0

No i Słowacja ma spore szanse na awans z 2.

13

Pozdrowienia z meczu Szwecja - Słowacja ; )

1

Też zdecydowanie wolę Tatuma szczególnie , że Jackson odrzucił workout z nami

1

Hayward to podstawa. Mimo że bardzo lubię Browna. JAK dla mnie jeśli wybierzemy Jacksona to żeby wykonać trade z Knicksami, bo słyszałem , że Phil bardzo go lubi, a jeśli się nie uda wyciągnąć Krzyśka to raczej wybiorą Tatuma

1

Były jeszcze plotki o Davisie, ale to marzenie ściętej glowy

1

Phil chce Top 4 wyboru i jakiegoś zawodnika. Myślę, że sama #3 i Crowder nie wystarczą, ale jakby dorzucić wybór Lakers to jest spora szansa. Szczególnie, że Danny nie jest świetnym draftowcem, ale jest genialnym tradowcem. Nie mogę się doczekać jutrzejszego poranka

1

Nie wiem skąd ta plotka. Nie ma możliwości, że Westbrook przejdzie do Cavs. Prędzej Jimmy Butler, chodź i to jest mało prawdopodobne. Ja jako kibic Celtics mam nadzieję na wymianę #3 i może wyboru Lakers w przyszłym roku i Crowdera za Porzingisa

0

Czyli szanse są , ale wynoszą ok. 0,23%

1

Remis nie daje nam szans na 1 miejsce. Przy naszym zwycięstwie , a remisie lub zwycięstwie Słowacji oni nas wyprzedzają, a Szwedzi nas wyprzedza jeśli oni wygrają

32

Przy tym sędziowaniu CR by z 5 razy wyleciał :D

2

Nie wydaję mi się szczerzę. Rozmawiałem dzisiaj z kilkoma Szwedami w Lublinie, mówili niby, że Polska wygra, ale to tak z grzeczności chyba. Obstawiam 3-2 dla Szwecji

1

Czy tylko ja dostałem teraz 162662727 powiadomień z apki FC Barcelony o terminarzu meczów z tamtego sezonu?

9

Uffff, ale ulga

1

Skończymy jakąś akcje?

10

14/15 ostatnio. Kilka razy w ciągu jej pobytu zajmowała nawet miejsca dające baraże o awans do La Ligi, ale z wiadomych przyczyn nie mogli w nich grać :)

9

Ale Bieniek skończył :)

0

No i kolejna bramka anulowana :)

0

No i poszło :D

12

Gomes co się rozkręcił :D

0

Do tego przeczytałem właśnie , że Celtics gromadzą wszystkie te picki, żeby zgarnąć Anthony 'ego Davisa. Jedno czy drugie , Celtics mają bardzo świetlaną przyszłość

0

Jeśli wybór Lakers będzie 2-5 to jest ich, a jeśli nie to wtedy mają wybór Kings bez protekcji, wiec mają raczej pewny wybór w top 5 , pamiętając , że mają jeszcze wybór Nets w przyszłym roku, czyli kolejny pewny Top 5 pick

1

A tymczasem Boston Celtics i Philadelphia 76ers wykonali trade. 76ers otrzymują 1 wybór w czwartkowym drafcie, w którym wybiorą Markelle'a Fultza, a Celtics otrzymają 3 wybór w drafcie, wybór z 1 rundy Lakers w przyszłym roku, oraz możliwie wybór z 1 rundy Kings w 2019. Jako fan Celtics chciałem Fultz, no ale zobaczymy jak to wyjdzie

0

Ale na razie ładnie gramy :)

0

Pytanie . Czy aby pójść samemu na mecz Barcelony trzeba mieć skończone 18 lat?

1

Łysy jak po rusku napierdziela XD

0

Wybiera się ktoś na mecze U-21? Niektórzy ode mnie z klubu na Polskę jadą, ja za to na Szwecja - Słowacja w czwartek się wybieram :)

0

Inne grupy są o słabszych drużynach, bo tamte drużyny nie mogą awansować do Top 6. Najpierw muszą awansować do tej 12, żeby mieć szansę na awans na finał główny

0

Gdyby to była walka MMA, to Conor wygrałby spokojnie, ale jest to walka bokserska, więc Irlandczyk nie ma szans

1

Połączenie 2 moich ulubionych rzeczy. Futbolu i kobiet :)

0

Ale transmisji i tak chyba nigdzie nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?