0

W oficjalnym sklepie teoretycznie nie ma sponsora na nich. Oficjalna koszulka meczowa kosztuje 549zł, koszulka stadionowa (kibicowska) kosztuje 329zł. Kupiłem kibicowską

0

Bałem się, że będzie, ale na szczęście nie ma sponsora :)

1

Właśnie dotarła do mnie koszulka domowa Barcelony. Piękność :)

3

To był Nostradamus, który twierdził, że Roberto i Suarez są, a ich nie ma

0

Po co pisać skoro nie wiesz? Ani Suarez, ani Roberto nie są w TOTW. Za to jest Messi

2

Szkoda, że Roberto nie ma :(

1

Te ratingi nie są oficjalne

0

Niby takie same jak normalne pasy, ale kolory o wiele lepiej pasujące

1

Znowu zjadło RAW.

0

Wszedłem w dyskusję z kibicem Realu. Nigdy dobry pomysł. Doszli do tego , że sport to loteria i nie ma w nim przypadku. Loteria = Przypadek. Logika kibiców Realu

0

Legia, Zagłębie, Lechia, Jagiellonia

0

Nie sądze, żeby Legia straciła 2 bramki bez Rzeźniczaka. W formacji Lewczuk-Pazdan nie tracą właściwie bramek

4

http://www.autobild.es/noticias/andre-gomes-empotra-su-coche-contra-luis-suarez-297903
Daje linka do sytuacji Gomesa i Suareza jakby ktoś chciał

2

Już ja to pisałem, jak i kolega jedrek700. Przewijanie w dół nie boli

19

Na kanał Dariusz Żmudzkiego wleciał nowy film: Luis Enrique - Best Moments #1


1

Na szczęście nie. Nienawidzę Disco Polo i im go mniej tym lepiej, a że przyjechał taki gość to super

1

Właśnie wracam z dożynek gminnych, na którym gwiazdą wieczoru był Zbigniew Wodecki. Mimo deszczu Zibi naprawdę rozkręcił imprezę.

2

Nasi sami są sobie winni. Powinni spokojnie w 1/2 wygrać i mieć medal, ale nasza gra w ataku to dramat. Trzeba liczyć na cud

3

Piosenka dla Bravo!!!

1

EL PISTOLERO!!! Co poMessiował :D

0

Co poklepali :D

0

Jakie oblężenie :)

0

Widziałem na snapie, więc niestety linka dać nie mogę :(

7

A tymczasem Maja Włoszczowska zdobywa srebro!!!

0

Znowu Arda!!! Haha!!!

1

Niżej wytłumaczyłem :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Już była robiona

66

Dla niekumatych GOAT = Greatest Of All Time

2

Tylko co u nas Wyszor robił. Landin też grał bardzo dobrze, ale my żeśmy błędów popełnili to niedopuszczalne jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?