No to mogę dać porównanie ME w ręczną ze Stycznia , kiedy to u siebie zajęliśmy 7. Miejsce na 16 druzyn mimo, że jednak w ręczną zawsze byliśmy jedna z czołowych drużyn, a w nogę zawsze byliśmy pośmiewiskiem można powiedzieć, a na 24 drużyny zajęliśmy 5--8 miejsce. Trzeba powiedzieć, że polska piłka ręczna jest w kryzysie
Gdzie napisałem bzdurę? Czy Polska w nogę nie wyszła na spokoju z grupy? Wyszła. Czy szczypiorniści będą grać mecz o wszystko? Będą.
Do tego nie zapominajmy, że Polska to 3 drużyna świata , wiec wyjście z grupy to powinien być obowiązek
0
Na ostatnich IO tez w pierwszych 7 dniach mieliśmy 1 medal. Pamiętajmy , że nie zaczęła się jeszcze LA. Myślę , że 10 medali uda się wywieźć z Rio
0
Dzisiaj nareszcie szansa na drugi medal. Półfinały dwójek podwójnych kobiet w wioslarstwie o 13.30, Finał o 16. Szczerze liczę na złoto
0
Z Iranem zawsze tak grają. 2-0, 2-2, bronimy piłek meczowych i wygrywamy na przewagi 3-2
0
Obstawiam 4-5 medali w LA, może 2 w wioslarstwie, moze jakiś w żeglarstwie, siatkarze, no i wiadomo jakieś niespodzianki mile widziane
1
Przypomnę , że na ostatnich Igrzyskach gdzie mieliśmy 10 medali po 7 dniach również mieliśmy tylko 1 medal
1
Ogląda ktoś Rugby 7 na TVP Sport? Mimo że jestem fanem futbolu amerykańskiego to Rugby szczególnie w wersji 7 - osobowej naprawdę fajnie się ogląda
0
C+
0
Digne i Umtiti bardzo dobrze. Gomes nerwowo
2
Nawet nie wyglądają źle z tym sponsorem. Dość mały napis się wydaje
2
Nie umieją po prostu przegrywać
0
No to mogę dać porównanie ME w ręczną ze Stycznia , kiedy to u siebie zajęliśmy 7. Miejsce na 16 druzyn mimo, że jednak w ręczną zawsze byliśmy jedna z czołowych drużyn, a w nogę zawsze byliśmy pośmiewiskiem można powiedzieć, a na 24 drużyny zajęliśmy 5--8 miejsce. Trzeba powiedzieć, że polska piłka ręczna jest w kryzysie
0
Gdzie napisałem bzdurę? Czy Polska w nogę nie wyszła na spokoju z grupy? Wyszła. Czy szczypiorniści będą grać mecz o wszystko? Będą.
Do tego nie zapominajmy, że Polska to 3 drużyna świata , wiec wyjście z grupy to powinien być obowiązek
0
Tak
0
Co to się stało, że Polska w nogę na spokoju wychodzi z grupy, a w ręczną w grupie gramy mecz o wszystko?
0
Może gdyby nie było IO to bym obejrzał ale jednak wolę Igrzyska
1
Mnie niestety ominie cześć meczu Polski z Niemcami bo idę na pogrzeb, ale reszta obowiązkowo, tez może poza Realem
0
31
0
Sorry. Moja pomyłka. Dzisiaj jest 100m , na które się nie zakwalifikował. Dzisiaj raczej bez zbytnich szans na medal
0
Kawęcki jeśli awansuje do finału na 200m grzbietowym, to będzie jednym z faworytów. Finał dopiero w nocy
1
19. złoto olimpijskie Phelpsa!!!
0
No tak. Juz poprawiłem
1
Kolejny rekord świata. Tym razem Katie Ledecky. 19-latka miażdży swój dawny rekord
1
Adam Peaty z nowym rekordem świata na 100m klasycznym
1
Novak Djokovic odpada z Juanem Martinem Del Porto!!! 2-0 dla Argentyńczyka!!!
5
Powiem szczerze, ze ta gimnastyka nie jest taka nudna. Szczególnie jak jest konkurencja na poręczy
0
19
2
Wprowadziliśmy 6 zawodnika za bramkarza bo mieliśmy kare
4
Lepsze to niż jeśli głos wyprzedza obraz
1
Jak ja nie lubię tej obrony 3-2-1
0
Sport.tvp.pl