0

Jeśli tak, to chyba najlepsza informacja

2

Nie, ponieważ to inna stacja

1

Skąd taka pewność, że Vidal to świetny PO? W Sevilli na tej pozycji rozegrał kilka spotkań, a tutaj zagrał 1 bardzo dobry mecz z średniakiem.

2

No to chyba to stwierdzenie mało trafne

5

Jak można nazwać kretynem osobę, która dorobiła się miliardów dolarów?

4

Nie dziwi mnie to w ogóle. Ja tylko dlatego oglądam TVN , żeby się pośmiać

14

A w TVN oczywiście tylko jak mało gwiazd przyszło, jak brzydko hymn zaśpiewany i jak to wszyscy są przeciwko Trumpowi

2



Oto co wyprawiają osoby protestujące w USA

3

Rozwalają mnie ci protestanci w USA. Pamiętam jak przed wyborami mówiono, jacy to wyborcy Trumpa niewychowani, a wyborcy Clinton zrównoważeni. Jak widać to właśnie ci "grzeczni" zachowują się jak zwierzęta

10

Specjalnie oglądam na TVN , bo to co oni tam biadolą to się przynajmniej pośmiać można :)

2

Ale TVN ma ból dupy :D

14

No i juz oficjalnie Donald J. Trump 45. Prezydentem USA!

4

Jakie zwierzęta protestujący na inauguracji

1

Ale przynajmniej wrócił i odzyskał piłkę :)

0

Lekki dyskomfort mięśniowy

0

Bo wywalczył :)

0

Nie, normalnie gramy w niebieskich

1

Od getrów rywala

0

Weź nie strasz, myślałem że na serio kontuzji dostał

0

No i finały konferencji znane!
Packers at Falcons w NFC
Steelers at Patriots w AFC

0

Co za mecz!!! Jeden z najlepszych jakie kiedykolwiek widziałem! Packers awansują do NFC Championship Game!

0

Ależ mecz trwa! Packers 21-13 Cowboys do przerwy! Esencja Futbolu! Naprawdę polecam!

4

Nagroda Puskasa za 2017 już rozdana! :D

0

Ależ Schlierenzauer odleciał!!!

2

W takich sytuacjach zawsze pada remis :)

4

No wiem , ale bez przesady, żeby przez 6 godzin może 3 piosenki innego rodzaju puścić

22

Siedzę na balu. Ominął mnie mecz Barcy, Polski i skoki. Od godziny 16 puścili może 3 piosenki nie disco polo. Naprawdę nie rozumiem fascynacji tym disco polo, wszystkie piosenki brzmią tak samo. A ja siedzę jak ostatni idiota , bo chyba jako jedyny mnie to nie fascynuje. Mogliby czasami pomyśleć o innych ludziach

1

Klasyk. Bramkarz broni wszystko, mamy 5 szans na prowadzenie, popełniamy 2 głupie błędy i przegrywamy

1

Tak

0

I teraz czekamy na 3 minuty :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?