22 lutego 2017, 19:09
2
No tak, ale nawet jeśli wszystko do końca wygramy to nic z tego nie będzie jeśli Real nie straci punktów
21 lutego 2017, 13:03
0
Mi się tylko na Szwecja - Słowacja udało
19 lutego 2017, 21:04
Chyba najdokładniejsze tłumaczenie
19 lutego 2017, 20:48
1
W każdym meczu? Tutaj zdecydowanie przesadzasz. Przed PSG zagrał kilka dobrych spotkań
19 lutego 2017, 20:47
Bo Gomes gra na DP
19 lutego 2017, 20:46
Komentarz usunięty przez użytkownika
19 lutego 2017, 20:04
Na ŚPD grał w tym sezonie bardzo dobrze
19 lutego 2017, 20:01
Może bramki strzelał, ale poza tym jego gra wybitnie nie wyglądała
19 lutego 2017, 19:51
Kiedy ostatnio Denis zagrał świetnie?
19 lutego 2017, 19:38
Czuję ból pupy z powodu pewnego zawodnika :D
17 lutego 2017, 18:47
Dziękuję :)
17 lutego 2017, 18:39
Ma ktoś tekst Reduty Enrique?
15 lutego 2017, 21:34
Mimo, że jest kibicem Realu to mógłby się postarać trochę :)
15 lutego 2017, 12:41
Na poziomie całej drużyny
14 lutego 2017, 22:22
5
Dobrze, że jutro do szkoły nie idę :D
14 lutego 2017, 21:55
a tymczasem Benfica 1-0
14 lutego 2017, 21:37
Messi dzisiaj jak dla mnie gra
14 lutego 2017, 21:35
Skoro zmieniamy tych, którym nic nie wychodzi to Messi 1. do zmiany. Przez jego stratę padła 2. bramka
14 lutego 2017, 21:34
3
Tak jak Iniesta i Busi dzisiaj
14 lutego 2017, 21:32
A może zmienić Iniestę albo Messiego? Obaj grają gorzej od Gomesa
14 lutego 2017, 21:29
Gomes uderzył dobrze. Suarez już o wiele lepsze sytuacje psuł
14 lutego 2017, 21:28
Myślę, że Messiego trzeba sprzedać. 2 niewytłumaczalne straty XD
14 lutego 2017, 21:23
Już widzę ja Turan z Barcelony przylatuje, żeby Gomesa zmienić
14 lutego 2017, 21:16
Tego bym akurat nie był taki pewien
14 lutego 2017, 10:44
Powinniśmy chyba po raz kolejny zagrać w 3.
13 lutego 2017, 11:34
Zdecydowanie FIFA 07
12 lutego 2017, 20:24
Dlatego, że seweryn to główny hejter Legii
11 lutego 2017, 20:48
A jak kolega się pytał kto będzie grał dla reprezentacji u-21 Hiszpanii to myślałem, że on :DDD Czas rzeczywiście leci
11 lutego 2017, 20:12
Osasuna u siebie zawsze lubiła sprawiać niespodzianki :)
Przed meczem też myślałem, że zagramy w 2 komplecie, ale po zobaczeniu strojów Alaves, 3 strój był chyba najlepszy. Gdyby Alaves miało białe spodenki, to wtedy gralibyśmy raczej w 2.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
No tak, ale nawet jeśli wszystko do końca wygramy to nic z tego nie będzie jeśli Real nie straci punktów
0
Mi się tylko na Szwecja - Słowacja udało
0
Chyba najdokładniejsze tłumaczenie
1
W każdym meczu? Tutaj zdecydowanie przesadzasz. Przed PSG zagrał kilka dobrych spotkań
0
Bo Gomes gra na DP
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na ŚPD grał w tym sezonie bardzo dobrze
0
Może bramki strzelał, ale poza tym jego gra wybitnie nie wyglądała
0
Kiedy ostatnio Denis zagrał świetnie?
1
Czuję ból pupy z powodu pewnego zawodnika :D
0
Dziękuję :)
0
Ma ktoś tekst Reduty Enrique?
0
Mimo, że jest kibicem Realu to mógłby się postarać trochę :)
1
Na poziomie całej drużyny
5
Dobrze, że jutro do szkoły nie idę :D
0
a tymczasem Benfica 1-0
0
Messi dzisiaj jak dla mnie gra
0
Skoro zmieniamy tych, którym nic nie wychodzi to Messi 1. do zmiany. Przez jego stratę padła 2. bramka
3
Tak jak Iniesta i Busi dzisiaj
1
A może zmienić Iniestę albo Messiego? Obaj grają gorzej od Gomesa
0
Gomes uderzył dobrze. Suarez już o wiele lepsze sytuacje psuł
5
Myślę, że Messiego trzeba sprzedać. 2 niewytłumaczalne straty XD
1
Już widzę ja Turan z Barcelony przylatuje, żeby Gomesa zmienić
0
Tego bym akurat nie był taki pewien
0
Powinniśmy chyba po raz kolejny zagrać w 3.
2
Zdecydowanie FIFA 07
1
Dlatego, że seweryn to główny hejter Legii
0
A jak kolega się pytał kto będzie grał dla reprezentacji u-21 Hiszpanii to myślałem, że on :DDD
Czas rzeczywiście leci
1
Osasuna u siebie zawsze lubiła sprawiać niespodzianki :)
1
Przed meczem też myślałem, że zagramy w 2 komplecie, ale po zobaczeniu strojów Alaves, 3 strój był chyba najlepszy. Gdyby Alaves miało białe spodenki, to wtedy gralibyśmy raczej w 2.