19 listopada 2016, 16:12
0
Ray Hudson hymn śpiewa :D
19 listopada 2016, 14:17
2
Mój 7-letni brat by się od takiego "kontaktu" nie wywalił. On ledwo co go tą ręką dotknął
19 listopada 2016, 14:15
1
I to jest argument?
19 listopada 2016, 14:12
No ale podaj przynajmniej 1 powód dlaczego tutaj był karny
19 listopada 2016, 14:11
Nie było. Żadnego kontaktu nóg, jedynie co rękę przed niego wstawił. Nie widzę podstaw do karnego
19 listopada 2016, 14:08
5
Jak dla mnie karnego nie było
19 listopada 2016, 14:06
Komentarz usunięty przez użytkownika
17 listopada 2016, 20:31
https://imgflip.com/i/1ecjyw
17 listopada 2016, 17:47
6
https://imgflip.com/i/1ec5zzRównież się dołączę :)
16 listopada 2016, 20:12
50
Kto by nie był to będą jajca
16 listopada 2016, 07:32
9
Bramka z wolnego, 2 asysty. Nic chyba więcej pisać nie trzeba o Messim
15 listopada 2016, 21:13
11
#MakeArgentinaGreatAgain
14 listopada 2016, 20:44
Teodorczykowi coś ciepło :D
11 listopada 2016, 22:04
7
Piszczu Miszczu XD
11 listopada 2016, 22:02
Lewy petardą dostał
9 listopada 2016, 21:29
Właśnie wróciłem z "Przełęczy Ocalonych". Geniusz, Majstersztyk. Nic dodać, nic ująć. 10/10
7 listopada 2016, 16:21
Czemu nie ma artykułu o El Clasico w kosza?
7 listopada 2016, 15:35
Chyba nie znasz historii meczów z Osasuną na wyjeździe. Zawsze się tam trudno nam gra
6 listopada 2016, 22:50
Nope. Tradycyjnie 90 minut na ławie
6 listopada 2016, 22:32
Ale o to mu chodziło właśnie :D
6 listopada 2016, 22:31
Dobrze, bo potem Sociedad i Real
6 listopada 2016, 22:30
3 listopada 2016, 07:40
A tymczasem z innej beczki. Chicago Cubs wygrali World Series po raz pierwszy od 108 lat!
2 listopada 2016, 22:58
https://www.facebook.com/FootrollHalaDzieci/photos/a.1216481755071416.1073741828.1216361688416756/1323107831075474/?type=3&theater Hahhah
2 listopada 2016, 22:37
A jak mówiłem po losowaniu, że Legia u siebie z Realem remis wywalczy to się śmiali ze mnie :D
1 listopada 2016, 22:30
To kto był lepszy?
1 listopada 2016, 22:27
Akurat Gomes dzisiaj chyba najlepszy na boisku
1 listopada 2016, 22:19
Czemu najgorszy pomocnik pozostał na boisku?
29 października 2016, 21:38
Ale indywidualnie w ogóle im nie idzie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ray Hudson hymn śpiewa :D
2
Mój 7-letni brat by się od takiego "kontaktu" nie wywalił. On ledwo co go tą ręką dotknął
1
I to jest argument?
1
No ale podaj przynajmniej 1 powód dlaczego tutaj był karny
1
Nie było. Żadnego kontaktu nóg, jedynie co rękę przed niego wstawił. Nie widzę podstaw do karnego
5
Jak dla mnie karnego nie było
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://imgflip.com/i/1ecjyw
6
https://imgflip.com/i/1ec5zz
Również się dołączę :)
50
Kto by nie był to będą jajca
9
Bramka z wolnego, 2 asysty. Nic chyba więcej pisać nie trzeba o Messim
11
#MakeArgentinaGreatAgain
0
Teodorczykowi coś ciepło :D
7
Piszczu Miszczu XD
0
Lewy petardą dostał
7
Właśnie wróciłem z "Przełęczy Ocalonych". Geniusz, Majstersztyk. Nic dodać, nic ująć. 10/10
5
Czemu nie ma artykułu o El Clasico w kosza?
7
Chyba nie znasz historii meczów z Osasuną na wyjeździe. Zawsze się tam trudno nam gra
0
Nope. Tradycyjnie 90 minut na ławie
5
Ale o to mu chodziło właśnie :D
0
Dobrze, bo potem Sociedad i Real
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
A tymczasem z innej beczki. Chicago Cubs wygrali World Series po raz pierwszy od 108 lat!
0
https://www.facebook.com/FootrollHalaDzieci/photos/a.1216481755071416.1073741828.1216361688416756/1323107831075474/?type=3&theater
Hahhah
2
Nic dodać, nic ująć :D
1
A jak mówiłem po losowaniu, że Legia u siebie z Realem remis wywalczy to się śmiali ze mnie :D
0
To kto był lepszy?
0
Akurat Gomes dzisiaj chyba najlepszy na boisku
5
Czemu najgorszy pomocnik pozostał na boisku?
0
Ale indywidualnie w ogóle im nie idzie