Jakbyś śledził kilka ostatnich lat, to byś zauważył, że na prezentacjach i nawet w Demie prawie nigdy nie ma oficjalnych OVR, tylko są wyższe lub niższe
Dla fanów Battlefielda:
Za nieco ponad godzinę transmisja Battlefield Squads z Gamescom, na której zobaczymy nową mapę :)
Link do transmisji : https://www.twitch.tv/battlefield
Sorry Pepe, ale nie jesteś lepszy niż Alves. Jestem jak najbardziej za Brazylijczykiem. Ma genialny refleks, no i jest ekspertem od wyciągania karnych :)
2
Slowo klucz- prawie
0
Turan na skrzydle i Munir w ataku. 4-3-3
1
No trzeba przyznać, że Lucho pozytywnie zaskoczył skladem :)
0
Znając Lucho pewnie wystawi podstawowa 11. Nawet jakbysmy wygrali pierwszy mecz 10-0 to by chyba wypuscil podstawowy sklad :D
0
Dlatego napisalem ze jestem pewien porazki recznych
0
Widzę dzisiaj jest taki dzień, w którym nic nie wychodzi. Boje się teraz o Legię, Barcę i Ręcznych ( ale tych to i tak jestem dość pewien)
0
Dlatego jak ma przyjść jakiś Brazylijczyk to tylko on
0
To są OVR z Fify 16 głównie
0
14.40
2
No i dwóch, których nie powinno być zdobywa medale. Śmiech na sali
8
Coś czułem, że tak będzie. Malezyjczyk i Brytyjczyk zostają w wyścigu. Są równi i równiejsi
3
Jak dla mnie FIFA 07 > Każda inna FIFA
0
Po prostu to było dla przykładu. Chcieli pokazać jak wygląda design kart
0
Serio myślisz, że po średnich (jak dla nich) sezonach Alves i Neuer dostaną po +2, a Alaba i Boateng po kontuzjach dostaną +3 i +4 ?
0
Kilka komentarzy niżej
1
Jakbyś śledził kilka ostatnich lat, to byś zauważył, że na prezentacjach i nawet w Demie prawie nigdy nie ma oficjalnych OVR, tylko są wyższe lub niższe
2
yyyyyy.... nie
2
To nie są oficjalne OVR
4
Skąd to wziąłeś?
1
PES wykupił całkowitą licencję
7
To są OVR z FIFY 16
0
Dla fanów Battlefielda:
Za nieco ponad godzinę transmisja Battlefield Squads z Gamescom, na której zobaczymy nową mapę :)
Link do transmisji : https://www.twitch.tv/battlefield
3
Sorry Pepe, ale nie jesteś lepszy niż Alves. Jestem jak najbardziej za Brazylijczykiem. Ma genialny refleks, no i jest ekspertem od wyciągania karnych :)
3
Brawo Marta!!! Jest srebro!!!
4
Brawo dziewczyny!!! Mamy brąz!!!
1
I pomyśleć, że byłem na tej prezentacji :D
2
Rekord Świata!!!!!!!
24
800 metrow rzucila?
0
Pozamiatała!!! :)
0
Powiedział Hadaji