0

Na ostatnich IO tez w pierwszych 7 dniach mieliśmy 1 medal. Pamiętajmy , że nie zaczęła się jeszcze LA. Myślę , że 10 medali uda się wywieźć z Rio

0

Dzisiaj nareszcie szansa na drugi medal. Półfinały dwójek podwójnych kobiet w wioslarstwie o 13.30, Finał o 16. Szczerze liczę na złoto

0

Z Iranem zawsze tak grają. 2-0, 2-2, bronimy piłek meczowych i wygrywamy na przewagi 3-2

0

Obstawiam 4-5 medali w LA, może 2 w wioslarstwie, moze jakiś w żeglarstwie, siatkarze, no i wiadomo jakieś niespodzianki mile widziane

1

Przypomnę , że na ostatnich Igrzyskach gdzie mieliśmy 10 medali po 7 dniach również mieliśmy tylko 1 medal

1

Ogląda ktoś Rugby 7 na TVP Sport? Mimo że jestem fanem futbolu amerykańskiego to Rugby szczególnie w wersji 7 - osobowej naprawdę fajnie się ogląda

0

C+

0

Digne i Umtiti bardzo dobrze. Gomes nerwowo

2

Nawet nie wyglądają źle z tym sponsorem. Dość mały napis się wydaje

2

Nie umieją po prostu przegrywać

0

No to mogę dać porównanie ME w ręczną ze Stycznia , kiedy to u siebie zajęliśmy 7. Miejsce na 16 druzyn mimo, że jednak w ręczną zawsze byliśmy jedna z czołowych drużyn, a w nogę zawsze byliśmy pośmiewiskiem można powiedzieć, a na 24 drużyny zajęliśmy 5--8 miejsce. Trzeba powiedzieć, że polska piłka ręczna jest w kryzysie

0

Gdzie napisałem bzdurę? Czy Polska w nogę nie wyszła na spokoju z grupy? Wyszła. Czy szczypiorniści będą grać mecz o wszystko? Będą.
Do tego nie zapominajmy, że Polska to 3 drużyna świata , wiec wyjście z grupy to powinien być obowiązek

0

Tak

0

Co to się stało, że Polska w nogę na spokoju wychodzi z grupy, a w ręczną w grupie gramy mecz o wszystko?

0

Może gdyby nie było IO to bym obejrzał ale jednak wolę Igrzyska

1

Mnie niestety ominie cześć meczu Polski z Niemcami bo idę na pogrzeb, ale reszta obowiązkowo, tez może poza Realem

0

31

0

Sorry. Moja pomyłka. Dzisiaj jest 100m , na które się nie zakwalifikował. Dzisiaj raczej bez zbytnich szans na medal

0

Kawęcki jeśli awansuje do finału na 200m grzbietowym, to będzie jednym z faworytów. Finał dopiero w nocy

1

19. złoto olimpijskie Phelpsa!!!

0

No tak. Juz poprawiłem

1

Kolejny rekord świata. Tym razem Katie Ledecky. 19-latka miażdży swój dawny rekord

1

Adam Peaty z nowym rekordem świata na 100m klasycznym

1

Novak Djokovic odpada z Juanem Martinem Del Porto!!! 2-0 dla Argentyńczyka!!!

5

Powiem szczerze, ze ta gimnastyka nie jest taka nudna. Szczególnie jak jest konkurencja na poręczy

0

19

2

Wprowadziliśmy 6 zawodnika za bramkarza bo mieliśmy kare

4

Lepsze to niż jeśli głos wyprzedza obraz

1

Jak ja nie lubię tej obrony 3-2-1

0

Sport.tvp.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?