers to jest spora szansa. Szczególnie, że Danny nie jest świetnym draftowcem, ale jest genialnym tradowcem. Nie mogę się doczekać jutrzejszego poranka
1
Nie wiem skąd ta plotka. Nie ma możliwości, że Westbrook przejdzie do Cavs. Prędzej Jimmy Butler, chodź i to jest mało prawdopodobne. Ja jako kibic Celtics mam nadzieję na wymianę #3 i może wyboru Lakers w przyszłym roku i Crowdera za Porzingisa
0
Czyli szanse są , ale wynoszą ok. 0,23%
1
Remis nie daje nam szans na 1 miejsce. Przy naszym zwycięstwie , a remisie lub zwycięstwie Słowacji oni nas wyprzedzają, a Szwedzi nas wyprzedza jeśli oni wygrają
32
Przy tym sędziowaniu CR by z 5 razy wyleciał :D
2
Nie wydaję mi się szczerzę. Rozmawiałem dzisiaj z kilkoma Szwedami w Lublinie, mówili niby, że Polska wygra, ale to tak z grzeczności chyba. Obstawiam 3-2 dla Szwecji
1
Czy tylko ja dostałem teraz 162662727 powiadomień z apki FC Barcelony o terminarzu meczów z tamtego sezonu?
9
Uffff, ale ulga
1
Skończymy jakąś akcje?
10
14/15 ostatnio. Kilka razy w ciągu jej pobytu zajmowała nawet miejsca dające baraże o awans do La Ligi, ale z wiadomych przyczyn nie mogli w nich grać :)
9
Ale Bieniek skończył :)
0
No i kolejna bramka anulowana :)
0
No i poszło :D
12
Gomes co się rozkręcił :D
0
Do tego przeczytałem właśnie , że Celtics gromadzą wszystkie te picki, żeby zgarnąć Anthony 'ego Davisa. Jedno czy drugie , Celtics mają bardzo świetlaną przyszłość
0
Jeśli wybór Lakers będzie 2-5 to jest ich, a jeśli nie to wtedy mają wybór Kings bez protekcji, wiec mają raczej pewny wybór w top 5 , pamiętając , że mają jeszcze wybór Nets w przyszłym roku, czyli kolejny pewny Top 5 pick
1
A tymczasem Boston Celtics i Philadelphia 76ers wykonali trade. 76ers otrzymują 1 wybór w czwartkowym drafcie, w którym wybiorą Markelle'a Fultza, a Celtics otrzymają 3 wybór w drafcie, wybór z 1 rundy Lakers w przyszłym roku, oraz możliwie wybór z 1 rundy Kings w 2019. Jako fan Celtics chciałem Fultz, no ale zobaczymy jak to wyjdzie
0
Ale na razie ładnie gramy :)
0
Pytanie . Czy aby pójść samemu na mecz Barcelony trzeba mieć skończone 18 lat?
1
Łysy jak po rusku napierdziela XD
0
Wybiera się ktoś na mecze U-21? Niektórzy ode mnie z klubu na Polskę jadą, ja za to na Szwecja - Słowacja w czwartek się wybieram :)
0
Inne grupy są o słabszych drużynach, bo tamte drużyny nie mogą awansować do Top 6. Najpierw muszą awansować do tej 12, żeby mieć szansę na awans na finał główny
0
Gdyby to była walka MMA, to Conor wygrałby spokojnie, ale jest to walka bokserska, więc Irlandczyk nie ma szans
1
Połączenie 2 moich ulubionych rzeczy. Futbolu i kobiet :)
0
Ale transmisji i tak chyba nigdzie nie było