0

Joanna!

0

Dzięki wielkie :)

0

Dziękuję :D

0

Dzięki! :)

7

W ten urodzinowy poranek życzę wszystkim miłego dnia!

29

Lipsk już dawno wydało komunikat w tej sprawie. Nie ma żadnych problemów

0

Kocham Raya Hudsona

1

30-lecie jako delegat

30

I nie ma Once de Gala XD

0

Ja mam odwrotnie. Jak byłem młodszy to oglądałem wszystkie mecze włącznie z eliminacjami, a teraz jak Barca nie gra to nie chce mi się oglądać

19

Jak miło jest jest się zobaczyć w końcu z tatą. Nawet jeśli tylko na 3 dni :)

0

Draft niby defensywny, a w TOP 10, aż 7 zawodników ofensywnych wybranych!

1

Już tej nocy NFL Draft! Zapowiadają się ciekawe 3 dni!

1

Nie zaczęli nawet :D

3

Do zapomnienia??? Gomes dublet, Paco dublet, GOL MASCHE. To jest mecz do zapomnienia?

11

Jak dla mnie JM14

1

Chciałem, żeby strzelili dziś Paco, Gomes, Messi i Masche. No i proszę :D

5

mi działa

0

I Rakiticiowi odpocząć by się przydało

4

Na trybunach : "Andre Gomes, ole ole" :D

0

Na Espanyol?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Giants przed Cowboys. Ciekawe

23

Wtedy Barca by awansowała

1

Myślę, że Gomes nie powinien po prostu wychodzić w pierwsze 11. Jako zmiennik o wiele lepiej mu idzie. Dzisiaj dobra zmiana, wiele razy wchodził przy niekorzystnym wyniku np. z Villarealem i PSG i udawało się pozytywnie tamte spotkania skończyć. Więc jak dla mnie Gomes powinien być naszym Jokerem :)

4

No tak, bo Gomesa nie ważne jak zagra to i tak trzeba dla zasady pojechać

3

Gdyby to był Gomes przy setce na 1-1 zamiast Iniesty, to by chyba go na stosie spalono

0

Czemu Masche kryje 17 cm wyższego Chielliniego?

1

Przypominam kto wszedł przy wyniku 3-1 z PSG

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?