0

Ray Hudson hymn śpiewa :D

2

Mój 7-letni brat by się od takiego "kontaktu" nie wywalił. On ledwo co go tą ręką dotknął

1

I to jest argument?

1

No ale podaj przynajmniej 1 powód dlaczego tutaj był karny

1

Nie było. Żadnego kontaktu nóg, jedynie co rękę przed niego wstawił. Nie widzę podstaw do karnego

5

Jak dla mnie karnego nie było

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

6

https://imgflip.com/i/1ec5zz
Również się dołączę :)

50

Kto by nie był to będą jajca

9

Bramka z wolnego, 2 asysty. Nic chyba więcej pisać nie trzeba o Messim

11

#MakeArgentinaGreatAgain

0

Teodorczykowi coś ciepło :D

7

Piszczu Miszczu XD

0

Lewy petardą dostał

7

Właśnie wróciłem z "Przełęczy Ocalonych". Geniusz, Majstersztyk. Nic dodać, nic ująć. 10/10

5

Czemu nie ma artykułu o El Clasico w kosza?

7

Chyba nie znasz historii meczów z Osasuną na wyjeździe. Zawsze się tam trudno nam gra

0

Nope. Tradycyjnie 90 minut na ławie

5

Ale o to mu chodziło właśnie :D

0

Dobrze, bo potem Sociedad i Real

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

A tymczasem z innej beczki. Chicago Cubs wygrali World Series po raz pierwszy od 108 lat!

2



Nic dodać, nic ująć :D

1

A jak mówiłem po losowaniu, że Legia u siebie z Realem remis wywalczy to się śmiali ze mnie :D

0

To kto był lepszy?

0

Akurat Gomes dzisiaj chyba najlepszy na boisku

5

Czemu najgorszy pomocnik pozostał na boisku?

0

Ale indywidualnie w ogóle im nie idzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?