Niestety nie. Kilka razy się zdarzało, że Barca B była na pozycji dającej play-offy, ale nie mogła w nich wystartować i kolejna drużyna w tabeli w nich grała
Widzieliście gameplay z trybu dla pojedynczego gracza w BF1? Imersja niesamowita, idealnie ukazuje skalę zniszczenia i brutalność tej wojny, czasami aż nie chce się kogoś zabić z litości. Prawie się rozpłakałem oglądając ten fragment. To może być gra roku.
0
Było kilka razy nizej. Nie
0
Niestety nie. Kilka razy się zdarzało, że Barca B była na pozycji dającej play-offy, ale nie mogła w nich wystartować i kolejna drużyna w tabeli w nich grała
1
Niedrzwica w wodzie :)
1
Mi się udało na ułamek sekundy :)
0
Tak jak zwykle. Bez niespodzianek :)
12
Widzieliście gameplay z trybu dla pojedynczego gracza w BF1? Imersja niesamowita, idealnie ukazuje skalę zniszczenia i brutalność tej wojny, czasami aż nie chce się kogoś zabić z litości. Prawie się rozpłakałem oglądając ten fragment. To może być gra roku.
0
Zizou
0
Ostatni taki październik był w 2011 :)
28
No nie bardzo. Takie miesiące zdarzają się często. Wystarczy, że miesiąc ma 31 dni i zaczyna się w sobotę. Ostatni taki przypadek to sierpień 2015
0
dla tego, a pisze się dlatego
0
Przecież Luis był na spalonym
1
Niestety nie, ponieważ został wystawiony na prawym skrzydle :(
0
Arda na prawym skrzydle niestety też nie gra świetnie. Jego pozycja to lewe skrzydło
0
On jest "9". Trudno oczekiwać od niego czegoś, jeśli będzie musiał grać na prawym skrzydle
1
Szczerze, trudno żeby Paco coś grał jak Neymar gra na 9, Luis na Lewym Skrzydle, a on na Prawym
0
Busi. Strata w środku
4
Najbardziej wyróżnia się Neymar... negatywnie
19
Jak trzeba podawać to strzela, jak trzeba strzelać to podaje
1
Jeszcze nie wyszły do sprzedaży
1
Zła strona
0
No trzeba przyznać , że już w pierwszym meczu Legia pod Magierą gra o wiele lepiej. Gdyby byli skuteczniejsi to mogliby postraszyc Sporting
0
No i Rzeźniczak. Jak idiota wybija na różnego i gol
1
Wygląda to trochę jak Sporting vs Benfica :D
2
Sebastian Janikowski właśnie pobił rekord NFL!!!
Jedyny Polak w NFL właśnie wykonał swój 53 field-goal powyżej 50 yardów w karierze i jest samotnym liderem w tej kategorii!
0
Oj strzelał, strzelał
0
No i gdyby Neymar na 5-0 nie strzelił, to bym i mecz Barcy i Realu idealnie trafił, ale przynajmniej miałem wiarę w Las Palmas i postawiłem to 2-2 :D
1
Dla fanów NFL i nie tylko:
Lady Gaga najprawdopodobniej będzie gwiazdą halftime show podczas Super Bowl 51
4
Tylko szkoda, że jest kontuzjowany
0
Pique pewnie
8
Typowy Suarez :D
Potyka się o własne nogi, a potem i tak wali brameczkę