2

No tak, ale nawet jeśli wszystko do końca wygramy to nic z tego nie będzie jeśli Real nie straci punktów

0

Mi się tylko na Szwecja - Słowacja udało

0

Chyba najdokładniejsze tłumaczenie

1

W każdym meczu? Tutaj zdecydowanie przesadzasz. Przed PSG zagrał kilka dobrych spotkań

0

Bo Gomes gra na DP

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na ŚPD grał w tym sezonie bardzo dobrze

0

Może bramki strzelał, ale poza tym jego gra wybitnie nie wyglądała

0

Kiedy ostatnio Denis zagrał świetnie?

1

Czuję ból pupy z powodu pewnego zawodnika :D

0

Dziękuję :)

0

Ma ktoś tekst Reduty Enrique?

0

Mimo, że jest kibicem Realu to mógłby się postarać trochę :)

1

Na poziomie całej drużyny

5

Dobrze, że jutro do szkoły nie idę :D

0

a tymczasem Benfica 1-0

0

Messi dzisiaj jak dla mnie gra

0

Skoro zmieniamy tych, którym nic nie wychodzi to Messi 1. do zmiany. Przez jego stratę padła 2. bramka

3

Tak jak Iniesta i Busi dzisiaj

1

A może zmienić Iniestę albo Messiego? Obaj grają gorzej od Gomesa

0

Gomes uderzył dobrze. Suarez już o wiele lepsze sytuacje psuł

5

Myślę, że Messiego trzeba sprzedać. 2 niewytłumaczalne straty XD

1

Już widzę ja Turan z Barcelony przylatuje, żeby Gomesa zmienić

0

Tego bym akurat nie był taki pewien

0

Powinniśmy chyba po raz kolejny zagrać w 3.

2

Zdecydowanie FIFA 07

1

Dlatego, że seweryn to główny hejter Legii

0

A jak kolega się pytał kto będzie grał dla reprezentacji u-21 Hiszpanii to myślałem, że on :DDD
Czas rzeczywiście leci

1

Osasuna u siebie zawsze lubiła sprawiać niespodzianki :)

1

Przed meczem też myślałem, że zagramy w 2 komplecie, ale po zobaczeniu strojów Alaves, 3 strój był chyba najlepszy. Gdyby Alaves miało białe spodenki, to wtedy gralibyśmy raczej w 2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?