Rozwalają mnie ci protestanci w USA. Pamiętam jak przed wyborami mówiono, jacy to wyborcy Trumpa niewychowani, a wyborcy Clinton zrównoważeni. Jak widać to właśnie ci "grzeczni" zachowują się jak zwierzęta
Siedzę na balu. Ominął mnie mecz Barcy, Polski i skoki. Od godziny 16 puścili może 3 piosenki nie disco polo. Naprawdę nie rozumiem fascynacji tym disco polo, wszystkie piosenki brzmią tak samo. A ja siedzę jak ostatni idiota , bo chyba jako jedyny mnie to nie fascynuje. Mogliby czasami pomyśleć o innych ludziach
0
Jeśli tak, to chyba najlepsza informacja
2
Nie, ponieważ to inna stacja
1
Skąd taka pewność, że Vidal to świetny PO? W Sevilli na tej pozycji rozegrał kilka spotkań, a tutaj zagrał 1 bardzo dobry mecz z średniakiem.
2
No to chyba to stwierdzenie mało trafne
5
Jak można nazwać kretynem osobę, która dorobiła się miliardów dolarów?
4
Nie dziwi mnie to w ogóle. Ja tylko dlatego oglądam TVN , żeby się pośmiać
14
A w TVN oczywiście tylko jak mało gwiazd przyszło, jak brzydko hymn zaśpiewany i jak to wszyscy są przeciwko Trumpowi
2
Oto co wyprawiają osoby protestujące w USA
3
Rozwalają mnie ci protestanci w USA. Pamiętam jak przed wyborami mówiono, jacy to wyborcy Trumpa niewychowani, a wyborcy Clinton zrównoważeni. Jak widać to właśnie ci "grzeczni" zachowują się jak zwierzęta
10
Specjalnie oglądam na TVN , bo to co oni tam biadolą to się przynajmniej pośmiać można :)
2
Ale TVN ma ból dupy :D
14
No i juz oficjalnie Donald J. Trump 45. Prezydentem USA!
4
Jakie zwierzęta protestujący na inauguracji
1
Ale przynajmniej wrócił i odzyskał piłkę :)
0
Lekki dyskomfort mięśniowy
0
Bo wywalczył :)
0
Nie, normalnie gramy w niebieskich
1
Od getrów rywala
0
Weź nie strasz, myślałem że na serio kontuzji dostał
0
No i finały konferencji znane!
Packers at Falcons w NFC
Steelers at Patriots w AFC
0
Co za mecz!!! Jeden z najlepszych jakie kiedykolwiek widziałem! Packers awansują do NFC Championship Game!
0
Ależ mecz trwa! Packers 21-13 Cowboys do przerwy! Esencja Futbolu! Naprawdę polecam!
4
Nagroda Puskasa za 2017 już rozdana! :D
0
Ależ Schlierenzauer odleciał!!!
2
W takich sytuacjach zawsze pada remis :)
4
No wiem , ale bez przesady, żeby przez 6 godzin może 3 piosenki innego rodzaju puścić
22
Siedzę na balu. Ominął mnie mecz Barcy, Polski i skoki. Od godziny 16 puścili może 3 piosenki nie disco polo. Naprawdę nie rozumiem fascynacji tym disco polo, wszystkie piosenki brzmią tak samo. A ja siedzę jak ostatni idiota , bo chyba jako jedyny mnie to nie fascynuje. Mogliby czasami pomyśleć o innych ludziach
1
Klasyk. Bramkarz broni wszystko, mamy 5 szans na prowadzenie, popełniamy 2 głupie błędy i przegrywamy
1
Tak
0
I teraz czekamy na 3 minuty :D