16 października 2016, 20:29
7
Ja to widziałem tylko na jakiejś śmieszkowej stronie Realu. Pamiętaj: "Nie wierz w każdą rzecz jaką przeczytasz w internecie" - Józef Piłsudski
16 października 2016, 19:54
2
Dzięki :)
16 października 2016, 19:52
1
Wie ktoś ile Suarez ma asyst i bramek w 2016?
16 października 2016, 17:56
0
Ja jednak wybiorę Bengals vs Patriots :)
16 października 2016, 14:37
14
A ocen nadal nie można wystawić
16 października 2016, 13:52
85
Nowy?
16 października 2016, 12:44
16 października 2016, 12:37
9
Cesc Fabregas będzie miał kolejne dziecko. Tym razem chłopca. Gratulacje Cesc!https://www.facebook.com/cescfabregas/photos/a.128670490521303.31903.124176134304072/1163724377015904/?type=3&theater
16 października 2016, 08:25
Halo! Redakcjo! Nadal nie można wystawić ocen za wczorajszy mecz!
16 października 2016, 08:24
Może Osasuna to najgorszy beniaminek, ale na kartoflisku u nich zawsze się trudno gra. Ostatnie 5 meczów Barcy tam to: 2 zwycięstwa, 2 remisy, 1 porażka
15 października 2016, 22:30
Redakcjo! Kiedy będzie można wystawić oceny za dzisiejszy mecz?
15 października 2016, 18:54
3
Nadal nie można wystawić ocen za mecz z Depor.
15 października 2016, 17:44
Ale Paco ma pecha :/
15 października 2016, 16:53
50
Rafa uspokój się, bo Messiego ze składu wygryziesz :)
Już na 2-0 Rafa :)
15 października 2016, 16:43
4
Od początku meczu śpiewają :)
15 października 2016, 16:31
To pierwsze. 3-4-3
15 października 2016, 16:18
Gramy 3-4-3
15 października 2016, 16:17
Czyli 3-4-3 :)
9 października 2016, 19:53
Właściwie to teraz grają. Mecz zaczął się o 19, a Patriots prowadzą już 23-7
9 października 2016, 19:22
rozgrywający
9 października 2016, 19:14
Dobrze, że przynajmniej NFL jest. Szczególnie, że dzisiaj wraca najlepszy QB w historii - Tom Brady!!!
8 października 2016, 21:54
Co ten Glik w tym meczu odwala?
8 października 2016, 21:28
Czemu? On się nie zatrzymał tylko zmienił tempo
8 października 2016, 21:22
Mu bardziej chyba o karnego chodzilo
8 października 2016, 21:09
Grosika*
8 października 2016, 16:12
Wikipedie każdy może edytować
8 października 2016, 15:47
Ja za to przed chwilą przeczytałem informacje, że żyje. Lepiej poczekać na jakieś oficjalne info
6 października 2016, 20:20
Było już dzisiaj to pytanie z 5 razy, ale nie każdy widział. Nie
6 października 2016, 18:04
No to jesteś dorosły, czy masz 16 lat?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
7
Ja to widziałem tylko na jakiejś śmieszkowej stronie Realu. Pamiętaj: "Nie wierz w każdą rzecz jaką przeczytasz w internecie" - Józef Piłsudski
2
Dzięki :)
1
Wie ktoś ile Suarez ma asyst i bramek w 2016?
0
Ja jednak wybiorę Bengals vs Patriots :)
14
A ocen nadal nie można wystawić
85
Nowy?
2
A ja za to :)
9
Cesc Fabregas będzie miał kolejne dziecko. Tym razem chłopca. Gratulacje Cesc!
https://www.facebook.com/cescfabregas/photos/a.128670490521303.31903.124176134304072/1163724377015904/?type=3&theater
1
Halo! Redakcjo! Nadal nie można wystawić ocen za wczorajszy mecz!
1
Może Osasuna to najgorszy beniaminek, ale na kartoflisku u nich zawsze się trudno gra. Ostatnie 5 meczów Barcy tam to: 2 zwycięstwa, 2 remisy, 1 porażka
2
Redakcjo! Kiedy będzie można wystawić oceny za dzisiejszy mecz?
3
Nadal nie można wystawić ocen za mecz z Depor.
0
Ale Paco ma pecha :/
50
Rafa uspokój się, bo Messiego ze składu wygryziesz :)
0
Już na 2-0 Rafa :)
4
Od początku meczu śpiewają :)
0
To pierwsze. 3-4-3
0
Gramy 3-4-3
0
Czyli 3-4-3 :)
1
Właściwie to teraz grają. Mecz zaczął się o 19, a Patriots prowadzą już 23-7
2
rozgrywający
2
Dobrze, że przynajmniej NFL jest. Szczególnie, że dzisiaj wraca najlepszy QB w historii - Tom Brady!!!
0
Co ten Glik w tym meczu odwala?
2
Czemu? On się nie zatrzymał tylko zmienił tempo
0
Mu bardziej chyba o karnego chodzilo
1
Grosika*
3
Wikipedie każdy może edytować
0
Ja za to przed chwilą przeczytałem informacje, że żyje. Lepiej poczekać na jakieś oficjalne info
0
Było już dzisiaj to pytanie z 5 razy, ale nie każdy widział. Nie
0
No to jesteś dorosły, czy masz 16 lat?