- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1453 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1453 Culés
0
Zaczyna się właśnie maraton trudnych wyjazdowych meczyków aż do stycznia
Valencia Sevilla Sociedad Osasasua Villareal
Paradoks jest taki że mamy dejavi meczowe
Na wyjeździe z Sociedad i potem dom klasyk pod koniec listopada
A potem w Kwietniu w domu Sociedad i po tym meczu wyjazd na bernabeu.
1
@Wojciech6 Valencia bez formy, Sanchez Pizjuan już w tym sezonie Barcelona podbiła a Osasuna jest jak na razie najgorszym beniaminkiem. Anoetę wypadałoby w końcu odczarować. Najgorzej zapowiada się wycieczka na El Madrigal.
Za tydzień Sevilla podejmuje u siebie Atletico. W listopadzie odbędą się derby Madrytu. Kluby z czołówki też punkty będą tracić. Do Gry wrócił Messi, więc Barcelonie będzie dużo łatwiej. Miejmy nadzieję, że problemy mięśniowe (i pachwina i przywodziciel) są już za nim. Obydwie porażki miały miejsce pod nieobecność Messiego. Tak, pamiętam że w meczu przeciwko Alaves pojawił się w końcówce, ale w 30 minut nawet on nie był w stanie zmienić losów spotkania.
Mocno liczę na to, że Barcelonę czeka teraz seria kilkunastu zwycięstw pod rząd. No chyba, że znów trafi się jakaś plaga kontuzji.
0
@hen0x Raz że Sevilla ta z Copa Del rey to już nie ta sama ekipa
2 Valencia bez formy już raz ograła Barce na Camp Nou. Jest nowy trener
owszem Sevilla - Atletico oraz debry madrytu i potracą pkty jednak swoje mecze trzeba wygrywać.
Jak wygramy z Valencia to się będe cieszył bo Barca tam rzadko wygrywała pamiętam mecz gdzie było 3-0 a potem padły 2 gole Heldera Postini . No a w poprzednim sezonie Valencia zabrała pkty realowi i nam też.
Nie chce serii kilkunastu zwycięstw bo znowu zacznie się balonik jak w poprzednim sezonie .A potem fail i kryzys.
1
@hen0x Może Osasuna to najgorszy beniaminek, ale na kartoflisku u nich zawsze się trudno gra. Ostatnie 5 meczów Barcy tam to: 2 zwycięstwa, 2 remisy, 1 porażka
0
@zadafcb Niemniej jednak jestem przekonany o tym, że Barcelona bez problemy przywiezie z Pampeluny w tym sezonie punkty. Osasuny w takiej formie nie ma co się obawiać.